209 Shares 5223 views

Okienne stoki – wykończenia

zbocza okienne jest częścią ścianki, która przylega bezpośrednio do otworu okiennego. Podczas wymiany starych okien drewnianych z nowoczesnych okien z tworzyw sztucznych, co do zasady, prawie zawsze istnieje potrzeba wykończenia stoki, zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz. Dzieje się tak ze względu na pewne rozbieżności między wielkością otwierania nowego okna, w związku z czym czasami znacznie naruszona integralność starych tras, bez wykończenia instalację okna podwójnie oszklone, których nie można nazwać całkowicie wykończone.

Więc jak można przycinać pochyłości okiennych dzisiaj, jakie materiały są używane do tego, a jest to możliwe do wykonania tego typu prac siebie?

Przede wszystkim warto pamiętać, że zewnętrzne stoki polecany naprawiane natychmiast po zakończeniu montażu okien plastikowych. mistrz Position „podczas gdy moja pianka mieszkanie nie jest widoczny ulicy” można nazwać nie tylko błędne, ale nawet szkodliwe. Faktem jest, że pod wpływem wilgoci i promieni słonecznych piany, która działa jako uszczelniacz niemal natychmiast zaczyna się deformować i złamać. W rezultacie, jego właściwości izolacyjne zmniejszają znacząco i wszelkie wysiłki mające na celu ogrzanie pomieszczenia są zredukowane do „nie”.

Okno zewnętrzne Trasy, jeżeli warstwa piankowa jest za gruba, może być pokryta szczeliwa lub specjalne taśmy uszczelniającej. Jednak zazwyczaj, ta metoda nie jest używany bardzo często, zwykle pochyłości okiennych z zewnątrz zamkniętej tynku i farby specjalne farba elewacyjna. Jednakże, eksperci doradza wymienić płytek gipsowych roztworu kleju, który nie boi zewnętrznych wpływów środowiska i zmian temperatury, przy czym utworzona z tego zewnętrznego okna tras będzie bardziej niezawodny i trwały.

Gotowe otwory wewnętrzne mogą być trochę czekać, szczególnie jeśli mieszkanie jest gruntowny przegląd. W tych przypadkach, w których wymiana okien zostało przeprowadzonych w już wyremontowanym pomieszczeniu, ozdobione stokach lepiej nie zwlekaj – nawet ze względów czysto estetycznych.

Najczęstsze metody wewnętrznych okiennych Urządzenie stokach jest ich wykończenie tynkarskie lub płyt kartonowo-gipsowych. Takie okno stokach własnymi rękami jest dość proste, które, ściśle mówiąc, i robić wiele rzemieślników krajowych. Opis tych metod tradycyjnych i szczegółowej instrukcji krok po kroku można zawsze znaleźć w Internecie, ale stosunkowo nowa technologia – wykończenie okienne otwory z plastiku – można omówić bardziej szczegółowo.

Ściśle mówiąc, okna plastikowe stoki są znane od dawna. Poprzednio były wykonane z płyt z PCW (tzw siding) w przybliżeniu o tej samej strukturze co tras gipsowych. Jednak ze wszystkich zalet, które ustąpiły urządzeń otworu okiennego, można wybrać tylko szybkość wykonania prac oraz fakt, że plastik stok z PVC nie wymagają szczególnej opieki i konserwacji.

Dzisiaj pojawiła się innowacyjna metoda wykończenia otworów okiennych – termootkosy tak zwanych płyt warstwowych, które są dwa arkusze z tworzywa sztucznego, które jest zawarte pomiędzy warstwą izolacji. Ten materiał wykończeniowy nowej generacji, który nosi nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne obciążenie – odgrywa rolę izolacji. Wykonana jest z tych samych materiałów, z których są wykonane okna same i dlatego idealnie nadaje się do okna w kolorze i fakturze.

okno z tworzywa sztucznego na trasach wielkie pranie, nie żółty, nie wymaga barwienia i jest bardzo trwały. Ponadto instalacja jest nie tylko czasochłonne, ale także łatwiej przeprowadzić własnymi rękami.