502 Shares 2774 views

„Inkubator Zevs»: Opinie i wrażenia. Zevs.in – mistyfikacja czy nie?

zdalny perspektywa zarobków jest bardzo kuszące dla osoby, która marzy, aby uzyskać niezależność finansową. Dlatego w ostatnich latach Internet stał się, istnieje wiele kursów online, które oferują szkolenia w zakresie podstaw zarobków w sieci. „Inkubator Zevs W» – jeden z najbardziej znanych miejsc w przemyśle. O wszystkich niuansów pracy z projektem, dowiesz się z tego artykułu.


Czym jest inkubator przedsiębiorczości?

Firma powstała w 2013 roku i początkowo pod koniec zaczęło pozycjonować się jako innowacyjne szkoły firm internetowych. «Inkubator Zevs W» zaczęła oferować użytkownikom co mają tak długo i bezskutecznie szuka – sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie.

Projekt opiera się na programie polecającego. Oznacza to, że aby wejść do niego, trzeba tak zwany kod zaprosić do rejestracji. Cóż, w celu dostosowania projektu rozpoczęła się do świadczeń pieniężnych, trzeba w nią inwestować, nie tylko własne pieniądze, ale także spędzić dużo czasu na zaproszenie innych ludzi w inkubatorze biznesu ZEVS. Opinii na temat tego projektu można znaleźć na wielu forach na temat zarobków w Internecie.

Ile jest wejście do projektu?

Do niedawna, przed wejściem do firmy o wartości 500 rubli. Ale twórcy projektu wydawało mało, więc postanowili podnieść cenę do 700 rubli. Jego pierwszy wkład uczestnicy płacą tylko za pierwszym miesiącu dostęp do kursów online Inkubator Zevs. W związku z powyższym, w drugim miesiącu trzeba będzie zrobić kolejne 500 rubli, i tak dalej.

W polityce Zevs w szeroko stosowane manewry psychologiczne, aby przyciągnąć nowych użytkowników. Więc inwestycja pieniężna w projekcie jest umieszczony jako inwestycja w lepszą i bogatszą przyszłość. I przyciągnąć nowych referencji (czyli spam) – Jak szanowany zawód jako menedżera informacji „Inkubator ZEVS». Recenzje jednak wyjaśnić sytuację i pozwala zrozumieć istotę projektu w sposób bardziej szczegółowy.

Do tego trzeba zapłacić inkubator przedsiębiorczości?

Po uiszczeniu pierwszym miesiącu kursu są dostępne „unikalne” materiały studiując której użytkownik będzie zostać zawodowym w branży online. Przynajmniej w tym jesteśmy pewni założycieli projektu. W ich opinii i gospodyń domowych i emerytów, a studenci mogą uczyć się w szkole biznesu innowacyjnych metod zarobków w sieci i zapewnić sobie poważnego dochodu dla życia. W praktyce jednak sprawy nie są tak wspaniałe.

Treść kursu obejmuje następujące programy:

  • projekt szkoleniowy;
  • szkolenie tworzenie stron internetowych;
  • Szkolenie zarobki na rynku walutowym i funduszy inwestycyjnych;
  • zarobki learning e-commerce;
  • szkolenia i seminaria na Infobusiness zarobków;
  • Trening na zysk programu partnerskiego ZEVS In.

Nie trzeba dodawać, że informacje na temat wszystkich materiałów można znaleźć swobodnie dostępne w Internecie? Po przeczytaniu forów i studiując kursy za darmo, może być równie dobrze uczyć się którykolwiek z powyższych sposobów zarabiania pieniędzy w internecie. Główną różnicą jest to, że można to zrobić bez inwestowania ani grosza z własnych pieniędzy. Z tego można wyciągnąć prosty wniosek, że inkubator biznesu stworzony na obraz zwykłej piramidy i kursy online są takie dywersja.

Zevs In – rozwód czy nie?

Każdy, kto kiedykolwiek słyszał o tej firmie, zaniepokojony tym samym numerze. „Inkubator Zevs» – rozwód lub prawdziwym sposobem zdobywania niezależności finansowej? Muszę powiedzieć, że nie jest tak prosta.

Z jednej strony, projekt płaci uczciwie zarobione pieniądze i naprawdę zapewnia materiały dydaktyczne do zarobków w internecie. Skierowanie program działa płynnie i wszyscy zaangażowani użytkownik Zevs W płaci 500 rubli. Według spółki, pozostałe 200 rubli udać się do rozwoju projektu. Powiedzmy, że to prawda.

Ale z drugiej strony, najtrudniejsze prace wykonane przez uczestników projektu, a jego założyciele spoczywa na laurach. Zaprosić ludzi do projektu – to jest bardzo żmudne i niewdzięczne. W celu przyciągnięcia co najmniej jedno skierowanie skłonny zapłacić 700 rubli na wejściu do wątpliwej projektu, trzeba wydać więcej niż jedną godzinę na portalu społecznościowym, wysyłanie e-maili spamowych wszem i wobec. Ponadto, wskaźnik awaryjności w tej branży od około 95%. Oznacza to, że szanse na przyciągnięcie przynajmniej kilkadziesiąt skierowania jest bardzo, bardzo niskie.

zrobić w projekcie jest po prostu nic, bo do zwrotu pieniędzy w inny sposób jest niemożliwe bez skierowania zaproszenia. Dlatego strony społecznościowe pełne reklama szkoły biznesu i aktywnego połączenia nowych uczestników.

