555 Shares 3613 views

Petr Davydov biografia poety

World Wide Web często daje swoim użytkownikom możliwość być zaskoczony. Tym razem miłośnicy historii i literatury miał trochę zastanawiać zamieszanie, które powstały w związku z nazwą Peter Davidov.


Z jednej strony, ta nazwa słusznie dumni z historii Rosji, ponieważ należy ona do gatunku, którego przedstawiciele w różnych czasach taki czy inny sposób o ich gloryfikować Ojczyzny. Rhode Davydov ma głębokie korzenie. Ich starożytności sięga początków rosyjskiej szlachty. Udane sąd i wybitny urzędnik, który żył na przełomie 18-19 stulecia Petr Lvovich Davydov jest spokrewniony z bohaterów Wojny Ojczyźnianej w 1812 roku. Jego rodziny ma także do czynienia z całą plejadą znanych bojowników przeciwko rosyjskiej autokracji – dekabrystów. Obejmuje to nazwisko słynnego bohatera, partyzanckiego Denis Davydov, który kapitalnie pokonał Francuzów w 1812 roku, rozliczeń wroga z ziemi ojczystej. bohater wojenny i zasłynął jako autor uroczych piosenek, z których zamroził dusza i serce lękliwe więcej niż jedno pokolenie słuchaczy. Konta Petr Davydov bohater kuzyna.

inny Davydov

Ale dziś, w sieciach niezwykłej popularności drugiej Petr Davydov – poeta, który pisze wiersze głównie erotycznej treści. Można się domyślać, że fani, erotomania, na pewno chciałbym dodać wielkość do swojego idola. Ale mam trochę hold ambicji. Ich Petr Davydov – poeta, z pewnością utalentowany, ale inaczej. Rodzaj sławy Davydov, nie ma nic do zrobienia.

Nowoczesny poeta Petr Davydov, którego nazwa związana jest z nazwiskiem słynnego huzarzy i poeta Denis Davydov, pisał prace, które odwołać się do odpowiedzi z kilku innych zmysłów niż emocjonalnych wielbicieli romansów swego imiennika, który żył w 19 wieku. Jego poezja jest przedmiotem kontrowersji, a należy do kategorii tego, co nazywa się „amatorem”.

Spierać o smaku – to na pewno jest niewdzięczny. W tym artykule nie postawiliśmy sobie za zadanie moralizowania. Postaramy się dowiedzieć, kto to jest – Petr Davydov? Albo raczej, jeden z nich jest kim? Kim są imienników uwielbiony historia narodowa w przeszłości, i który sprawia, że jego wkład w rozwój poezji rosyjskojęzycznego dzisiaj?

Piotr Iwanowicz Davydov

O naszej współczesnej Petre Ivanoviche Davydove, który jest poetą, trzeba powiedzieć, że różni się od tej samej nazwie, jak już czytelnicy zauważyli, patronimiczny. On – Ivanovic. Należy to wziąć pod uwagę tych, którzy są przeszkodą w Internecie na tej samej nazwie nazwisko, nie jest zmartwiony, aby zrozumieć i uważa, że ma do czynienia z informacjami o jednej i tej samej osoby. Ale to nie jest przypadek.

Poeta Petr Davydov, którego biografia jest przedstawiona raczej oszczędnie, jest nasz współczesny. Data jego urodzin w różnych miejscach jest wskazany tylko przez ilość i miesiąc i rok, który nie został określony. Wydaje się, że autorzy artykułów przedruk tego samego błędu po raz poety wykonany przez pomyłkę wrodzonej w kreatywnych ludzi.

Być może to być związane z tematem „Peter Davidov. Interesujące fakty” W razie potrzeby, wentylatory może to szczegół dofantazirovat, rozwijać i budować roztargniony poeta w rankingu, na przykład, geniusz – dlaczego nieśmiały? Więc często zdarza miłośników wrażeń, które okazują się być zawyżona. Ale nie zrobię tego.

Izrael, Netanya

Petr Davydov (biografia poety zawiera tę informację) urodził się 18 sierpnia … w Baku. Jego wiek można określić tylko w przybliżeniu, biorąc pod uwagę, że na studiach pracował przez kilka lat w tej specjalności – inżynier elektroniki, a następnie pracował w dziennikarstwie jako korespondent TASS.

On stworzył wiele humorystycznych opowiadań. Biografia informuje, że książeczka Davydov o nazwie „Powodzenia” został opublikowany w 1989 roku w Baku.

Wskazany w sieci jako „autor wierszy poeta” Petr Davydov (biografia, jak wskazano) żyć w tym czasie w Izraelu (Netanya).

