472 Shares 3893 views

Jak usunąć nazwę „VKontakte” i kilka innych pytań na temat social networking

„VKontakte” – najczęściej odwiedzanym społecznościowy w Rosji. Czy to nie jest dziwne, że ludzie są tak ogromne przedsięwzięcie od czasu do czasu pojawiają się różne problemy. Dzisiaj przyjrzymy się, jak usunąć nazwę „VKontakte” i dlaczego jest to potrzebne.


incognito

Jeśli chcesz, aby ukryć swoją nazwę i nazwę sieci społecznej w ogóle, aby pozostać incognito za długo działa profilu nie będą działać. Krótka odpowiedź na pytanie, jak usunąć nazwę z „VKontakte” jest to, że ta sztuczka jest dostępna tylko raz, podczas rejestracji konta na stronie.

Więc utworzyć nowy profil. Przy rejestracji należy wypełnić wszystkie pola, po prostu zostaw puste pole Nazwa i ostatni. Bez naciskania przycisków, po wypełnieniu informacji o osobie rzeczywiście włożona do skryptu pasek adresu niestandardowego: [removed] this.disabled = true; document.regMe.submit (). Kliknij na przycisk „ENTER”. Od teraz jesteś anonimowy użytkownik społecznościowy.

Jak usunąć nazwę „VKontakte” i zastąpić go bardziej oryginalny?

Zdarza się, że został on zarejestrowany, „VKontakte”, potem zmienił zdanie i postanowił użyć pseudonimu zamiast rzeczywistych danych. Ale chodzi o to, aby zmienić nazwę „VKontakte”? Bardzo proste, a na jego miejsce może być pseudonim zwierzę, nazwa filmu, cokolwiek.

Jak usunąć nazwę w „VKontakte”, zastępując nowy: instrukcja

Przejdź do osobistej strony na portalu społecznościowym na panelu na dole po lewej stronie możemy znaleźć wiersz „My Settings”, kliknij na niego. Schodzimy trochę niżej, aby znaleźć wiersz zatytułowany „Zmiana nazwy”. Musimy również dedykowaną linię „Edytuj stronę”, kliknij na niego. Możemy dokonać zmian, zapisz je za pomocą przycisku „Zapisz” znajdujący się u dołu okna.

Należy pamiętać, że zmiany te dane osobowe mogą być wolne, a głos nie wymaga. Można także dodawać żadnych słów pomiędzy pierwszym i nazwiska (to będzie twój nikneym).

Być może słyszeliście, że nikneym – odbiciem stanu umysłu, emocji, nastroju w danej chwili, opis swojego wyglądu, jego funkcji i cech szczególnych. Powodem zmiany nazwy może być dowolny. Można zmienić dane na temat nastroju, a może jest to pierwszy krok w kierunku radykalnych zmian w życiu, że czekaliście.

Ale nie być szczęśliwy tutaj – jak w każdej maści. Firma „VKontakte” stopniowo zaostrza wymogi dla swoich klientów (użytkowników), więc jeśli zmienisz kwestionariusz danych osobowych można uzyskać na stronie testowej dla pracowników.

W takim przypadku, użytkownik jest proszony, aby określić przyczynę, dlaczego zdecydował się dokonać niezbędnych zmian w profilu. Jeśli do tego dojdzie, to na pewno pisać prawdę, prawdopodobnie, a następnie zatwierdzenie będą szybciej uzyskany.

rejestracja

Wszyscy po prostu spojrzał na jak usunąć nazwę „VKontakte”, i stwierdził, że najbardziej skutecznym sposobem jest utworzenie nowego konta. Jednak proces rejestracji nowych użytkowników może powodować pewne trudności, więc uważamy, że w sposób bardziej szczegółowy. Przejdź do strony głównej sieci społecznej. Następnie podać imię i nazwisko (jeśli „incognito” nie jest dla ciebie).

Wcisnąć przycisk „Rejestracja”. Pierwszym krokiem jest utworzenie konta – „szukać kolegów.” Tutaj można określić swoją szkołę. Możesz pominąć ten krok, jeśli chcesz pominąć dane aktualnie dostępne. Kolejny etap – „Szukaj Social Network”. Można określić swoją instytucją szkolnictwa wyższego lub pominąć krok. Ostatni poziom i nazywa – „Zakończenie rejestracji.”

Tutaj musimy wpisać swój osobisty numer telefonu na nim otrzymasz wiadomość tekstową z kodem (wszystko całkowicie za darmo). Konieczne, po wypełnieniu formularza kliknij „Pobierz kod”. Wszystko główną częścią rejestracji jest zakończony, a następnie ostrożnie postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.