412 Shares 8852 views

Dlaczego sen kotka Dream Book

Prawdopodobnie trudno jest znaleźć kogoś, kto byłby obojętny na małe, puszyste, mrucząc kociąt, jeśli spojrzeć na który nieświadomie zaczyna odczuwać emocje. A co jeśli te urocze małe stworzenia dream marzymy? Jesteśmy zachęcani do interpretacji takiej śnie kilku książek sen.


Dlaczego sen kotka: sonnik Gustav Miller

Jeśli droga puszysty kotek miał przedstawiciela płci pięknej, ona ryzykuje popadnięcia w pułapkę sprytnie. Jednakże, ze względu na jego wrodzonej zdrowego rozsądku i sądu marzyciel będzie w stanie wydostać się z pułapki przy minimalnych stratach. Jeśli kocięta sen są niechlujny i bolesne Wygląd, Dreamwalker może być mylące, co pociągnęłoby za sobą negatywne konsekwencje. Sen, w którym polowanie wąż dla kociąt, przewiduje, że twoi wrogowie są w próbie cię skrzywdzić, ale w końcu tylko zranić siebie.

Nowoczesna interpretacja marzenie: zobaczyć kocięta we śnie

Według interpretacji danego źródła marzyli kocięta symbolizują nadchodzi seria drobnych kłopotów, powodując jednak duże podrażnienie. Jeśli marzysz zabić kotka, potem pech wkrótce się skończy.

Miałam kotka: książkę wymarzony dla miłośników

Śniło płci pięknej biały puszysty kotek może służyć jako ostrzeżenie o zagrożeniu oszustwa ze strony mężczyzn, którzy nie są obojętni na swoją ukochaną. Staraj się nie poddają się prowokacje i działania należy kierować się jedynie zdrowym rozsądkiem. W ogóle, kocięta są w obietnicy sen, w kłótni i sprzeczek miłosnych.

Big książka marzenie: kotka w ramionach – co to sen?

Według tego źródła, to sen, w którym trzymasz ręce maleńkie kotek, obiecuje wiele przerw relacje, przynosząc czujesz się bardzo samotny.

Dlaczego marzą kotka? Marzyć interpretację Starego Anglii

Jeśli marzyłeś, że grałeś w kotka i on będzie gryźć i zarysowania, taki sen ostrzega, że Twój przyszły partner będzie bardzo kłótliwy, małostkowy i kłótliwy człowiek. Jeśli zapiąć swój związek poprzez małżeństwo, w przyszłości, najprawdopodobniej, będzie żałował i tęsknie wspominać jedno życie.

Miałam kotka: książkę wymarzony dla całej rodziny

Zgodnie z kompilatorów tej książki snów, sen, który opisywany kociąt, mówi, że w krótkim czasie w życiu śniącego żeńskich osobników wydaje się, że będzie miała istotny wpływ na jego przeznaczenie.

Uniwersalny Sen: What Dreams kociąt

Ta książka marzenie twierdzi, że ważną rolę odgrywa w tym śnie kotka koloru. Tak więc, jeśli miał czarnego kota, w niedalekiej przyszłości można się spodziewać wielu niespodzianek. I więcej kociąt ten kolor, tym większa będzie powodem do radości. Imbir kot obiecuje zysk, biały – uzyskiwanie dobre wiadomości lub niektóre nieoczekiwane, ale pozytywne, a zrządzeniem losu. Kocięta jako szare nie obiecuję niczego specjalnego, przewidywania tylko marzycielem codzienne obowiązki domowe i opiekuńczy.