Co z nim?

O Davydov poeta wie, że jest właścicielem firmy „Agencja Nathan i Peter” (Consulting). Przeważnie pisze wiersze o tematyce erotycznej. Muzyki do poezji tworzy Galina Eisendorf. Są to utwory własne.

Poeta poślubił. Jego żona Olga filolog z wykształcenia. Jest to pierwszy czytnik i redaktor naczelny jego wierszy.

o wierszach

O wierszach poety są najbardziej sprzeczne odpowiedzi w Internecie. Wiele z jego poezji jest uważana wręcz skandaliczna. Zwolennicy uważają, że intymne chwile życia jako takiego i powinno pozostać, nie mogą być wystawione na pokaz publiczny. Tego rodzaju „podwójny sakrament”, autorzy wierzą wiele opinii, co poświęcić mu obcy?

nazywa ich przeciwnicy hipokrytów przeciwników, podkreślając znaczącą edukacyjnych, szkoleniowych i rolę edukacyjną Davydova poezję. Użytkownicy uważają, że jest bardzo trudna „nie przerywając wulgarność”, pisać poezję erotyczną. Davydova, ich zdaniem, jest bardzo dobry.

Wielu ludzi, rozmawiać o ich życiu, podkreślając, że jest to bardzo Davydova wersety pomagają utrzymać miłosną relację z ich „bratniej duszy”, utrzymując poczucie „jak były pierwsze dni” (wieczór, noc) spotkanie.

Czasami fani nie rozumieją poetyckie znajomych erotyka: Dlaczego musimy tak dużo pisać „SMS” do żony i ciągle sprawiają jej deklarację miłości? „Aby to zrozumieć, trzeba czytać wiersze Petra Davydova” – dedykowany do reagowania na nie. Więc dziękuję za to, że uczy nas kochać, proszę, kogo kochasz, i stale o nim (o niej) w umyśle.

„Powiedzmy coś o zwycięstwo …”

Petr Davydov pisze piękne wiersze i piosenki o wojnie. Temat ten jest bardzo zbliżony do poety. Wiele z jego dzieł są poświęcone intonowanie wyczynach bohaterów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, ich wspomnienia weteranów, Dzień Zwycięstwa 9 maja. W jego poezji, poeta często wspomina jego ojciec zginął na wojnie.

Raz przyznał, że motyw wojskowy blisko niego, czuje, że jest bardzo gorąco, ponieważ jest on urodził się i wychował w ZSRR, pisał i myślał po rosyjsku, a jego ojciec był żołnierzem tej pamiętnej wojny.

Ciepłe odpowiedź w poetę znaleziono nowoczesny i trudnych wydarzeń, w której wola została wciągnięta do okoliczności jego ojczyźnie. „Rosja – nie ma wojny!” – pisze poeta. Wyjaśnia wszystko dzieje się dzisiaj (czyli związane z Ukrainą wydarzenia) jego kraj „chce szacunek – mówi – że świat uznano ją”. Peter Davidov pewnie w wielką przyszłość Rosji, że jest dumny z faktu, że od starożytności ages „różni ludzie kojarzą z nią”, ich aspiracje i nadzieje.

„Poezja – to moje życie …”

W jednym z wywiadów powiedział Peter Davidov fakty życia, który od dawna interesuje się szczegółami jego fanów. Mówiąc o sobie, tak pokorny i skłonny do autoironii:

W zwykłym życiu, bardzo mądry

Normalna geniusz, ani dawać ani brać …

Historia jego życia, jest on zredukowany do opisu procesu twórczego, ponieważ, jak powiedział poeta, wiersze – to jego życie. Zaczął pisać przez długi czas. Wiersze powstały „zupełnie inna”, ale poetą mało wydrukowany. Aby opublikować inne – artykuły, opowiadania, scenariusze dla magazynu filmowego satyrycznym. Jako poeta wyznał, że nie spodziewałem się tak szczery kiedykolwiek napisać pracę, chociaż zawsze lubił wszystko co związane z erotyką. Okazuje się, że cała jego praca poświęcona jest żoną.

