597 Shares 1762 views

Jak się zarejestrować w „Sklep Play” na telefonie i nie tylko?

Teraz musimy nauczyć się zarejestrować w „Sklepie Play” na telefonie. Szczerze mówiąc, kwestia zainteresowania wielu użytkowników. Po tym wszystkim, nasza obecna aplikacja wydaje się użyteczne. Tak to jest w rzeczywistości. Ponadto, dobrze byłoby wiedzieć, jak można nawet utworzyć profil użytkownika w „Sklepie Play”. Niekoniecznie z telefonem. Na przykład, za pomocą komputera, też. W zasadzie problem ten nie jest ten moment. Zwłaszcza, jeśli wiesz dokładnie, co ma robić.


opis

Zanim zarejestrujesz się w „Sklep Play” na telefonie lub innego gadżetu, trzeba jasno zrozumieć, co mamy do czynienia. Po tym wszystkim, zdarza się, że użytkownik jest zainteresowany podpisaniem, a potem uświadamia sobie, że to czy tamto usługa nie jest to absolutnie konieczne. I raz na koncie będzie tylko przeszkadzać.

„Sklep Play” – to usługa, która pozwala na zakup i pobrać inną samego oprogramowania za pomocą Internetu na urządzeniu mobilnym. Zastosowanie „Google”, co znacznie ułatwia życie współczesnego użytkownika. I tak wiele z nich jest zainteresowany w jaki sposób można zarejestrować w „Sklep Play” za pośrednictwem telefonu lub innego gadżetu. Zadanie to jest realizowane na kilka sposobów. I nie wymaga specjalnej wiedzy. Niech szybko patrzeć.

pobieranie

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zacząć – jest ustalenie się na smartfonie aplikacji o tej samej nazwie. Najlepiej jest, aby pobrać „Sklep Play” ze strony „Google”. Lub z jakiegokolwiek innego zaufanego źródła. Pamiętaj, usługi wątpliwe lub niesprawdzone trzeba unikać. Po tym wszystkim, można po prostu ukraść konto.

Gdy aplikacja zostanie pobrana, zainstalować ją na swoim urządzeniu mobilnym. Gotowy? Tylko wtedy ma to sens, aby pomyśleć o tym, jak można zarejestrować w „Sklepie Play” na telefonie. Po tym wszystkim, proces ten będzie bardzo szybko i bez problemów. Najważniejsze – obecność programu na urządzeniu mobilnym.

przez telefon

Dobrze, przejdźmy dalej. Teraz, że aplikacja posiada gadżet, powinien udać się do niego. I wtedy można zacząć myśleć o tym, jak zarejestrować się w „Play” na telefon „Android”. Złapany w programie? I co tu widzimy?

Nie będą oferowane dwie opcje. Na pierwszej rozmowie trochę później. On również pasuje do tematu naszej rozmowy. Wybierając drugą opcję w oknie. Nazywa się „Nowy”. Należy pamiętać, że podczas rejestracji, musisz mieć włączony w Internecie. W przeciwnym razie nic się nie stanie.

Po kliknięciu na „nowe” przed sobą na ekranie telefonu pojawi. W nim trzeba napisać imię i nazwisko (pełne). Kliknij „Dalej” i zobaczyć, co jest teraz wymagany system. Trzeba wymyślić login do poczty e-mail „Google” i hasło do logowania. Wpisz odpowiednie dane, a następnie kliknij przycisk „Dalej”. To wszystko. Teraz można przystąpić do „Google +” i działa w „Sklep Play”. Nic specjalnego, prawda? Okazuje się, że odpowiedź na to, jak się zarejestrować w „Sklep Play” na „Android”, wystarczy mieć e-mail Google.

Jeśli masz już

Istnieje również inny wyrównanie w odniesieniu do naszych tematów. Chodzi o to, że jak najszybciej wprowadzić „Sklep Play” przed rejestracją, będzie oferowane dwie opcje. Po pierwsze, nie rozmawiałem. To – „istniejących”.

Jeśli klikniesz na nim, będziesz miał czas na przemyślenie, jak zarejestrować się w „Sklep Play” w telefonie. Metoda ta ma zastosowanie w przypadku, gdy użytkownik ma już swój e-mail w Google. To może wiązać się z gry rynkowej i skutecznie wykorzystywane do uwierzytelniania.

Jak to zrobić? Kliknij na „istniejących” i wypełnić wszystkie pola, które pojawiają. Dokładniej, trzeba napisać adres istniejącego adresu e-mail i hasło na jej temat. Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, będziesz miał dostęp do „Sklep Play”. Można pobrać aplikacje i gry, aby rozpocząć pracę z oprogramowaniem do miejsc wcześniej zapisanych i nie tylko. A co najważniejsze, nie ma problemów z użytkownikami pracować w tej sytuacji nie dzieje. Wystarczy pamiętać – mail przywiązane do gry rynkowej. I na dowolnym urządzeniu, używając swojego adresu e-mail i hasło, można pracować z kontem.

komputer

Możliwe jest również rejestracja w „Play” za pośrednictwem komputera. Aby to zrobić, trzeba po prostu udać się do serwisu „Google” i mieć tam adres e-mail. Lub użyj istniejącego. Jak to wszystko „korba”? Zarejestruj się w „Sklep Play” przez telefon – nie problem. A komputer jest jeszcze łatwiejsze.

należy odwiedzić Google.ru i kliknij „Zaloguj” w prawym górnym rogu ekranu. Teraz kliknij „Utwórz konto”. otworzysz okno rejestracji. Wypełnij wszystkie pola do maksimum. Jest to obowiązkowe, aby utworzyć hasło i login na stanowisko. Zastępca adres może zostać pominięty. Ale telefon komórkowy jest lepiej pisać. Wprowadzenie „captcha”, aby potwierdzić, że nie jesteś botem i nie oszustem, a następnie czekać na wynik. To wszystko. Od tej pory masz post w „Google”. Jest on wymagany do autoryzacji w „Sklep Play”. Nawiasem mówiąc, na komputerze, usługa ta nazywa się „Google Play”. Tak samo jak w grze rynkowej. Jeśli nagle postanowił udać się z telefonem na koncie, korzystając z zarejestrowanych danych do komputera.

Jak wygodnie?

Jest to czas na podsumowanie. Od tej pory, wiemy jak się zarejestrować w „Sklep Play” na telefonie, tablecie lub komputerze. Jak widać, nie jest to zbyt trudne. W każdym razie, można sprawdzić „usuń”, jeśli masz już Google-mail.

Nawiasem mówiąc, do pracy z Google Play na komputer jest wygodne, ponieważ wszystkie aplikacje są automatycznie ładowane na smartphone. Oznacza to, że jeśli pozostawić na swoim „maszyna” do zainstalowania konkretnego oprogramowania do logowania na telefonie lub tablecie w „Sklep Play” już pojawić. Tak więc, nie powinniśmy zaniedbywać połączenie telefonu i komputera do pracy z gry rynkowej.