211 Shares 2375 views

Najtańsze telefony taryfy: opis, usługi i opinie

Wybierając plan, który będzie podłączony do liczby, człowiek stara się znaleźć najbardziej odpowiednie koszty i warunki decyzji. Najtańsze stawki mobilnych można znaleźć w każdym operatorem. Dostępna lista opcji obejmuje stawki za najbardziej oszczędny i małomówny, i dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do ograniczonej komunikacji. Nawet wśród nieograniczone plany taryfowe są zazwyczaj oznaczało linijkę pod nimi „all inclusive”, można znaleźć tanie opcje kosztów i taryf z dużą ilością ruchu, minut i wiadomości.


Jak odebrać w regionie moskiewskim najtańsze nieograniczony taryfy komórkowej, a co propozycje popularnych operatorów dla tych, którzy nie chcą, aby codziennie lub miesięcznego abonamentu za zestaw usług, które mogą lub nie używać? Kwestia ta zostanie omówiona w naszym artykule.

Najtańsze taryfy „Megafon” mobile bez opłaty licencyjnej

Operator biały i zielony ma opcje planów taryfowych na każdą okazję. Na przykład, bez miesięcznych opłat następujące opcje można odebrać:

 • Dla tych, którzy większość czasu na rozmowach z klientami sieciowymi (w rejonie głównej). Idealne TP „Dostać się do zera”.
 • Dla klientów, którzy muszą komunikować się z klientami różnych operatorów komórkowych, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na TP „To proste.” Zgodnie z warunkami wszystkich połączeń w obszarze głównej mają taką samą płatności – wystarczy 1,60 rubli na minutę.
 • Jeżeli abonent jest gościem w kapitale i ma dużo krewnych w innych krajach, stopa „ciepłe powitanie” będzie prawdziwym dobrodziejstwem dla niego – Rozmowy minutę będzie za granicą kosztuje od jednego rubla (określić koszty dla danego kierunku może być na oficjalnej zasobu operatora).

Nieograniczona telefonicznej z „Megafon”

Najtańsza taryfa nieograniczony mobile „MegaFon” – Program TP S. Ma stosunkowo niski abonament i obejmuje następujące warunki:

 • 250 minut do komunikowania się z klientami, „Megafon” i innych operatorów telefonii komórkowej. Po wyczerpaniu limitu do komunikowania się z klientami w sieci może być jeszcze wolne.
 • 200 SMS należy przesłać do dowolnej liczby regionu domu.
 • Jeden gigabajt ruchu internetowego.

Korzystne taryfy „Beeline” nie opłata miesięczna

W linii planów taryfowych dla mobilnego czarnym i żółtym operatora można również znaleźć ciekawe i dość podobna do poprzednich wersji warunkami. Na przykład, najtańsze telefony stopy bez regularnych płatności:

 • Korzystna komunikacja z klientami tego operatora jest dostępny w tempie „zero wątpliwości” – już w drugiej minucie dialogu pieniądze nie będą usunięte z konta, niezależnie od czasu trwania połączenia.
 • Krótkie rozmowy, których czas trwania jest mierzony w sekundach, będzie naprawdę korzystne dla planu taryfowego o naliczanie sekundowe – zaledwie pięć centów za jednego drugiego dialogu.

Najtańsza taryfa nieograniczony mobilnych z operatorem „Beeline”

W serii taryf „Wszystko!”, Na co, nawiasem mówiąc, może być podłączony do wielu urządzeń i opakowań wydatków wraz z ich najbliższymi, współpracownikami, jest najmłodszym z TP „Wszystkie 300”. Podłączeniem, klient otrzyma:

 • 300 minut wolnego komunikacji z abonentami wszystkich operatorów telefonii komórkowej (połączenia z telefonami stacjonarnymi są również tutaj), po których komunikują się w sieci, nadal można być całkowicie bezpłatnie.
 • 100 wiadomości tekstowych, aby wysłać do znajomych i rodziny, kolegów i krewnych.
 • Dwa gigabajty ruchu.

Najtańsze ruchome taryfy z dołączonego ilości minutach od czarny i żółty operatora może zawierać także taryfy „zawsze 500”. Zgodnie z warunkami abonenta, aktywowanie go do pokoju, otrzymują:

 • Więcej niż 150 minut z prędkością trzystu rubli.
 • 200 wiadomości tekstowych więcej.
 • Trzy gigabajty więcej ruchu internetowego.

Jednocześnie w Junior Ta, która została uznana za pierwszy, nie ma możliwości, aby dodać urządzenie i wspólnie spożywać ruchu. Natomiast dla TP „All of 500” taka możliwość istnieje.

Opłaty z usługi pay-per-use z MTS

Najtańsze ceny w banku operatora komórkowej MTS:

 • Mają również dla krótkich rozmowach stopy „na sekundę”. Koszt drugiego dialogu jest identyczna z ceną, która jest oferowana operatora „Beeline”;
 • Zadzwoń do innych krajów z maksymalną korzyścią, z czerwonym i białym operatora karty SIM można, poprzez aktywację taryfy „Twój kraj”.

Ceny z płyty wybierania (MTS)

W wierszu „Smart” jest mniejszy wskaźnik „Mini”. Jest to najtańszy na liście oferta MTS nieograniczonej komórkowego. „Megafon” i „Beeline” i oferują „Junior” z linii taryfowej „All” dla trzystu rubli miesięcznie. W tym przypadku warunki tutaj są następujące:

 • 250 minut swobodnej komunikacji ze wszystkimi operatorami w swoim regionie, po którym komunikacja w sieci nadal nie będą pobierane.
 • Taka sama liczba wiadomości tekstowych.
 • ruchu internetowego – jeden gigabajt.

Recenzje abonentów

Z pewnością określić najtańsze stawki rosyjski Mobile jest niemożliwe, ponieważ każdego klienta istnieje szereg wymagań osobowych i pragnień: z kimś ważnym, aby mieć wiele pakietów, które są dostępne w okresach miesięcznych do pewnej opłaty miesięcznej dla kogoś nie do przyjęcia, aby zapłacić za kwotę jaką, to nie może być wydane.

Główne wady planów taryfowych z zawartych tomów usług dla abonentów rozważyć:

 • Dostępność opcji, że nie można użyć (na przykład, abonent może aktywnie korzystać komunikację głosową i Internetu, a nie wysyłać w ciągu miesiąca lub wiadomości tekstowej);
 • istnienie ograniczeń nieograniczony internet (limit jest nadal istnieje, który przekraczając abonent dostaje do wyboru – zapłacić dodatkowo i dostać nowy ruch czy czekać aż nowego okresu rozliczeniowego, który przyniesie także nowy ruch).

W pierwszym przypadku, dobra decyzja, aby wybrać taryfę bez opłaty miesięcznej oraz „wdrożenie” swoje brakujące funkcje: Połącz z pakietów internetowych i aktywować opcję korzystnych połączeń, dodać pakietów wiadomości tekstowych. Najtańsza taryfa nieograniczony mobile „MegaFon” (lub inny podmiot), zapewni minimalne pakiety usług.