315 Shares 4815 views

Parowy nie rozpocznie się, aby rozwiązać problem

Dzisiaj patrzymy na sytuację z tobą kiedy parowa nie jest wyzwalany. Chodzi o to, że jest to dość powszechny problem, który często prowadzi wielu użytkowników. Spróbujmy dowiedzieć się, co może być nie tak i jak radzić sobie z zadaniem przed nami. Czasami o podobnej awarii nie może obsłużyć nawet zaawansowanych użytkowników. Należy szybko przystąpić do analizy przyczyn dlaczego parowa nie jest wyzwalany.

Brak internetu

Tak więc, po pierwsze, i to dość powszechny scenariusz – banalne brak internetu na komputerze. Na przykład, jeśli połączenie ma być ustawione ręcznie, a program uruchomi się automatycznie. Jest to opcja najbardziej nieszkodliwe.

Gorsze rzeczy, gdy na komputerze i nie ma internetu w ogóle. Wtedy nie rozpocznie GTA 4 pary wodnej i innych gier, które wymagają połączenia z siecią. Sprawdzić, czy wszystko jest OK, można uzyskać dostęp na odpowiednią ikonę w World Wide Web. Ponadto, można bezpiecznie uruchomić przeglądarkę i spróbuj odwiedzić dowolną stronę. To nie działa? Tak więc, nie ma internetu.

W tej sytuacji trzeba będzie połączyć się z dostawcą usług internetowych, a następnie sprawdzić, czy wszystko jest OK. Może stracił swoje ustawienia modemu, jak doszło do wypadku na stacji. Kiedy wszystko jest w porządku, i pary nie zacznie, trzeba szukać innych scenariuszy.

Aktualizacje i prace techniczne

No, niech pan pójść dalej. W rzeczywistości, dlatego, że pary nie rozpocznie się, bardzo, bardzo dużo. Na przykład, jeśli jesteś przekonany, że z internetu wszystko jest w porządku, to może twórcy aktualizowany lub zaplanowane prace konserwacyjne.

W tym przypadku, co do zasady, można oglądać wiadomości na oficjalnej stronie internetowej „Para”. Z reguły nie jest informowany z wyprzedzeniem o trwającej zapobiegania i przybliżonym czasie rozłączenia programu. Bądź cierpliwy i czekać aż do terminu. Po nim, co do zasady, wszystko zacznie znowu działać.

Niestety Twoja pragnienie w przypadku prac technicznych oraz wprowadzenie niczego zależy aktualizacji. Idź zrób coś dla zabicia czasu. Dopiero po wszystkie manipulacje na serwerze głównym zostanie zakończona, będzie pracować z tą samą siłą. Ale nie jest to jedyny przypadek, w którym pary nie rozpocznie. Istnieje jeszcze sporo ciekawych opcji. A teraz zapoznania się ze wszystkimi.

łamanie

Innym bardzo zły scenariusz – to jest w rzeczywistości, hakowanie konta. Z tego powodu nie będzie dopuszczony do obrotu w systemie. Tak więc, „Para” nie będzie działać.

Przejęcie konta – jest dość powszechne i częste przypadek. Powodem tego może służyć jako stosowania pęknięcia, krakersy do gier, a także pakowania prezentów w programie. Jak widać, wiele niebezpiecznych i uwodzicielskie chwile.

Jeżeli jesteś ofiarą włamania, to można spróbować odzyskać swoje konto. Aby to zrobić, trzeba będzie napisać specjalny list do wsparcia technicznego. Jeśli można udowodnić prawo profilu, powrócisz do niego dostęp. Po tym, lepiej unikać nielicencjonowanych treści i podejrzane programy.

W przeciwnym razie trzeba będzie zacząć sobie nowy profil. Następnie sprawdzić, jak to wszystko działa „Para”. Nadal się nie uruchamia? Tak, przyczyna leży w czymś innym. A teraz postaramy się zrozumieć, co się dzieje. To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

wypadek

Nie uruchomić Steam? Co robić w tej sytuacji? Naturalnie, jeżeli przyczyny nie są włamania do konta, praca Internet i technicznym, to może po prostu wziął jakąś awarię systemu w aplikacji jest uruchomiona. Jest to częsty problem, który nie ustępuje jest dość łatwy i prosty. A teraz wiemy dokładnie, jak to zrobić.

Pierwsza metoda do zastosowania, – prosty restart „Para”. Tak więc, jeśli parowa Mac OS nie uruchamia się (lub dowolny inny system operacyjny), to wystarczy po prostu zamknąć program całkowicie, a następnie spróbuj ponownie go włączyć. Zdarza się, że opcja ta okazuje się być bardzo wydajne i skuteczne.

Drugi scenariusz – to całkowicie zainstaluj program. Aby to zrobić, klient „Łaźnia” będzie całkowicie wyeliminować konieczność korzystania z panelu sterowania, a następnie zainstalować go ponownie. Najnowszą wersję można zawsze pobrać z oficjalnej strony. On zazwyczaj nie daje żadnych prac technicznych, który pozwala użytkownikowi na stale współdziałać z zasobów Internetu. Teraz, gdy skończysz, spróbuj uruchomić „Para” i zalogować się do niego. Stało? Wtedy możemy radować. Parowa nadal się nie uruchamia? W tym przypadku konieczne jest, aby szukać przyczyn gdzie indziej. Po tym wszystkim, są one już bardzo dużo.

wirusy

Na przykład, dość powszechny scenariusz, co do zasady, jest obecność wirusów na komputerze. Zazwyczaj nie pozwalają nam prawidłowo współpracować z systemem operacyjnym.

Zdiagnozować obecność infekcji komputera jest bardzo, bardzo trudne. Zwłaszcza, jeśli nie chcesz korzystać z oprogramowania antywirusowego. W tym przypadku trzeba będzie pobrać i zainstalować specjalistycznych narzędzi, które pomagają identyfikować, śledzić i usunąć spyware i trojany.

Oczywiście, anty-wirus jest najbardziej skuteczną metodą walki. Szczerze mówiąc, nie będzie w trudnej sytuacji. W ogóle, jeśli masz do czynienia z problemem uruchomienia „Para”, to ma sens, aby sprawdzić system pod kątem wirusów i infekcji komputera. Znalazłem coś? Następnie wystarczy wyczyścić wszystkie szkodliwe pliki, ale to nie jest uleczalna – wymazać. Oprogramowanie antywirusowe, nawiasem mówiąc, jest specjalny przycisk do tego.

wniosek

Więc wiemy, nie można uruchomić „Para” z jakich powodów, a także spotkał się z możliwych sposobów radzenia sobie z problemami. Jak widać, wszystkie, z nielicznymi wyjątkami (hacking), bardzo szybko i łatwo wyeliminowane.

Kiedy wszystko inne zawiedzie, ale nadal istnieją problemy z innymi programami, najlepiej jest ponowna instalacja systemu operacyjnego. Więc należy być ostrożnym. Starają się naprawić sytuację do takich przykrych konsekwencji.