857 Shares 1634 views

Niebieski ekran śmierci kodów błędów i usterek

Niebieski ekran śmierci – jest to prawdopodobnie główny horror dla początkujących użytkowników komputerów. I nic dziwnego, bo z ich punktu widzenia, to może pojawić się w dowolnym momencie przerwać komputera z prawdopodobieństwem 146%.


Jednakże, jest to mylące, jak niebieski ekran śmierci kody błędów są wyświetlane w całości, w przeciwieństwie do innych okien, które pojawiają się podczas awarii systemu operacyjnego. Początkujący, oczywiście, może być złapany w trudnej sytuacji, jeśli nie wiedzą, jak wyglądają te same kody, i jakiego rodzaju awarii mówi.

Tak więc, w niektórych przypadkach, niebieski ekran śmierci błędów można skorygować nawet zmusza niedoświadczony użytkownik? Tak, prawie wszystko jak BSoD jest wskaźnikiem systemu, a nie awaria sprzętu. W drugim przypadku, ogólnie komputer nie włącza się, to znaczy, To nie będzie wyświetlany nawet BIOS ekran.

Ale my przechodzimy do głównego tematu. Blue Screen of Death jest naprawdę niebieski, ze wybór koloru nie była przypadkowa: użytkownik z podłożem jest łatwiej zobaczyć tekst wpisany białymi literami. Demonstruje ekran śmierci kod błędu jest dość krótki czas, gdy komputer wykonuje zrzut pamięci, więc wskazane jest, aby zawsze trzymać blisko smartfona tak, że można zrobić zdjęcie ekranu z wszystkich kodów błędów.

Najczęstsze kody są BSoD: DATA_BUS_ERROR, NTFS_FILE_SYSTEM, KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED i inni.

Pierwszy z nich pojawia się zazwyczaj po upgrade do napełniania sprzętu PC (nawiasem mówiąc, jest to przypadek, gdy niebieski ekran śmierci kody błędów są wyświetlane po awarii sprzętu). Zaleca się, aby rozwiązywać DATA_BUS_ERROR poprzez aktualizację najważniejszych sterowników systemowych. Ta metoda działa z niemal stuprocentowym prawdopodobieństwem.

Drugi błąd – wskaźnik awarii w systemie plików, dysk twardy urządzenia. Wyeliminować ten problem za pomocą procedury pełnej defragmentacji dysku twardego. Nawiasem mówiąc, przybysze będą użyteczne wiedzieć, że defragmentacja powinna odbywać się co najmniej raz na dwa tygodnie, bo jeśli zapomnieć o nim, to może być wielki, aby zmniejszyć szybkość komputera. Ponieważ w celu otwarcia pliku fragmentaryczne, urządzenie musi zebrać je wszystkie na dysku twardym. Defragmentacja pomaga także przyspieszyć ten proces i zmniejszyć prawdopodobieństwo, że ten niebieski ekran śmierci kodów błędów, które wielu po prostu przestraszyć zazwyczaj pojawiają.

Trzeci błąd występuje częściej niż inni, ponieważ nie jest to spowodowane niewłaściwie zainstalowane sterowniki. Nie martw się, bo rozwiązuje nie trzeba zadzierać o w rejestrze, lub spowodować panom. Nawet drugi komputer nie jest wymagane. Najlepszym sposobem, aby wyeliminować to przywrócić system operacyjny za pomocą specjalnej płyty z zestawem programów „uzdrawianie”. Jeśli nie istnieje, to warto pomyśleć o zakupie lub pobierając go z trackerem. Dysk odzyskiwania nigdy nie boli.

Tutaj, rzeczywiście, i wiesz co niebieski ekran śmierci kodów błędów, które wielu nie do zrozumienia. Pamiętaj, że nie jest niczym trudnym do rozwiązania wszystkich problemów zgłaszanych przez BSOD. Po prostu trzeba być trochę odważniejsze, ponieważ w komputerze, aby ponownie zainstalować sterowniki z pewnością nie będzie się palić.