145 Shares 8268 views

Sieci społecznościowe: jak dostać darmowe naklejki w „WE”

Korzystanie z emotikonów pozwala animować wirtualną rozmowę, ale monotonia stałym kontakcie z wiercenia. Sieci społeczne, w tym „VKontakte” ( „VC”), oferuje zestaw naklejek opłat (stałe lub animowanych) za gratulacje z okazji urodzin i innych świąt, wyrażenia szczególnych uczuć.


Rozwiązanie problemu jak dostać darmowe naklejki w „VC”, uzyskuje się na kilka sposobów:

  1. administracja sieci społecznych, aby zainteresować użytkownika, oferuje duży wybór darmowych naklejek. Niech zestaw nie jest bardzo zróżnicowana, ale proszę rozmówca śmieszne zdjęcia może każdy użytkownik sieci społecznej.
  2. Łatwo zapisać na komputerze lub wysyłanie linków do rysowania rozmówcę.
  3. Wejście w http://vk.com/sstickervk grupy, przeczytać najświeższe informacje o tym, jak dostać naklejki w „VC” za darmo, i że wymagane działania.
  4. Szukaj stron pomocniczych, które oferują do pobrania naklejki archiwum.
  5. Korzystanie z przeglądarki Google Chrome.
  6. głosów zarobki „VKontakte” jego działalność. Seschestvuet wiele witryn i aplikacji do wykonywania pewnych czynności na opłaty za Internet wolny głos.

Zapisywanie na komputerze i wysyłanie drugą stronę

Najprostszym sposobem, aby uzyskać bezpłatne naklejki w „BK” – aby zapisać na komputerze bezpośrednio z serwisu społecznościowego. Wystarczy wybrać znajomego, który chce wysłać zdjęcie, a następnie wpisać w „Dialogu”. Prawo w kolejce do zestawu komunikatów mają buźkę i ikony pliku załącznika przycisk. naklejki sklepowe dostępne w prawym dolnym rogu po najechaniu kursorem na emotikon. Wejście do niego – pojedyncze kliknięcie lewym przyciskiem myszy. W rezultacie, obrazy są wyświetlane z ich cenami. Wybierz swój ulubiony naklejkę trzeba najechaniu kursorem nad nim, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz obraz jako”. Ponadto, w oknie, które zostanie otwarte, wybierz gdzie zapisać. Następnie przymocować obraz zupełnie jak pliku.

Inną opcją, jak zarabiać Stickers „VC” free – wybór opcji „kopia obrazu”. Wstaw w oknie dialogowym zostanie automatycznie dołączyć naklejkę. W ten sam sposób można wysyłać prezenty – zdjęcie specjalnych okolicznościowych. Idąc do nich jest jednym z elementów menu „Stick”.

Lista jest początkowo darmowych naklejek

Jak dostać darmowe naklejki w „VC” nowicjusza, nigdy nie korzystać z dodatkowych zdjęć. Wystarczy, aby wybrać kategorię naklejki zapas „wolnym”. Teraz dostępne są zwierzęta, warzywa, Smiley, zabawny pies i kot przedstawiające różne emocje. Lista darmowych naklejek mogą się różnić. Po naciśnięciu „wolne” pod naklejkami grupowych są automatycznie dodawane do emotikon, a następnie podczas wysyłania wiadomości po prostu kliknij na naklejkach grupowych.

Grupa „VKontakte”

http://vk.com/sstickervk Grupa oferuje rozszerzone Naklejki dla swoich abonentów. Niektóre ze zdjęć są dostępne dla gości. Na samym początku taśmy jest przypomnieniem o tym, jak uzyskać naklejki w „VC” za darmo:

  1. Subskrybuj nowości.
  2. Wybierz emocje znaków (oferuje duży wybór).
  3. Skopiować link w oknie dialogowym lub w poście na ścianie.

Należy zauważyć, że wolne naklejki w grupie jest stale aktualizowana, uczestnicy zostali poinformowani w odpowiednim czasie, aby rozpowszechniać informacje o perspektywach pojawienie się nowych zdjęć w zależności od aktywności użytkownika. Taka opcja dla tych, którzy lubią robić rzeczy uczciwie (w najdrobniejszych szczegółach).

Szukaj witryn pomocnicze

Sporo stron internetowych oferując swoją pomoc, aby rozwiązać problem, jak dostać darmowe naklejki w „VC”. Na przykład, w ofercie Strona http://stasbykov.ru/socialnye-seti/stikery-vkontakte aby pobrać archiwum z zestawem 168 naklejek. Oczywiście, nie jest to kompleksowa opcja, ale wiele obrazów z aktywnym korespondencji trwała długo. Dołączać takie zestawy jako zwykłych obrazów.

Google Chrome

Korzystanie z Google Chrome Browser rozwiązuje problem jak zrobić Winiety „VC” za darmo. Musisz kliknąć na ikonę (trzy równoległe linie) po prawej stronie paska adresu i wybierz „Ustawienia”. Jest to punkt rozszerzeń. Po kliknięciu na link „Pobierz więcej rozszerzeń” przeskoczy do Google Chrome Store. Dla wygody w linii po prawej stronie, można wprowadzić słowo „naklejki” ukaże się w wyniku dostępnych rozszerzeń. Musisz kliknąć na „naklejki VKontakte” iw oknie, które zostanie otwarte, kliknij opcję „Install” w prawym górnym rogu. Po przejście do http://addstickers.ru/ usytuowany w górnej części przycisku instalacji wtyczki, trzeba kliknąć na nim.

głosów zarobki „VKontakte”

Płatne opcje portalu „VKontakte”, w tym naklejki, są sprzedawane na określoną liczbę głosów, które można ładować za pomocą płatności lub dokonać wykonywania pewnych czynności.

Jak dostać darmowe naklejki w „VC” kumulacji głosów? w sekcji „Moje ustawienia”, by zwrócić uwagę na oferty specjalne. Wybrać opcję płatności „tam” i nacisnąć przycisk „top-up”. Ostatni akapit menu zawierającego metody akumulacji wolnych głosów. Jest to przede wszystkim instalacja różnych aplikacji, w tym gier online.