515 Shares 5622 views

Kaczki następujące elementy: opis rasy, opinie, zdjęcia, uprawa, hodowla, niż karmić

Hodowla drobiu w ostatnich latach stało się całkiem dochodowy biznes. Ale początkujący hodowcy mają do czynienia z całkiem rozsądnym problemu – wybór ras i gatunków ptaków. Pierwszym jest określenie celów i zadań. Jednym z najbardziej skutecznych jest ulubionym ras mięsnych kaczka. Zdjęcia pokazane są poniżej. Największy wołowiny rasy jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm i prywatnych gospodarstwach.

Kaczka ulubiony: opis osoby, sprawności fizycznej, prawdziwych hodowców

Roślin hodowca Blagovarsky zadowolony fanów i doświadczonych hodowców drobiu doskonały kaczki rasy, która została nazwana „ulubiony”. Rasa różni się od innych tym, że ludzie szybko rosną, rosną dobrze. Kaczka ulubiony dość duża, gęsta budowa ciała i wydłużone ciało. Jej głowa jest stosunkowo duży, płaski i długi dziób.

Ciekawy charakterystyczny jakość – to kolor piór, która określa kolor dziób i pazury ptaki. Najczęściej kaczka faworyci są piękne smoky-niebieskie upierzenie z połyskiem srebrzystym, ale gdy skrzyżowane gatunki mogą okazać się różne barwy w spektrum kolorów od ciężkości czarny na jasnoniebieskim odcieniu. Czasami są ptaki z upierzenie brązowe i białe w dziwnym rodzaju kombinacji. Kaczka ulubione zdjęcie – dowód, że ma kolorowy estetyczny wygląd.

Wiele zalet w tej rasie. Jest to duży mięso w tym samym czasie, jajko kaczka r. Ulubiony otrzymała tylko pozytywne opinie. Wyraźną rasy. W ciągu dwóch miesięcy indywidualne zyski waga 7 kg, co jest dobrym wynikiem dla biznesu w kaczek hodowlanych.

wskaźniki jakościowe hodować

Kaczki hodować ulubione funkcje gładkie, spokojną postawę i doskonałą wydajność. Ponadto można je łatwo przystosować się do nowych warunków i szybko dostosować w każdym zespole ptaków. Duck ulubione opinii hodowcy potwierdzić ten fakt – istoty społecznej.

Jako młodzieży i dorosłych mają bardzo wysoką żywotność i karmy cechy rasy trudno lekceważyć, ponieważ w wieku dwóch miesięcy, ptak osiągnie masy 2,7 do 3,6 kg. Dorosłych kaczory ważyć od czterech do pięciu i pół kilograma, kobiety są nieco mniejsze – od trzech do czterech i pół.
W sezonie kaczka jest wielki gwałtowny, jeden ptak daje 100 – 140 jaj, z jednego kawałka o wadze 85 gramów.

Kaczki faworyci, ale są one nazywane niebieskie kaczki należą do kategorii gatunków mięsa.

Jest to popularny i popularne gatunki ptaków, to doskonale nadaje się do hodowli na skalę produkcji przemysłowej rosnąć w gospodarstwach specjalistycznych i indywidualnych gospodarstwach rolnych.

Jak zachować młody

Aby później mieć problemy z treścią kaczych, przed ich kupnem trzeba dbać o aranżacji pokoju, aby przygotować zapasy i miejsce na spacery. Pościel, zanieczyszczony odchody, konieczne jest czyszczenie i usunąć. Wszystkie informacje wymagane do usunięcia kurzu wilgotną ściereczką, narzędzi i sprzętu niezbędnego do mycia i dezynfekcji w gorący roztwór sody stężenia 3-5%.

Dezynfekcji powierzchni, takich jak ściany, sufitu i podłogi, mogą być wykonywane za pomocą jednej z następujących metod:
1) za pomocą roztworu ługu sodowego w stężeniu 2%;
2) przy stężeniu 3% formaliną w stosunku 1 litra na metr kwadratowy. m.;
3) za pomocą creolin lub ksilonaft-5 stężeniu 3-5% w stosunku 1-2 litrów sq. m.

Aby wybielić sufit i ściany stosuje się stężenie zawiesiny wapna svezhegashenoy 20%. Pod koniec 12:00 otwartymi oknami, to potężne wentylatory i wentylację pomieszczenia jest wykonywana. W miejsce miesięcy sprężynowych ustawionych kaczki wybiegu oraz produkcji nowych warstwę czystego piasku reklamy zapasowej 5 cm.

Zalecenia dotyczące tworzenia ściółka dla kaczek

Wyłożenie ekonomiczny w produkcji, trociny, łupiny słonecznika, wióry drzewne lub cięcia suszy, ale w ubiegłym roku słomy do tych celów jest wysoce niepożądane, ponieważ mogą prowadzić do choroby drobiu. Ważne jest, że nie było oczywiste, siano putrescynowej i pleśni, w przeciwnym razie będzie to prowadzić do choroby i śmierci młodych zwierząt.

