417 Shares 6279 views

Impregnacja drewna „Senezh”: opis, charakterystyka, rodzaje, instrukcje i informacje zwrotne

Linia „Senezh” produktów zawiera specjalne środki do ochrony drewna, które są przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Impregnacja drewna „Senezh” ma na celu ochrony materiałów z zgniłym konstrukcji, pleśni i ognia. Można go używać do dekorowania różnego rodzaju powierzchni. Dostępne spotkać antyseptyczne, które mają filtr UV, a także może być stosowane jako związki ochronne w saunach i łaźniach.

Odmiany marka impregnacja „Senezh”

Impregnacja „Senezh” drzewo ma kilka odmian i ma niski koszt. Produkty te znane są środki przeciwbakteryjne, które są ekonomiczne. Na przykład, różne „Ekobit” przeznaczone do ochrony przed grzybem, krzaczastymi szkodnikom i pleśni. Drewno w operacji nie powinny być w kontakcie z ziemią, wilgotność gleby i opady atmosferyczne. Antyseptyki gwarantują trwałość materiału wynosi od 30 do 35 lat, są one również do struktury, tworząc biologiczną ochronę dla drugiego poziomu.

Powierzchnia nie traci zdolność przechodzenia pary, między innymi, kompozycja jest w stanie zatrzymać rozpoczętą już porażki biologiczną. Impregnacja drewna „Senezh” jest prezentowana ze sprzedażą więcej odmian i konserwy, można znaleźć je według nazwy „Senezh bio” i „Senezh Impra”. Mieszaniny te są przeznaczone do lepszej ochrony drewna, które stosuje się w ciężkich warunkach, a długotrwałe wystawianie na działanie wody. Środki przeciwbakteryjne, tworząc ochronną warstwę na trzeciej warstwie stykającej się z drewna na poziomie chemicznym Venturing mokrego materiału. Wykazują one skuteczność przeciwko domu formy, tworząc trójwarstwową barierę nierozpuszczalnych kompozycji. Mieszaniny te mogą być malowane drewno w kolorze pistacjowym.

Opis ognebiozaschitnyh impregnacji marką "Senezh ognebio" i "Senezh ognebio prof"

Jeśli jesteś zainteresowany w „Senezh” Impregnaty do drewna, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że jest w stanie zapewnić ochronę przed ogniem. Powyższe gatunki zatrzymać pożarów, zapobieganie rozprzestrzenianiu się sinizną, gniciem i pleśnią, a także wykluczył stolarz atak bug. Zaprojektowany jako mieszaniny danych do zewnętrznych i wewnętrznych prac, ale drewno nie powinny być wystawiane na działanie warunków atmosferycznych, wody gruntowe i gleby. Leki te po wyschnięciu nie zmienia koloru drewna, ochrona będzie działać na powierzchni przez 20 lat.

Recenzje przygotowania „Senezh akvadekor”

Jeśli jesteś zainteresowany impregnowanego drewna „opinii Senezh” O zaleca się czytać przed chwilą zakupu. Jak wskazano nabywców wśród odmian produktów można spotkać „Senezh akvadekor” zawierający skład chemiczny filtr UV, który zapewnia długotrwałą ochronę od materiału formy, jak i gnilnych formacji pod wpływem deszczu. Według użytkowników, mieszanina ta jest wykorzystywana do wykończeń dekoracyjnych, które po wysuszeniu jest w stanie symulować szlachetnego drewna. Z pomocą wielu użytkowników, można przetwarzać ławki, płoty, ramki, sklejki, meble ogrodowe, desek i innych powierzchni drewnianych, jak również produktów. Warto zauważyć, że „Senezh akvadekor” specjalnie zaprojektowane dla klimatu Rosyjskiej.

Instrukcja aplikacji

Pod marką „Senezh” Impregnacja, antyseptyki, środki zmniejszające palność są produkowane w szerokim zakresie. Bez względu na skład dowolnego impregnacji nanoszono metodą natrysku, pędzla lub wałka w 3 warstwy lub mniej. Pomiędzy nimi powinna utrzymać odstęp od 40 do 60 minut. Impregnacja nie przewidują konieczność dodatkowego rozcieńczania przed użyciem, po przejęciu jest w pełni gotowy do pracy, to czasami nawet nie muszą mieszać, ponieważ nie zawiera on żadnego osadu. Stosowanie powinno być wykonywane na oczyszczonych z kory, brudu i pyłu powierzchni w temperaturze nie niższej niż + 5 ° C.

Antyseptyczne „Senezh” do drewna, którego cechy charakterystyczne są opisane w artykule można stosować przez namaczanie lub impregnacja w autoklawie do uzyskania prędkości przepływu. Odporność na wypłukiwanie jest utworzona przez maksymalnie 5 dni. zamrożone drewna proces nie jest to zalecane. W książeczce znajdą Państwo informacje na temat mieszania innych związków o działaniu antyseptycznym niedopuszczalne.

