353 Shares 3632 views

Aby uzyskać informacje o tym, jak zarejestrować się w „pochodzenie”

Teraz pokażemy, jak się zarejestrować w „pochodzenie”. To pytanie jest ważne, ponieważ określony zasób jest niezwykle popularne wśród użytkowników, co oznacza, że wielu z nich chce wiedzieć, jak z niego korzystać. Wspomniana strona jest oficjalna strona firmy pod nazwą Electronic Arts.


Jak się zarejestrować w „pochodzenie”: Możliwości

To jest miejsce, gdzie każdy może dowiedzieć się o najnowszych studia, aby uczestniczyć w specjalnych promocjach, a także przeczytać recenzje nowych gier. Należy pamiętać, że rejestracja w „pochodzenie” daje dostęp do wspaniałego świata stworzonego przez jednego z najbardziej znanych producentów gier przystosowanych do komputerów osobistych, telefonów komórkowych i innych urządzeń.

konto

W pierwszej fazie otworzy specjalne okno przed sobą, a które pomogą Ci stworzyć konto na „pochodzenie”. Tu należy wpisać swój adres e-mail zarejestrowany w żadnym z usług. Następnie kliknij przycisk „Dalej”. Jednak to nie wszystko, co trzeba wiedzieć, aby zrozumieć, jak tworzyć „pochodzenie”. Następnym krokiem jest tam kwestionariusz do wypełnienia przed sobą. Home – Origin ID, jak zostanie on pokazany na przyjaciół i wrogów w grach. Po wprowadzeniu wybranego kliknięcie nick na którykolwiek z pozostałych pól kwestionariusza, w celu poznania, wolność, alias lub zajęty. Konieczne jest, aby wypełniony punkt był napis, wykonany w zieloną czcionką: «ID jest dostępny„. W następnym kroku należy utworzyć i wpisać preferowaną hasło, a następnie powtórzyć sekwencję. Nie zapomnij zdefiniować sekretne pytanie i odpowiedź, że jesteś w stanie odzyskać dostęp do wszystkich funkcji konta w przypadku utraty hasła. Jeśli nie uciekać się do takiej opcji ochrony, to może być bardzo rozczarowujące stracić wszystkie osiągnięcia, na przykład dom w Sims. Po tym wszystkim, jeśli konto nie przyjdzie, będzie musiał rozpocząć grę od początku. Między innymi trzeba będzie skontaktować się z krajem swojego zamieszkania i data urodzenia. Następnie musisz określić w specjalnym polu postaci z obrazu. Należy również zdecydować, czy chcesz, aby stać się właścicielem studio newslettera. Umieścić zaznaczenie w danym momencie niż potwierdzić akceptację polityki prywatności i przyjęcia dokumentu na «» EA świadczenia usług na rzecz spółki. Po wypełnieniu wszystkich pól mają być zakończone, kliknij „Dalej”. Teraz można określić prawdziwe imię i nazwisko, a także dodać zdjęcie do swojego profilu.

W sprawie dostępu do konta

Konto jest zarejestrowane, system znowu będzie można dostać się do głównej stronie Origin. Można korzystać z konta w dowolne gry Electronic Arts. Teraz, że wiesz jak się zarejestrować w „pochodzenia”, to pozostaje tylko wykonać wskazówek instrukcji. Po Portal rejestracji nie poprosi o potwierdzenie adresu e-mail, dlatego należy zachować ostrożność podczas wypełniania tego pola, tak aby nie aktywować stronę w pole karne przeciwnika. Firma na lewym prawo do usunięcia konta, które nie jest aktywowany w ciągu 24 miesięcy. Podczas swojej pracy w miejscu pytanie, musiałem zmienić kilka imion.