Wielu powie, że wiersze Davydov przepojona radosnym nastroju, optymizm. Według niego, jest to żona zabrania mu pisać o ponury i smutny …

„Zapraszamy na noc miłości …”

Davidov pisze o miłości, erotyki i seksu. Ma poetyckie zbiory elektronicznych zawierających utwory, których nazwy mówią same za siebie: „Miłość jest najważniejsza niż cokolwiek innego”, „Kobieta imieniem Jesień”, „Naszyjnik upadłych gwiazd”, „Erotic darem dla człowieka”, „Postawa numer 69” …

Poeta zaprasza do „dać sobie noc miłości” do swoich stron, gdzie śpiewa „o dobroci”, pisze „o nocy”. A także – w swoim „Dzienniczku” z cute i wzruszającą historię „małej” na ten sam temat.

„Poezja – moje dzieci – wybacz mi …”

Oto, zaprawdę, więc trzeba poprosić o przebaczenie od jego poezji … Sieci Wyświetl niejednoznaczną percepcję czytelników jego dzieł. Ktoś otwarcie podziwia swoje wiersze, są tacy, którzy szczerze skandaliziruet jego poezję.

Należy zauważyć, że niektóre wiersze erotyczne Davydova tak szczery, nie wszyscy czytelnicy (jest to znane z opinii) możliwe jest, aby przeczytać je do końca. Ktoś z jego linii nie pozwala odczytać skromność, nawet ktoś mówi, że nie zaszkodzi pożyczyć trochę współczesnych cnoty od swoich ojców i dziadków, którzy mają coś w sposób pozytywnego postrzegania tej poezji są chrześcijańskie poglądy. Jednak uznano, że wszystkie te cechy powinny być traktowane jako braków treningowych, kompleks niższości, chcesz pracować z psychologiem.

W tym artykule nie zobowiązują do oceny stopnia czyjejś niewinności. Czytelnicy mają okazję zapoznać się z twórczością poety i decydowania może być prawdą, czas wymagany przez obecnych podejść, powinien pozbyć się pokory, skromności, czystości, jak ślady? I w tym samym czasie też myśleć, może w ogóle jest do porzucenia wszelkiego rodzaju wstydu i sumienia – dobrze im! Niech żyje wolność i wyzwolenie „!”

Istnieją jednak inne ekstremalne. Ci, którzy są pozbawione wyżej wymienionych „niedociągnięć” i „kompleksów”, smak poetyckich i erotycznych wyżyny kreatywności Petr Davydov, pęknięcie w sieciach takich wulgarność z których więdnie duszę. Moderatorzy musieli usunąć niektóre z opinii – oczywiście nie mogą być odczytywane bez skrępowania.

Lęk lub -? ..

Tradycyjnie uważa się, że poezja – obszar wysokie. Kiedy dusza drży z rozkoszy, kiedy wznosi się, opisując, co niektórzy wrażeniem urody lub przejawy prawdziwego człowieczeństwa. Wywołanie erotycznej poezji – edukacja piękno uczuć i doznań, subtelność i wdzięk w relacji między mężczyzną i kobietą.

Ale gdzie jest gwarancja, że taka poezja jest tylko do odczytu starsze osoby i to wszystko jest postrzegane odpowiednio?

Jakie są wnioski wyciągnięte z niego, na przykład, osoby niepełnoletnie? Ona zostanie wychowany na poezji, czy chłopiec jest gotowy na wysokie i piękne? Możemy być pewni, że poezja erotyczna pomóc mu docenić piękno opisać uczucie? Że zamiast lęk przed wędrówki wspaniałe nie wygrać hormonów w organizmie, a wersy o „miłości, erotyki i seksu” po prostu nie powodować inne – nie duchowy i wszystkich znanych fizjologicznych – dreszcz?

To nie jest kwestia bezczynności

W związku z rozmową poezji erotycznej, chcę powiedzieć o lęku, które są podzielone w sieci wielu autorów komentarzy. Użytkownicy powód do niepokoju jest to, że jak oni pamiętać, że w umysłach naszych współczesnych, nie było pewne podstawienie: zamiast kult zmysłów wprowadził kult zmysłowości. Mediów, filmu i telewizji bezmyślnie (lub celowo?) Powtórzenia tego podejścia, rozsiewanie fałszywych priorytetów. W rezultacie młodzi ludzie nie dbają o prokreację i wychowanie dzieci i pielęgnować własną seksualność zwierząt.

Problem nie jest nowy w społeczności. Rzeczywiście, miłośnicy sztuki erotycznej (do którego poezja Petra Davydova) nadal gorączkowo udowodnić, że w Rosji, w przeciwieństwie do Związku Radzieckiego, „seks – nie !!!”? Cóż, dzięki Bogu. Tak trzymać. Ci, którzy próbują przeciwstawić tę ofensywę i mu przeciwstawić coś czysto platoniczne i duchowe, są uznane za najniższą bigotów i hipokrytów. W najgorszym – nazywane są notorycznie, wadliwy i ogólnie impotentem.

