326 Shares 3422 views

Który przewiduje kar za wykroczeń drogowych

W 2012 roku w Rosji kary za naruszenie przepisów ruchu drogowego uległy zmianie. Wiele osób uważa, że ma rację, a niektórzy kierowcy nie zgadzają. Tutaj mamy wprowadziła obowiązkową reguła pristogivaniya pasów, to musi być dołączona. Po pierwsze, w jak największym stopniu eliminuje możliwość zranienia klatki piersiowej i twarzy, a po drugie, aby zgodne z prawem, można zaoszczędzić pieniądze. Więc ktoś z tego prawa jest gorsze? Myślę, że to była dobra decyzja. Po tym wszystkim, na Zachodzie, przed przeprowadzką, kierowca i pasażerowie, zarówno z przodu iz tyłu, mieć zapięte pasy bezpieczeństwa. Nawet policja nie zacznie się poruszać aż zapięty.


Obok dawnych karami, nowe kary za naruszenie przepisów ruchu drogowego: na ignorowanie sygnałów kontrolera ruchu lub przejechanie na czerwonym świetle. Teraz kara jest równa jeden tysięcy rubli. Ostatnio był siedemset rubli.

Łamanie zasad podróży oznakowań drogowych, w szczególności linii stopu, który jest otoczony przez znaki drogowe, kierowca będzie podlegał grzywnie ośmiuset rubli. Kto nie wie, wcześniej za naruszenie grzywny nie została wypłacona.

Powodując wypadki drogowe, płacisz kary administracyjne za wykroczeń drogowych, które nie są porównywalne z możliwymi skutkami zderzenia. Co powinno stać się dodatkową minutę na światłach, zamiast latać na złamanie karku na żółtych świateł zapala się. Rezultatem jest kolizja z samochodem, końcowy manewr na wykończeniowej jasnożółtej światła. To taki pośpiech, brak szacunku dla innych użytkowników dróg i generuje szkodliwych na końcu alei, narusza prawa zachowania kulturowego na drodze, na której lekceważenie przepisów ruchu drogowego – w normie.

Jeśli kierowca widzi, że nie może przejść na skrzyżowanie na zielonym świetle, ale kontynuuje ruch, tworząc w ten sposób korków na drogach, kar za wykroczeń drogowych tego rodzaju są udzielane w wysokości tysiąca rubli. Przed tym grzywny administracyjnej miał sto rubli. Ponieważ różnica jest odczuwalne?

Mam nadzieję, że po zaostrzenie środków w celu zwalczania zatorów rozwijać się na dobre. Po tym wszystkim, główne wąskie gardła wystąpić z powodu talentów drogowych, którzy nie chcą, aby przejść do siebie, zachowując dystans. Nic dziwnego, że jest takie powiedzenie: „powolne i stałe wygrywa – nikt tego nie robi.” Wyprzedzanie wszystko i pojechał załadowanych skrzyżowaniu, człowiek jest zmuszony do zatrzymania, zapewniając tym samym długie proste i już zły kierowców.

Aby zwiększyć kary za tworzenie przeszkód i samochody nontransmission, które mają tę zaletę, że przejście przez skrzyżowanie. Te kary za naruszenie przepisów ruchu drogowego wzrośnie do tysiąca w porównaniu ze starym grzywny stu – dwustu rubli. Na drodze do zwiększenia liczby kamer przechwytywania nie tylko naruszenie ruchu, ale parkowanie na trawnikach, chodnikach.

Ale oprócz tych innowacji mają kary i ulgę dla kierowców, nawet jeśli jest to bez znaczenia, ale jednak. Teraz kierowcy nie będą ponosić odpowiedzialności za brak tehtalona. Chociaż do poprawki zostały wprowadzone do przepisów ruchu drogowego, jeszcze jakiś czas będą musieli zachować karta jest nadal na przedniej szybie, a na żądanie pokazania usługę policji drogowej. Jeśli nie masz z nim tehtalona nie kara do ciebie nie będzie stosowana, ponieważ przepis ten jest wyłączony z Kodeksem.

Sens tych wszystkich zmian i zmian, przyniósł ustawodawstwo jest to, że kierowca musi być w posiadaniu tylko najbardziej niezbędnych dokumentów. To upraszcza i przejść kontrolę. Kary za naruszenie przepisów ruchu drogowego, co jest brak kontroli technicznej będą nakładane tylko na kierowców autobusów, taksówek i pojazdów przewożących towary niebezpieczne lub ludzi.