Kto faktycznie zarabia?

Projekt do tej pory ponad 70 000 uczestników, z których każdy umieścić swoje 500-700 rubli, z czego 200 są miesięczne odpisane do „rozwoju projektu”. Trudno uwierzyć, że twórcy zainwestowali 1,4 miliona rubli na rozwój typowej stronie, prawda? Choć projekt reklamy dostarczane przez samych użytkowników, dystrybucji linków skierowań w sieci.

Na tej samej zasadzie działają wszystkie piramidę finansową na świecie, który w naszym kraju stały się znane na początku lat 90. dzięki Siergiej Mavrodi. piramidy działają pod płaszczykiem miłości, globalnych funduszy inwestycyjnych lub sieci społecznych finansowych. W każdym razie, celem takich projektów był i nadal jest odprowadzanie pieniędzy od naiwnych obywateli.

Z informacji i postęp technologiczny piramida przesunięty od realnego świata wirtualnego, to jest o wiele łatwiej znaleźć naiwnych ludzi online, którzy marzą o łatwych pieniędzy. Jest to działa na zasadzie „inkubatora przedsiębiorczości ZEVS», charakterystyczna cecha, która jest spektakularny nazwa, a oferowane kursy zarobków w Internecie.

Dlaczego nie ufa piramidę finansową?

Ten użytkownik połacie już istniał projekt jak ZEVS In. Oszustwo przez założycieli projektu MLM nie znaczonego natychmiast. ISIF Company (International School of inwestycji i finansów) z powodzeniem pracował przez dwa lata, a potem nagle przestało istnieć, zdobywając jej członkowie kilka milionów dolarów. Prawdopodobieństwo, że to samo stanie się z inkubatora biznesu – 99%. Ale Zevs In, których opinie można znaleźć na wielu forach, że jest to piramida finansowa.

W przypadku rozwiązania umowy z uczestnikami projektu straci wszystkie pieniądze, które nie wyświetlać wiadomości e-portfele. Niczego udowadniać będzie niemożliwe z tej prostej przyczyny, że umowa między klientem a szkoły biznesu nie jest podpisany. Jedynym dowodem uczestnictwa w projekcie będzie konto uczestnika. Ale jak szkoła firma przestanie istnieć, wszystkie dane zostaną po prostu usunięte z systemu. Z tego punktu widzenia, system Inkubator działa doskonale zaprojektowane.

„Inkubator Zevs» Opinie użytkowników:

Osoby opuszczające opinii na temat projektu w internecie, można podzielić na dwie kategorie: tych, którzy przez nią został spalony, a ci, którzy aktywnie reklamuje go. Nie jest zbyt trudne do odgadnięcia, że większość ludzi, którzy zainwestowali swoje pieniądze w pierwszym miesiącu szkolenia, byli bardzo rozczarowani treści kursu i perspektywą spam zegara w sieciach społecznych, w celu odzyskania swoich pieniędzy.

Jednak są tacy, którzy wierzą w perspektywach takiego projektu jako „Inkubator ZEVS». Opinie są pisane, aby przyciągnąć nowych użytkowników, zwykle różnią się od rzeczywistych opinii użytkowników nadmiernym naciskiem do przyłączenia się do projektu i obietnicę zarabia od 500 do 3000 rubli dziennie. W takim przeglądzie, co do zasady, nie jest obiektywną opinię na temat projektu oraz opis jej negatywnych aspektów. Dla rozwoju projektu w sieci społecznościowej często używany fałszywych kont z motywacyjnych zdjęć i opowieści o sukcesie, który ma również na celu przyciągnięcie nowych skierowań. Rozpoznawać takie rachunki są bardzo proste, ponieważ osoba, która naprawdę sprawia, że dużo pieniędzy w Internecie nigdy nie przedłuży go innym.

Jak na kursy za darmo?

Więcej informacji na temat zarobków w sieci można znaleźć w Internecie za darmo dostęp i bezpłatnie. Sądząc po opiniach realnego ZEVS In, Internet może znaleźć o wiele lepsze i bardziej pouczające kursy niż te przedstawione w projekcie. Bardzo często webmasterzy rozprzestrzeniać darmowe tutoriale na stworzenie witryny od podstaw, ale doświadczeni projektanci dzielić klasę mistrzowską w Photoshopie lub 3D-max.

Wiele osób błędnie uważa, że aby dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze w Internecie, trzeba wydać pieniądze na seminaria i e-commerce. Ten stereotyp stworzony przez autorów takich kursów do pobudzenia wzrostu sprzedaży. Czy muszę wyjaśnić, co naprawdę użyteczne informacje takiego materiału nie zostanie znaleziony, ponieważ informacje o firmie już dawno przeszły do kategorii regularnego rozwodu dla naiwnych użytkowników.

W jaki inny sposób można zarabiać w Internecie?

W Zevs projekt, którego opinie są kontrowersyjne, nie jest bynajmniej jedyną szansę na zarabianie w Internecie. Istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy bez inwestowania. Początkujący mogą spróbować swoich sił w pisaniu zapłacił opinie lub artykuły na copywriting wymian. Całość dobrze sprawdzone usługi reklamowe (pola) oraz środków na wynagrodzenia w sieciach społecznych. Nawet stworzyć własną witrynę informacyjną zarobkowania dzisiaj można tworzyć nikogo. I to nie jest konieczne, aby płacić za wiedzę, które można nabyć za darmo.