298 Shares 4857 views

Komputer jest ładowany przez długi czas (Windows 7), co robić?

Komputer długi czas ładowania? Windows 7 lub inny system operacyjny jest zainstalowany – czy jest to dość powszechny problem w dzisiejszych użytkowników. Spróbujmy sobie z ciebie, co zrobić w takiej sytuacji. Ponadto warto zauważyć, jakie czynniki są „moderatorzy” komputera.


Weź systemu opieki

Tak więc, pierwsza opcja, w której długi czas ładowania komputera (Windows 7) – jest oczywiście banalne niezgodność ze wszystkich reguł na „opiekę” dla systemów operacyjnych. Tak więc, w miarę upływu czasu zaczyna się zapchać i zaśmiecać stare programy, gry i inne aplikacje. W rezultacie, zaczyna spowalniać komputer, dawno załadować Windows 7. Co należy zrobić – nie wiesz. Następnie spróbuj uruchomić, aby pozbyć się wszystkiego, co nie trzeba, ale jednak, zainstalowany w systemie. Stare gry i oprogramowanie aplikacje – wszystko, co nie planujemy uruchomić, najlepiej jest usunąć za pomocą „Panel sterowania”. Po zakończeniu pracy, można zauważyć, że system zaczął działać szybciej. Ale to nie wszystko. Powody, że długi czas ładowania komputera (Windows 7), całkiem sporo. Zobaczmy, co jeszcze może przyczynić się do takiego zachowania.

„Rozproszenie”

Dobrze, jeśli zauważysz, że Twój system operacyjny jest bardzo podobny do bolesnej długi czas ładowania, a następnie zastanowić się, jak długo robiłeś tzw defragmentacji dysku. Ten proces jest pożądane, aby przeprowadzać raz w miesiącu w celu zapewnienia normalnego funkcjonowania systemu. Jeśli nigdy nie zaangażowane w ten proces, i nagle masz długi czas ładowania komputera, Windows 7 odmawia posłuszeństwa, to nie powinno być zaskoczeniem.

Musimy zrobić defragmentacji. Jest to standardowa funkcja „windose”, więc można go znaleźć w zakładce „Reference”. Kliknij „Narzędzia systemowe”, a następnie dostać się tam „Defragmentator dysków”. Kliknij na tej pozycji menu i zaznaczyć wszystkie partycje dysku twardego do defragmentacji. Gdy proces się zakończy, system zacznie działać szybciej w kilka razy. A jeśli nie zacznie „latać”. Ale to nie wszystko. Warto zobaczyć kilka powodów, że komputer uruchamia długo. Windows 7 – nie jest to jedyny system operacyjny, z zastrzeżeniem tego problemu.

wiele rzeczy

Cóż, kolejny powód, dla powolnego działania systemu jest banalnie bałaganu system, a raczej jego „zaśmiecone” różnorodne, stale funkcjonujących programów. Jeśli jesteś przyzwyczajony do uruchomienia 100 programów do obróbki grafiki, kolejne 100 – do pracy z muzyką, kilkadziesiąt narzędzi do Internetu, a wszystkie – w tym samym czasie, nie należy się dziwić, że występują momenty „myślenia”.

Sytuacja ta będzie pasować tylko całkowitą eksterminację stała uruchamianie wielu programów. Innymi słowy, konieczne jest, aby powstrzymać jego entuzjazm i nie działają w tym samym czasie 200 aplikacji. Staraj się nie załadować procesor komputera bardzo dużo. W przeciwnym razie, masz problem z szybkością pracy i nie zostaną skorygowane. Zamiast tego, można myśleć o temacie: „Przez długi czas, aby uruchomić komputer (Windows 7) – Co robisz?” Ograniczyć swoje pragnienia, lub po prostu kupić mocniejszy komputer. Pozwoli to, aby korzystać z większej liczby aplikacji jednocześnie.

wirusy

Jeśli masz bardzo długi czas ładowania komputera, Windows 7 w oczach traci swoją prędkość – być może system jest zainfekowany jakimś infekcji komputera. Mówiąc najprościej. Ci wybrali się wirusa, który jest teraz komputer uruchamia się. Współczesne trojany i spam są cicho jest przepisywany przy starcie, a także uruchomić swoje kopie i „rozmnażajcie się”. Wszystko to sprawia, że komputer to bardzo długi czas „myśleć”.

Co robić w tej sytuacji? Być może najbardziej logiczne byłoby, aby pozbyć się wirusów. Jak to zrobić? Istnieje wiele różnych sposobów zwalczania tej plagi. Można nawet powiedzieć, że każdy ma swój własny Trojan radę. Najważniejsze jest to, aby rozpocząć skanowanie systemu operacyjnego dla złośliwego oprogramowania. Po tym, trochę oczyścić rejestr, a dopiero potem obserwować jak pokonać zwłaszcza swoją „zakażenie”. Gdy system jest utwardzana, szybkość nawrotu. Ale są też inne powody takiego zachowania. Teraz będziemy w końcu zobaczyć, co jeszcze może być bodźcem do słabych wyników.

żelazo

Czasami dlatego, że przez długi czas, aby uruchomić komputer (Windows 7), to „żelazo”, z której „komputer” obejmuje całość. Tutaj problem jest podzielony na kilka kategorii. Mimo to, wynik będzie taki sam – ogromna „hamulec” w pracy, gdyby nie poważne błędy, które prowadzą do utraty danych. Zobaczmy, co może być bodźcem do takich zjawisk.

Zatem najbardziej przyjemny wynik – ustawienie zbyt potężny system operacyjny dla komputera. Innymi słowy, nie jest po prostu „pull”, nie nadaje się do minimalnych wymagań systemowych dla „poniekąd”. W tej sytuacji, można przywrócić system do prawej lub do zmiany sprzętu komputerowego.

Drugi scenariusz – awaria dowolnego komputera „gruczołów”. Zgodnie z ogólną zasadą. zanim ten system informuje użytkownika o tym. Bardzo często są podane wiadomości z kodów błędów (jeśli nie na zwykły tekst), wyświetla przyczynę „długich obradach” przed działaniem. Co robić w tej sytuacji? Wziąć komputer do serwisu – nie jest na pewno pomogą Ci znaleźć przyczynę i naprawić. Lub, jeśli wiesz dokładnie, co złamał, można próbować zamieniać rzeczy samemu.

System, pożegnanie

Dobrze, jeśli komputer jest ładowany przez długi czas (Windows 7), czarny ekran pojawia się zamiast ekranu powitalnego, a następnie, oczywiście, to może oznaczać tylko jedno – „spadł” systemu. Mówiąc najprościej, to zepsuł. Z jakiegoś powodu to jest – to jest znane tylko dla Ciebie i Twojego komputera. To jest – najbardziej nieprzyjemna rzecz, która pojawia się, gdy użytkownik został zignorowany kilkakrotnie wiadomości z błędami krytycznymi. Co zrobić w tym przypadku?

Na początek, można wziąć płytę instalacyjną Windows 7 i spróbować przywrócić system przy użyciu narzędzia do odzyskiwania. Jeśli zdarzy się, aby przywrócić komputer do życia – natychmiast zeskanować go, czysty, a co najważniejsze, w ogóle nazwać kreatora, który pomaga utrzymać system operacyjny.

Drugi scenariusz – to kompletna strata systemu, wraz ze wszystkimi danymi. Nie będzie tylko pełna reinstalacja z formatowania dysku twardego. Tak więc należy uważać, należy zwrócić uwagę, aby wszystkie komunikaty o błędach i porażkach – wtedy będzie w stanie rozpoznać problem i go rozwiązać.