224 Shares 7215 views

Jako odprawy celnej samochodu tanio i szybko.

Podczas licznych zmian wprowadzonych zasad wjazdu pojazdów importowanych w Rosji i wzrostu stawek celnych, zagraniczne samochody nie stają się mniej atrakcyjne dla naszych klientów. Dlatego też, każdy kierowca, który marzy, aby kupić pojazd za granicą, należy wiedzieć, jak usunąć z pojazdu.


Jest jasne, dlaczego rosyjscy konsumenci wolą kupować importowane samochody. Jakość naszych drogach są tak dalekie od doskonałości, że nawet nowy samochód w ciągu kilku lat pracy zaczyna niemiłosiernie trzeszczą i powoli rozpadać na poszczególne części. Rosyjskie samochody złej jakości, z niskim poziomem komfortu, tylko zszedł z przenośnika, są oferowane do znacznych sum pieniędzy. W tej samej cenie konsument może kupić importowane luksusowy samochód, który był w eksploatacji od kilku lat. Nie jest zatem zaskoczeniem, że liczba osób, które poszukują informacji, takich jak odprawy celnej pojazdu, ściśle wzrasta.

Procedura jest prosta. Ale zanim odprawy celnej samochodu, należy ostrożnie podchodzić do wyboru pożądanego modelu. Chcąc zmniejszyć wysokość opłat należy zwrócić uwagę na samochody nie starsze niż pięć lat. Jednak całkowity koszt młody pojazdu będzie kosztowne, ale kwota importem takich samochodów w Rosji, płacisz mniej. Rozważmy wymaganą wielkość silnika. Samochód z silnika do dwóch litrów kosztuje niedrogie.

Jeśli chodzi o pytanie, jak usunąć z samochodu jest dość stary, może to potrwać dość daleko prawny różne warsztaty. W tym przypadku, trzeba zdemontować część wnętrza, demontaż paneli z tworzyw sztucznych, wyciągnąć spod kaptura i jednostek pół silnika. Po tym można łatwo prowadzić pojazd jako złom, dla których stopa procentowa jest niska.

Aby obniżyć stawki celne na import samochodów zabytkowych bywają wypadki. Jeżeli badanie pokazuje, że pojazd nie może być przywrócony, a następnie suma sprawie odnowienia takiej maszyny na nowym hoście staje się śmieszne. Jednak metoda ta nie nadaje się do nowej technologii.

Każdy, kto zdecydował się importować pojazdu z zagranicy, należy wiedzieć, że odprawa celna samochodu osobie fizycznej jest znacznie szybsze i tańsze niż prawny. Jako prosty człowiek z ulicy, po prostu sprawi płatności celnych. Jeśli import pojazdu dokonane przez spółkę, to dodatkowo VAT i akcyzy, co znacznie zwiększa ostateczny koszt maszyny.

Chcąc wiedzieć dokładnie kwotę, która będzie kosztować żądany model, trzeba używać specjalistycznego programu o nazwie „Kalkulator odprawy celnej samochód”. Można go znaleźć na każdej stronie, która publikuje ogłoszenia na sprzedaż i import samochodów importowanych. Odpowiadając na pytania i wprowadzając do programu wszystkie cechy techniczne lubił samochodu, jesteś zaledwie kilka minut będą mogli zobaczyć jego prawdziwą wartość po imporcie do Rosji. Pomoże to bardziej precyzyjnie nawigować do wymaganej kwoty środków pieniężnych oraz wybór odpowiedniego modelu.

Przed jak wyczyścić samochodu, dokonać wstępnego obliczenia kwoty depozytu organu celnego, który jest bliżej ciebie w społeczności. W tym przypadku, można przekroczyć granicę bezpiecznie i pokazując specjalny dokument na wpłaconej kwoty, będzie podążał za pojazdem na terytorium Rosji do wewnętrznego urzędu celnego do rejestracji niezbędnych dokumentów.

Jeśli procedura jest transport pojazdu celnych myślisz wystarczająco twardy, a następnie skorzystać z usług profesjonalnych w tym przypadku – brokera celnego. Posiada wszystkie niezbędne wiedzę, władzę i posiada licencję do świadczenia tych usług. Załóżmy, że można stracić trochę pieniędzy, płacąc za pracę, jaką wykonał. Ale zapisać się od zbędnych emocji.