Cóż, wszystko idzie jak jest. Niech triumfalny wyznawców różnych erotycznych subtelności i sztuczek. Ale możliwe jest, że jeden dzień Rosjanie będą pokornie patrzeć, jak Plac Czerwony (takie próby zostały już wykonane na Ukrainie) porusza uroczyście tryumfalny „Marsz równości”.

Chamberlain Petersburg sąd

Imiennik naszego bohatera (uwaga: ma inną nazwę środku) Petr Lvovich Davydov (rok urodzenia – 1777 Th, zmarł w 1842 roku), był Petersburg sąd Chamberlain, wtajemniczony radny, członek wojny z 1812 roku. Był bratem A. L. Davydovu, dekabrystów V. L. Davydovu i General N. N. Raevskomu. Ponadto, był kuzynem legendarnego Denis Davydov.

Petr Lvovich Davydov: rodzice

Jego ojcem był generał major Lew Denisowicza Davydov. Jego matka, Ekaterina Nikołajewna, z domu hrabina Samoilova, siostrzenica i wuj książę Potiomkin-Tauride. Jej pierwszy mąż był Nikołaj Semenovich Rajewski. W pierwszym małżeństwie, urodziła dwóch synów, Aleksandra, który zginął w szturmie Izmail (1790 Th) i Mikołaja. Żonaty, generał major Davydov przeżył ich czworo dzieci: Piotr, Wasilij, Alexander i Sophia.

Obsługa w sądzie

Kiedy Katarzyna II i Peter Paul L. Davydov, służąc jako strażnik został udzielony do rzeczywistych komorników, wykonywane w komunikacie Posiadacze zamówienie. Ioanna Ierusalimskogo. Następnie, na dworze Anna Pawłowna, wielkiej księżnej, piastował stanowisko koniuszy, w 1809-1811 gg. pełnił funkcję honorowego powiernika.

Udział w Wojnie Ojczyźnianej 1812

Petr Lvovich Davydov (zdjęcie to portret nim) na początku 1812 roku został mianowany major piechoty Armii. W lipcu przedstawione udzielenia zamówienia komunikacji. George 4-tego stopnia.

kariera

Po wojnie Davydov powrócił do służby sądowej. Później zrobił dobrą karierę i wzrósł do rangi tajnego radcy.

Petr Lvovich Davydov: miłość życia

Sąd był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była hrabina Natalya Vladimirovna Orlova (1782-1819), który stanowił jego córki policzyć V. G. Orlovu. Pobrali się w 1803-m. W ostatnich latach swojego życia mieszkała we Włoszech z jej dzieci. Zmarł w Pizie w 1819-m. Został on pierwotnie pochowany w Levorno, na cmentarzu w Kościele greckim, ale na prośbę hrabiego Orłowa, jej trumna została przewieziona do ojczyzny (osiedla of Joy).

W małżeństwie urodziło się:

• syn Vladimir (1809-1882), w 1856 roku został podniesiony do godności hrabiego, przyjmując imię hrabiego Orłowa-Davydov;

• trzy córki:

– Katarzyna (1804-1812);

– Elżbieta (1805-1878), później poślubiła senatora Książę Yuriya Alekseevicha Dolgorukova;

– Aleksander (1817-1851), została żoną hrabiego Friedricha von Eglofshteyna pruski.

Druga żona (pobrali się w 1833 roku) była siostrą dekabrystów VN Lihareva Varvara Nikolaevna (1803-1876). dwóch synów urodziło się w małżeństwie:

• Leon (1834-1885);

• Alexander (1838-1884).

Ponadto Davydov wzięto podniesienie troje dzieci, brat grudniowiec VL Davydova.

zgon

Petr Lvovich Davydov zmarł w 1842 roku w Moskwie. Miejsce jego pochówku było Monaster Doński. Memoriał płyta znajduje się napis: „służyć swojemu krajowi w pamiętnej wojny z 1812 roku”.

genealogia

Rodzaj Davydov składają się w bliższej lub nazw pokrewieństwa: Arseniev, Baryatinsky, Vasilchikova Kolycheva, Dolgorukovs, Kolycheva, Likhareva Orłow Potiomkina, Orłow-Davydov, Rajewski, Pohvisnevy, grube, Trubeckoj, Eglofshteyn, Samojłow.

te rodziny należeli do szlachty tytuł hrabiów i książąt. Wiele z nich osiąga wysoką pozycję w wojsku lub świeckiej biurokratycznej karierze.