651 Shares 1496 views

Jak zrusyfikowanej „Android”: oświadczenie

Teraz mamy do czynienia z wami drogę rusyfikacji „Android” jak korzystanie z urządzenia, w którym, niezależnie od przyczyny, nie ma rosyjska wersja systemu operacyjnego, to nie zawsze jest wygodne.


Sprawdź, czy domyślny język rosyjski jest tam

Przejdź do sekcji Menu, kliknij Ustawienia, a następnie – Język i klawiatura. Kliknij górną pozycję zatytułowaną Język, a następnie trzeba wybrać z „rosyjskim (Rosja),” lista języków pojawiły.

W przypadku, gdy nie jest wymieniony języka rosyjskiego, konieczne jest, aby przeprowadzić kompletne rusyfikacji telefonu lub tabletu z Androidem. Więcej informacji na temat rusyfikacji „Android” zostaną omówione później.

Proces rusyfikacyjną

Przy pełnym rusyfikacji rozumiemy obecność rosyjskiego i rosyjskiej interfejsu klawiatury systemu Android. Zmienić tylko klawiaturę trochę łatwiejsze, a także wymienić.

Zacznijmy na pytanie, jak rusyfikacji „Android 4.1.x» i wcześniejszych wersjach. W tym celu można użyć zgryzienia MoreLocale 2. Ta aplikacja będzie można znaleźć w grze rynkowej łatwo. Pobierz i uruchom program. Tutaj pojawia się okno dialogowe, w którym szczególny należy kliknąć na etykiecie klienta Lacale.

Następnie pojawi się kolejne okno. W nim, należy najpierw nacisnąć przycisk ISO, który znajduje się naprzeciwko sekcji Język, a następnie wybierz opcję rosyjskiej. Ponadto sekcja naprzeciwko Kraj musi przeprowadzić podobną akcję i wybierz pozycję na liście Federacji Rosyjskiej. Potwierdzić wybór naciskając przycisk Ustaw. Gotowe. Przed nami Rosyjska „Android” (tablet lub smartfon).

Rusyfikacja Android 4.2 i nowsze wersje

Ponieważ system operacyjny Jelly Bean ( «Android 4.2" ) i nowszych wersjach systemu operacyjnego wprowadzone zmiany konfiguracji zabezpieczeń proste programy instalacyjne nie może zrobić. Musimy pracować trochę ze specjalnej aplikacji konsoli o nazwie ADB, który jest zainstalowany na komputerze osobistym i pomaga tabletek debugowania i smartfony.

Między innymi ta metoda jest odpowiednia, aby russify „Android 3 kwietnia” Najpierw zainstalować program maszyna o nazwie MoreLocale 2. Mówi się, jak ją znaleźć.

Następnie zainstalować ADB na program komputerowy, który można pobrać z Internetu. Ponadto, trzeba zainstalować sterowniki z własnego urządzenia mobilnego. Są one najlepiej znaleźć na oficjalnej stronie internetowej dewelopera. ADB jest konieczne po pobraniu plików do katalogu głównego dysku, na przykład C. Jeśli zainstalować wszystkie sterowniki łatwiejsze: są wszystkie parametry, zazwyczaj można opuścić „default”.

Po tym telefon powinien przejść do pozycji „Menu”, a następnie „Ustawienia”, „Dla Deweloperów” w końcu „na debugowanie USB”. Ponieważ mówimy o urządzeniu, które może wyświetlać na tym etapie, interfejs angielski, trzeba pamiętać, że trzeba znaleźć artykuł debugowanie USB. Obok niego, zaznacz pole.

Jeśli nie ma w sekcji „Dla programistów” (jest to „Android 4.2.2” i nowsze wersje), przejdź do „Menu”, „Ustawienia”, a następnie przejść do „Informacje o urządzeniu” (lub „O telefonie „), około 10 razy kliknij na«numer kompilacji.» W rezultacie powinien zostać wyświetlony komunikat o otwarciu sekcji „Dla programistów”. Następnie należy włączyć USB Debugging. Następnie podłącz telefon do komputera.

Rusyfikacja klawiatury urządzenia mobilnego

W celu maszynie klawiatura była rosyjskojęzycznej, wystarczy zainstalować dowolny rosyjskiej wersji magazynu gry rynkowej. Następnie przejdź do „Menu”, przejść do „Ustawienia”, a wreszcie części dotyczącej języka i klawiatury. Tam musimy znaleźć ustawienia klawiatury oraz funkcję wejścia. To jest, gdy trzeba wybrać opcję określony „rynek Plei”.

Więc zorientowali się, jak rusyfikacji „Android”.