Jeżeli treść planowanego zimowego ptaka, warstwa ściółki powinna wynosić co najmniej 20-30 cm, natomiast lato jest wystarczająca zawartość 15-20 cm.

Przy pierwszym użyciu ściółka do hodowli rozprzestrzenianiu warstwa jest dość małe, że odbywa się to do tego stopnia zanieczyszczenia można było dodać nową pustą warstwę, aby zakończyć pozyskiwanie zwierząt. Gdy ptak jest uprawiana partii, ściółka musi być zastąpiona całkowicie.

Głębokie śmieci określono w następujący sposób: na czystym podłożu oczyszczone najpierw wylewa suche wapno gaszone w ilości 0,5-1 kg na 1 tys. m., a następnie na jej materiału ściółkowego odłożona do 10 cm, która jest jak zanieczyszczenia gęstnieć. Gdy zawartość ściółki w luźnym, suche, wolne od odchodów w stanie odnieść sukces w rosnących kaczek gwarantowana.

Wstrząsnąć miot polecić widłami 2 razy dziennie – rano i wieczorem. Jeśli jest prawidłowo ułożone, sklepach 12-18 stopni Celsjusza w okresie zimowym, a jego głębokość utrzymuje się w temperaturze od 20 do 28 stopni, więc w gorące suche lato od 2-3 cm jest wskazane, aby usunąć górną warstwę. W wilgotnym podejmowania mata wapna gaszonego, zmniejszając liczbę jej dokładnie połowa początkowej.

Jakie powinny być warunki temperaturowe dla rosnących kaczych

Temperatura powietrza na rosnące kacząt, a zwłaszcza w początkowym okresie jest niezbędna. Doświadczeni specjaliści zalecają przy użyciu następujących stałych warunków temperaturowych: w pierwszym tygodniu – 33-28 stopni, w drugim tygodniu – 26-18 stopni, w trzecim tygodniu i poza nią – 18-16 stopni.

Wymagane strefy temperaturowe w znalezieniu małych kaczki można utworzyć za pomocą kilku konwencjonalnych lamp stół (dobrze stałe) lub specjalnie zaprojektowany parasole mała (lub odcieni) wokół szeregu grzejników elektrycznych często zwane wylęgarnie.

Najlepszym wskaźnikiem prawidłowego zachowania ogrzewania ptaków jest małe kaczki. W takim przypadku, jeśli są chętni, ale dużo biegają lub nawet jeśli siedzi, ale nie nudny, oznacza to, że temperatura w pomieszczeniu jest stworzenie normalne. W podwyższonych temperaturach, dzieci (ulubione kaczka) dość trudno oddychać. I przy niższej temperaturze będą skuchivatsya wcisnąć siebie głośny pisk.

Zagrożenie i konsekwencje niewłaściwej zawartości

Wszelkie niewłaściwe warunki temperaturowe wpłynie negatywnie na wzrost młodych kaczych i prowadzić do zwiększenia ich uboju. I zachować kaczych przy rosnących najbardziej zdrowe, należy bardzo dokładnie przestrzegać normalnych warunkach temperaturowych i uniemożliwia zawilgocenie kryty i szczególnie duże projekty.

Często główną przyczyną śmierci młodych kaczych jest przeziębienie spowodowane brakiem temperatury ogrzewania lub hipotermii podczas transportu do miejsca stałego uprawy. Idealna wilgotność w pomieszczeniu, w którym faworyci kaczka – do 70%.

Optymalna gęstość sadzenia

Wzrost młodych kaczych zależy od tego jak będą jeść i się ogrzać. Ze względu na fakt, że są one nudzić, zaczynają do siebie wycisnąć i wycisnąć. A więc wzrost kaczych zatrzyma.

Dla prawidłowego wzrostu przedstawicieli słabych i chorych muszą osadza oddzielnie. Uporządkuj kaczki co najmniej raz w tygodniu, będzie rosnąć duże i zdrowe kaczki. Dzieci zazwyczaj są wynikiem ich masowej uprawy. Oni nie mają wystarczającej ilości żywności. Cokolwiek to było, jeden z kaczych spadnie tyle w ich rozwoju, a nie wszystkie z nich uczęszczać do karmienia. Powoduje to, że zwierzęta rosną małe i słabe. Aby te kaczki rozwijają się dobrze, trzeba karmić je najpierw za pomocą pipety. Dodać mieszaninę żółtka i ciepłego mleka.

Zakwaterowanie i wybieg

Młode zwierzęta powinny być trzymane na otwartej przestrzeni, dobrze wyposażone schrony. Będzie to chronić kaczki przed bezpośrednim nasłonecznieniem i deszczem. Wszystkie pomieszczenia powinny być nagłaśniane, bo zwierzaki potrzebują tlenu. I to nie powinno prowadzić do tego, że kaczki zostaną zawarte w projekcie.

Jak i kiedy prawidłowo zwolnić na wybieg

Przyczyna śmierci masa kaczych często bardzo wcześnie zwolnić na wybieg tych ptaków, jeśli nie całkowicie zniknęły rosy lub w wilgotnej pogody. Maksymalnie 4-tygodniowych kaczych są bardzo wrażliwe na wszelkie hipotermii.

