868 Shares 2608 views

Jak „Android” set „Sklep Play” i używać go

Jak "Android" set "Sklep Play"? To pytanie martwi niektóre z dzisiejszych użytkowników. Fakt, że ta aplikacja może wydawać się bardzo użyteczne. Co więcej – większość ludzi tak myśli. Dlatego konieczne jest zapoznanie się z programem i jego funkcji. Jak zainstalować „Google Play” na „Android”? Co to wszystko dla takiego oprogramowania? Jak możemy go używać, a co najważniejsze – po co? Wszystko to dowiadujemy się dalej.


Jakie zwierzę

Przed jak ustawić „Sklep Play” na „Android”, zapoznanie się z aplikacją trochę bliżej. Może to nas nie potrzebuje.

Co to jest? Usługa ta pozwala właścicielom nowoczesnych smartfonów pobrać, zainstalować i korzystać z niektórych konkretnych programów, gier i programów narzędziowych. Rodzaj oprogramowania bazodanowego. Niektóre usługi mogą swobodnie się w nim, a do tego coś będzie musiał zapłacić.

Główną zaletą „Sklep Play” – bezpieczeństwa. Wszystkie treści produkowane z pomocą tej aplikacji, przetestowane iw pełni oficjalne. Nie oszukuje i ryzyko dla telefonu. Tak wiele myśli, jak ustawić „Sklep Play” na „Android”. Ułatwiają. Ale, aby poradzić sobie z tym systemem – nie bardzo. Dlaczego? O tym później.

Z telefonem komórkowym

Jeśli masz internet w telefonie (najlepiej nieograniczony), można spróbować wnieść pomysły w życie bezpośrednio z gadżetu. Myśląc o tym, jak „Android” set „Sklep Play”?

Odwiedź witrynę „Google” i znaleźć tam jest odpowiedni wniosek. Następnie należy wybrać platformę, na której zostanie zainstalowana aplikacja. będzie można pobrać oprogramowanie. Jakiś czas będą musiały poczekać.

Po zakończeniu operacji, otwórz plik instalacyjny, a po prostu osiedlić się na stałe z ostrzeżeniami. Kliknij „Next”, aż do samego końca. Wiele ekranów z umów i potwierdzeń – i rozpoczyna instalację. zatrzyma się automatycznie po kilku minutach. Wszystkie można korzystać z aplikacji. Ale nie jest to jedyna metoda, która spełnia, jako „Android” set „Sklep Play”. Warto zwrócić uwagę na kilka alternatywnych rozwiązań.

Pomoc PC

Każdy program w naszych czasach można znaleźć w Internecie. Play rynku, jak również. Dlatego plik instalacyjny aplikacji można pobrać bezpośrednio z komputera. Szukać go w Google (jest oficjalnym przedstawicielem oprogramowania, więc nie to aplikacja jest całkowicie bezpieczny) i pobrać gdzieś na dysku twardym. Nie zapomnij, aby wybrać system operacyjny Android.

Gotowy? Następnie należy podłączyć smartfon do komputera i „zawieść” plik instalacyjny w gadżecie. Następnie można odłączyć telefon od komputera i pracować bezpośrednio z nim. Zlokalizuj plik instalacyjny (lepiej jest umieścić go na komputerze, gdzie znaleźć będzie to łatwe) i kliknij na nią.

Nie będzie to proces rozruchu. Jest on podobny do sposobu podanego powyżej. Zgadzamy się z ostrzeżeniami i warunków, wybierz miejsce montażu (pamięć telefonu lub karta pamięci) i odczekaj chwilę. Po zakończeniu smartphone ponownego uruchomienia systemu lepiej. Gotowe. Od teraz wiemy to kolejna opcja, która pozwala na zainstalowanie aplikacji „Sklep Play” na „Android”.

Google play

Teraz można rozpocząć pracę z programem. Tylko należy określić jedną ciekawą chwilę. Myli niektórych użytkowników. Problem polega na tym, że „Sklep Play” nie można znaleźć komputer w postaci oddzielnych usług Google. Zamiast tego, użytkownicy mają dostęp do sekcji Google Play. Dlatego niektórzy zastanawiają się, co to jest i jak zainstalować „Google Play” na „Android”.

Po raz kolejny kłopot z tym nie warto. Po tym wszystkim, Google Play, Play Market – jest to jedna i ta sama usługa. Tylko „mobile” wersja tego nie nazwał, jak w komputerze. Aby pracować z tej opcji wystarczy „Sklep Play” na telefonie. Ale jeśli spróbujesz dostać się do tej służby z komputera, trzeba otworzyć „Google Play”. A teraz możemy zobaczyć, dlaczego. Wszystko leży w funkcje zarządzania aplikacji.

autoryzacja

Mamy już zorientowali się, jak „Android” set „Sklep Play”. Ale teraz warto poznać cechy dla tego programu. Są. To nic dziwnego, większość ludzi myśli o tym, jak zarejestrować się w systemie proponowanym przez nas. Ta chwila jest odpowiedzialny za komunikację „Google Play” i gry rynkowej.

W jaki sposób? Konto, które wykorzystywane wcześniej do Google Play, wymagane do autoryzacji w mobilnej wersji aplikacji. Oznacza to, że „Sklep Play” i „Google Play” używa tego samego profilu. Podają Google Email. Bez niego nie dostać się do pracy z dowolnej gry rynkowej, lub z Google Play.

Po pierwszym zalogowaniu się przy użyciu aplikacji smartfona widać kilka opcji uwierzytelniania. Pierwszy – „bycie”. Istotne jeśli masz już post w Google. Zwłaszcza, gdy są aktywnie korzysta z Google Play. Wybrać tę metodę, należy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło z poczty, a następnie za pomocą programu. Proszę pamiętać, że wszystkie aplikacje z „Google Play” pojawi się na „rynku”.

Druga metoda autoryzacji – „Nowy”. Należy zdać się na niej jako użytkownik zostanie poproszony o rejestrację e-mail od Google. Wymyślić imię i nazwisko, nazwę użytkownika i hasło, wszystko zapisać. I cicho pracuje z gry rynkowej. Nic skomplikowanego lub specjalnego. Jeśli to konieczne, należy użyć „Google Play” i nowy adres e-mail na komputerze.

Podstawy pracy

Ale dokładnie jak pracować z „Sklep Play”? W przypadku urządzenia mobilnego, wszystko jest łatwe – są upoważnione, znajdź program, który chcesz pobrać i zainstalować. Najważniejsze – aby mieć połączenie z internetem w smartfonie.

Ale zadanie może być uproszczone. Tutaj, aby pomóc „Google Play”. W tym przypadku należy użyć przywiązany do konta „rynku”. Zaloguj się, pod tą samą nazwą, a następnie bezpośrednio na komputerze, pobrać oprogramowanie lub zainteresowany w grze. Następnie można przejść do smartphone. Fakt, że zostały pobrane pojawią się na koncie. To takie proste. Być może jest to wszystko, co trzeba wiedzieć użytkowników. Teraz rozumiem, jak ustawić „Sklep Play” na „Android” (telefon z OS) i używać go.