średnio rozładowania

Jeśli użyć pędzla, wałka lub sprayu, średnia prędkość przepływu będzie zmieniać się od 250 do 300 gramów na metr kwadratowy. W tym przypadku, kompozycja kilograma wystarczy do 4 metrów kwadratowych. Autoklawowanie lub moczenie zużycia zostanie zmniejszone do 200-240 kilogramów na metr sześcienny. Końcowa prędkość przepływu będzie zależał od warunków pracy i eksploatacji traktowanej powierzchni.

Sposób ekspozycji i środki bezpieczeństwa

Antyseptyczne wnika w drewno i pogłębia się w strukturze dyfuzji, składniki czynne stanowią barierę ochronną dla poziomu 3, w zależności od składu gatunkowego. Bariera polega nierozpuszczalnych składników aktywnych docelowych, które mają dodatki chemiczne między składnikami. Są one w stanie hamować występowanie i rozwój koloryzujące, pleśni, grzybów niszczących drewno, a odstraszyć owady podczas używania produktów.

Impregnacja drewna do użytku na zewnątrz „Senezh” powinno być stosowane w taki sposób, że można uniknąć kontaktu z otwartych częściach ciała, jak również uzyskanie substancji do organizmu. Podczas wkładania do ust lub oczu należy przepłukać wodą. Mieszanina jest przypisany do czwartej klasy zagrożenia i niskie zagrożenie jest kompozycja. Wyróżnia się wybuchu pożaru, i muszą być usuwane jako odpady z gospodarstw domowych, gdy są potrzebne.

kolory podstawowe

Intensywność światła i właściwości ochronne w mieszaninie będzie zależała od liczby warstw. Eksperci pielęgnacji szczególne zalecane końce procesowych. Ostateczny kolor powstaje po wysuszeniu. Impregnacja drewna „Senezh”, którego kolory na tyle zróżnicowany, przygotowane do sprzedaży w następujących kolorach: Frost, bezbarwny, sosna, modrzew, nagietek, Oregon, kasztan, czereśnia, orzech, mahoń, teak, dąb, jarzębina, paproci i laguny.

koszt

Impregnacja drewna „Senezh” cena jest niedrogie, zyskał popularność wśród rosyjskich konsumentów. Dla 5-kilogram struktura kanister będzie musiał zapłacić 418 rubli., Jeżeli objętość zwiększa się do 10 kilogramów, cena będzie równa 759 rubli., W 65-kilogramowego pojemnika konsumenta zapłacić 4719 rubli.

Cechy impregnacja „sauna Senezh” do dekoracji wnętrz

Impregnacja drewna do wykańczania wnętrz „Senezh saunie” ma szczególny wpływ przeciwbakteryjny i wykonany na podstawie akrylanu. Poddane obróbce drewno można stosować w trakcie intensywnego zwilżania i ekspozycji na działanie wysokich temperatur. Wśród głównych zalet niezbędnych przeznaczyć bezpieczeństwo środowiska, zdolność do zachowania naturalnego smaku i koloru drewna, normalizację wilgotności, jak również przeszkody dla rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych ludzi. Powierzchnia nabywa zdolność odpychania wody, aby uporać się z gromadzeniem się brudu i jego osiadania. Skład pomaga zachować fakturę drewna, bez zmiany jego barwy i koloru. Po 5 dniach, produkt objęty środek antyseptyczny, mogą być obsługiwane. Gdy aplikacja jednowarstwowa będzie wystarczająca do około 60 gramów na metr kwadratowy. Przy stosowaniu przepływ dwuwarstwową wzrosła do 150 gramów na metr kwadratowy.

Cechy impregnacja „Senezh ultra”

Często właściciele domów kraju myśli o tym, co oznacza użycie do impregnacji drewna w celu osiągnięcia oszczędności. Jeśli również zadał podobne pytanie, należy zwrócić uwagę na „ultra Senezh”, który jest drewno trudnovymyvaemy konserwujący usług wewnątrz i na zewnątrz. W tym samym czasie na przedmiocie obrabianym podczas działania może wpływać na wytrącanie, wilgotność gleby, wilgoci kondensacji. Mieszaninę można stosować do obróbki nowy i poprzednio leczonych antyseptyczne toczenie, gospodarstwach tusz, jak również ścian i ich skóry. Średni termin bezpieczeństwa biologicznego po jego stosowania może wynosić do 35 lat w umiarkowanych warunkach. Drewno znajduje przyjemny odcień, mieszanina zwiększa higroskopijność materiału, nie wpływa niekorzystnie na właściwości wytrzymałościowe i poprawia przyczepność. Struktura pozostaje, że drewno nie traci zdolność oddychania.

wniosek

Dodatkowym atutem przyjemnych opisanych antyseptycznych również możliwość zamarznięcia. Po rozmrożeniu, właściwości mieszanki pozostają niezmienione, ale przed użyciem impregnacji musi być dokładnie wymieszana, aby osiągnąć jednorodność składu i jego równomiernego nakładania na powierzchnię.