178 Shares 7068 views

Jak wysłać pocztówkę „w kontakcie”: przewodnik dla niedoświadczonych użytkowników on-line

Wszystko od dawna przyzwyczajeni do tego, że te drukowane karty, które można kupić poczty lub kiosk „Sojuzpechat” w dziale, już dawno stracił swoje znaczenie. Taka sytuacja występuje, ponieważ popularność Internetu doprowadził do ogromnej pasji do publicznych sieci społecznych. Są jak ogromne pułapki pochłaniają coraz więcej ludzi staje się częścią życia, w którym wszystko jest w rzeczywistości: Miłość, komunikacji, gratulacje. Dziś analizować Ważną kwestią dotyczącą pozdrowienia, czyli odpowiedź na pytanie interesujące dla wielu początkujących użytkowników sieci społecznych „w kontakcie” – jak wysłać pocztówkę. Tak, ten, który jest wirtualne prezenty z sensem i konkretnej sytuacji.


Metody przesyłania plików zdjęć (karty)

Aby zrozumieć, jak wysłać pocztówkę „w kontakcie”, nie jesteś tak wiele rzeczy:

  1. Pierwszy i chyba najważniejszy – to jest potrzeba utworzenia konta w sieci społecznych, ponieważ bez niego, nie może być w ogóle nic do zrobienia.
  2. Gdy strona użytkownika jest tworzony, a nawet istnieje kilka podpisanych jej przyjaciele, właściciel nowo utworzonego nowego konta są pytania tego rodzaju: Jak wysłać pocztówkę do znajomego „w kontakcie”, jak na poczcie we własnej strony, dlaczego nie wyjdzie.

W ogóle, dzielić się ze znajomymi w sieci społecznej „w kontakcie” Absolutnie każdy informacji (zdjęcia, pliki wideo, zdjęcia, karty, obrazu) na dwa sposoby:

  1. Wysyłanie plików do sieci społecznościowej z zewnątrz, czyli z góry, pobierając je w Internecie i posiadający pamięć komputera, tabletu lub telefonu.
  2. Drugi sposób – aby wypożyczyć ulubioną gazetę w stronę przeciwnika z tego samego użytkownika rozległa sieć społeczną.

Spójrzmy teraz na każdym wykonaniu, więcej, aby dowiedzieć się, jak wysłać kartę „w kontakcie”.

wysyłając na zewnątrz

Metoda ta jest dość łatwa. Aby zacząć, to zdecydować się na temat kart okolicznościowych i punktacji w dowolnej wyszukiwarce monitu w zakładce przeglądarki „Pictures”, wybrać najbardziej odpowiedni do danego przypadku. Pobrać obraz do mediów, a następnie przechodząc do strony człowieka, co oznaczało niespodziankę, kliknij na zakładkę „message”. W prawym dolnym rogu znajduje się ikona spinacza. Odnosi się on do załączyć plik. Kliknięcie na nią, wystarczy spojrzeć na pobranym pliku lub przejść pocztówkę, wybierz ją, klikając, a następnie wysłać. Wszystko. To się robi. Teraz, gdy wiesz, jak wysłać pocztówkę „w kontakcie” z nośnika lub pobrać z Internetu.

Wysyłanie plików zapożyczone od innych użytkowników sieci społecznych

Załóżmy, idąc w poprzek połacie „Kontakt” w przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet i patrząc na stronach innych ludzi, nagle niezwykle piękny obraz, który przenosi dokładnie wszystko, co chciałem powiedzieć na ten urlop. Jesteś w cokolwiek zostało chcieli podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi i bliskimi. Powstaje pytanie: jak wysłać pocztówkę z 8 marca „w kontakcie”, jeśli znajduje się na ścianie innego użytkownika sieci społecznych? Jest to również bardzo proste do zrobienia:

  1. Musisz kliknąć na obrazek, tak że otwiera się na pełnym ekranie.
  2. Na dole jest kilka klapki, ale musimy taki, który nazywany jest „miłość”. Kliknij na nią.
  3. Ostatni krok: wybrać albo „Wyślij do przyjaciela” lub „udział” (ikona głośnika). W takim przypadku, jeśli użytkownik chce pogratulować wszystkim kobietom, bez wyjątku, na święto wiosny, konieczne jest, aby zatrzymać się na „Udostępnij” (z przyjaciółmi i abonentów). Wtedy publikacja zostanie umieszczona na ścianie, i to będzie widoczne dla każdego odwiedzającego do swojej osobistej stronie.

osiągnąć sukces

I na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę, że nigdy nie należy bać się próbować czegoś nowego, zwłaszcza w odniesieniu do sieci społecznościowych. Pamiętaj, że ci, którzy wymyśla i tworzy strony internetowe, zawsze zaniepokojony użytkowników, starając się jak najwięcej, aby ułatwić interakcję.