W razie potrzeby pogoda jest ciepłe, kaczki pominąć dzień piąty. Dzieci mogą i powinny być wypuszczony na wybiegach. Paddock ogrodzenie powinno być drobnych oczkach lub innych dostępnych materiałów do wysokości 1 metra. W niepogody, jeśli nie jest dobrze zamknięte od góry, to lepiej, aby nie pozwolić im odejść. W przeciwnym razie, wszystkie małe kaczki dość szybko zamarzać w zimnym wiatrem i deszczem, a nawet mogą zachorować.

Przyzwyczaić uczniów do padoku stopniowo, a ponadto cały czas uważnie obserwując ich zachowanie. Widząc, że wszystkie kaczki zaczynają gromadzić się w grupach, to od razu trzeba jechać do lokalu. Codziennie długi pobyt na świeżym powietrzu, a coraz więcej przez długi czas, twardnieje organizmów i uczynić je mniej podatne na wszelkie przeziębienia. Ale nadmierne przegrzanie kaczych w słońcu może działać bardzo przygnębiające, ponieważ w sprawie roamingu trzeba zrobić schronienie gałęzi roślin lub budować tarcze. Paddock pewny do utrzymania w czystości, aby zapobiec gromadzeniu się brudu i zanieczyszczeń tam.

Podstawowe wskazówki dotyczące wyboru diety i karmienie kaczek w różnych etapach życia

Więc trzeba kaczki ulubionych treści. Co karmić te ptaki? Od pierwszych dni życia kaczych zalecanych regale specjalną paszę granulowaną. Dobre odżywianie powinno odbierać zarówno młode i dorosłe kaczki. Ulubiony hodowla jest zazwyczaj umieścić na strumieniu, – nie jest wyjątkiem.

Diety te są dobrze wyważone i łatwe do strawienia ptak żołądek. Pastylki należy zakupić od 4 mm. W związku z dużym doświadczeniem rolników, zwiększenie ilości jedzenia co 10 dni. Jeśli nie można użyć kanału, są one zastąpione przez zacieru, muszą być świeże. Kaczki faworyci bardzo wybredny.

Ponieważ materiał budowlany ciało białko, musi być wystarczająca liczba kurcząt w diecie. W pierwszym tygodniu życia doskonale nadaje się strome gotowane jajko. Do tego można dodać takie produkty mleczne jako twarogu o niskiej zawartości tłuszczu. Nie będzie również przydatny wejście mielonego zielonej cebuli i mniszek lekarski.

Rosnąca złożoność żywności

W drugim tygodniu podawania należy wprowadzić gotowanej papkę w surowicy lub kwaśnego mleka. Tak aby nie zapchać żołądek, kasza powinna być krucha. Dodać do nich posiekane pokrzywy i gotowane warzywa korzeniowe, takie jak ziemniaki. Z 15 dni wzbogacają wodę z rzęsy wodnej żywności, to jest bardzo przydatne dla młodych kaczych. Po wejściu trzeci tydzień peretortye warzyw: cukinia, buraki. Pochodzi z warzywami wszystkie niezbędne witaminy dla wzrostu. Z miesiąca życia pisklęta mogą być wprowadzane mieszaniny ziarna. Przy odpowiednim wątku karmienie ulubionych do dwóch miesięcy wybiera do 4 kg. Od tego momentu można dokonać uboju.

Kaczka ulubiony: opis pijących i podajniki lokalizacji

kaczki wodne potrzebują wody do około 20 stopni Celsjusza. Poidła powinny być instalowane z dala od karmniki, gdyż perezhovyvaya żywności, kaczka ma natychmiast zmyć, a niektóre z potraw jest zmywane wodą bez popadania w żołądku. Dobrze nadaje pijących próżni. Aż do wieku dziesięciu kaczych trzeba umieścić pijących taką głębokość, że pisklę może wpędzić w głowie, po potrzebuje wysokość do dodania. Woda powinna być zawsze czyste i świeże. Liczba podajników liczy się jako jeden z 20 głowic, rozmiar – od 6 do 15 cm długości, zależnie od typu karmy. Suche – mniej mokro – więcej. Materiał podajników można prasować lub drewna w szczególności dobrze wyrównanej mec.

Rolnicy o rasie

Tu, być może, wszystko, co trzeba wiedzieć o hodowli kaczek hodować ulubione opinie przyprawione rolnicy mówią same za siebie. hodowców drobiu powiedzieć, że jeśli przestrzegać wszystkich zaleceń religijnie, to jest możliwe, aby osiągnąć doskonałe wyniki. Dziś coraz więcej osób rozważa rolnictwa jako sposób zarabiania pieniędzy. Jest zatem pozytywnie drobiu ptaków lęgowych, takich jak kaczki ulubionych. Rosnące mięso tej rasy – jeden z najbardziej obiecujących, ponieważ treść jest stosunkowo mało wymagające. Poza tym, rolnicy zajmujący się produkcją mięsa kaczki, nigdy mieć problemy ze sprzedażą swoich produktów. I to jest jeden z głównych kryteriów udanego biznesu.