155 Shares 5240 views

Systemy operacyjne Windows 7: Jak włączyć Windows Aero

W systemie operacyjnym Windows 7, jest bardzo interesujący program narzędziowy, który nazywa się Aero Glass. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykonywać wszystkie okna nagłówki półprzezroczyste. Wygląda to wszystko bardzo piękne i ciekawe. Według twórców systemu operacyjnego, narzędzie to tworzy niesamowity efekt czystości i jasności. Okna sami chcieliby się unosić na pulpicie. Jeśli jesteś niedoświadczony użytkownik systemu operacyjnego, ale chcą upiększyć interfejs, to najprawdopodobniej, powstaje pytanie, jak włączyć Aero w Windows 7. Nie wszyscy użytkownicy mają przebieg funkcji, a niektóre mogą nawet nie domyślać o tym , Dziś prezentujemy wam szczegółową instrukcję, która odpowie na wszystkie pytania dotyczące tego elementu systemu Windows 7: jak włączyć Aero systemu Windows, który wzywa do komponentu, i jakie są jego cechy.


inspekcja

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to dowiedzieć się, czy jest możliwe, aby włączyć narzędzie Aero na komputerze osobistym. W celu przeprowadzenia w pełni funkcjonalny, trzeba określić, jakie karty zostały zainstalowane, więc efekt ten będzie działać tylko wtedy, gdy ma co najmniej 128 MB pamięci. Oczywiście, Aero Theme dla Windows 7 jest najlepszy na wyświetlenie na potężnych komputerów osobistych. Mają 256 MB akcelerator wideo i powyżej. Nawet jeśli komputer nie jest nowy, ale karta jest zainstalowana w nim nadaje się do parametrów, to nie będziesz miał problemów do rozwiązania następujące pytanie w systemie operacyjnym Windows 7 – Jak włączyć Windows Aero.

indeks wydajności

Przed udaniem się do ustawień tego wspaniałego efektu, nadal zaleca, by sprawdzić, co karta graficzna została zainstalowana. Jeśli nie spełniają wymagań, jesteś po prostu tracić czas. Jeśli nie wiesz jak sprawdzić swoją kartę graficzną, a potem powiemy teraz o tym. Aby rozpocząć, trzeba otworzyć „Start”, a następnie skierować kursor myszy na komputerze, a następnie naciśnij prawy przycisk. Jeśli wszystko jest zrobione poprawnie, a następnie z menu pop-up, gdzie można wybrać zakładkę „Właściwości”. Nowe okno otworzy się przed tobą. Konieczne jest, aby w link zatytułowany „Musimy zwiększyć wydajność indeksu dla tego komputera.” Pytania nowych użytkowników systemu Windows 7, jak włączyć Windows Aero, jest obecnie bardzo popularny i jeśli chcesz szybko go rozwiązać, to należy wykonać wszystkie czynności zgodnie z instrukcjami podanymi przez nas.

ocena

Teraz, zanim otworzy się nowe okno, w którym można zobaczyć wszystkie liczniki i oznacza wydajność komputera. Tutaj znajdziesz przycisk „Update”, a następnie należy nacisnąć. Następnie trzeba poczekać jakiś czas, aż do pełnej oceny będzie wydajność komputera. Gdy proces się zakończy, zostanie wyposażony w statystykach. W „rating” Ocena powinna wynosić co najmniej 3,0. Jeśli liczba ta jest mniejsza, to, niestety, ustaw szkło na komputerze będzie niemożliwe dla Ciebie.

formalny

W niektórych przypadkach, testowanie i decydując się na Windows 7, jak włączyć Aero systemu Windows, mogą pojawić się trudności. Na niektórych komputerach, indeks wydajności całkowicie odmawia pracy. Nie warto bać wiele błędów, ponieważ można go naprawić szybko, a do tego trzeba, aby przejść do wiersza poleceń i wpisz formalny wniosek.

instrukcja

Przejdźmy teraz bezpośrednio na pytanie, jak włączyć Aero w systemie Windows 7. Jeśli wskaźniki dają możliwość, aby zainstalować ten dodatek, należy kontynuować, aby przeczytać artykuł z wielką starannością. należy udać się na pulpicie i kliknij prawym przyciskiem myszy. wybierz polecenie „Personalizacja” z rozwijanego menu. Ponadto, bardzo proste. Należy wybrać odpowiedni temat swojego wyboru i zapisać ustawienia. Oni sami widzą, jest to nic wielkiego, ale jeśli chcesz zmienić wygląd, można w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie w ciągu zaledwie kilku kliknięć myszką, aby to zrobić. W niektórych przypadkach, ludzie są nadal problemy lub problemy z włączeniem funkcji Aero. możemy teraz przedstawić Państwu kilka wyjaśnień. Jeśli nie można zainstalować na pulpicie Windows Aero, to możemy polecić Ci pobrać program o nazwie Microsoft FIXIT. Powyższy program jest zaprojektowany właśnie w celu umożliwienia efektu. Jeśli pojawią się jakieś błędy lub z jakiegokolwiek powodu niezdolny do aktywowania funkcji, jak opisano, a następnie można użyć tego wszechstronnego i całkowicie darmowy program.

Podsumowując krótko powtórzyć procedurę:
1. Wprowadź właściwości startu i uruchamiania programów „Komputer”.
2. Przejdź do „Personalizacja”.
3. Wybrać funkcję „Zmiana tematu.”
4. Wybierz najbardziej odpowiedni proponowanego schematu.
5. Kliknij na niego, a klirens zmienia w ciągu kilku sekund.

Windows Aero jest dostępny w wersji „7” – „Home”, „Extended” i bardziej funkcjonalne.