236 Shares 1584 views

Jak zrobić śnieżnobiałym kąpiel bez trudności i krzywdy?

Materiał ten będzie znacznie pomóc gospodyń domowych, którzy chcą osiągnąć całkowicie czyste w łazience. Tak, jest to pomieszczenie w domu nie różni najlepsze warunki, istnieje zwiększone temperatury i wilgotności. Dlatego zawsze istnieje ryzyko pojawienia się i wzrostu różnych łazience bakterii chorobotwórczych, zarazki, szkodliwe grzyby. Housewives powinien myśleć o tym, jak zrobić śnieżnobiałym kąpieli, nie tylko z punktu widzenia estetycznego punktu widzenia, ale również pod względem zdrowia i higieny.

Na zdrowie nie oszczędzają!

Wiele gospodyń woli oczyścić typ hydrauliką proszku «» Comet, uznając je za skuteczne i ekonomiczne środki. Podstawą tych proszkach zawierają często wiele związków chloru, z których wiele jest niebezpieczny dla zdrowia ludzi. Poza tym te tanie fundusze często są testowane na zwierzętach. W związku z tym lepiej jest preferencyjne do proszków, które zamiast związków chloru nadtlenku. Będą dezynfekcji i wybielania kąpieli. Z myślą o jak zrobić śnieżnobiałym kąpiel, uniknąć błędów bezpośrednio podczas czyszczenia. Często osoba środka leje z jego najwyższej wysokości. W wyniku wzrostu w powietrzu białawy obłok bardzo małych cząstek proszku, że oddychania. Jeśli narzędzie jest używane z chlorem, to jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. W związku z tym lepiej jest wcześniej wlać niewielką ilość kąpieli wodnej, a następnie ostrożnie wlać szczotki proszku i rozprowadzać otrzymanej pasty na ścianie, pozostawiając pewien czas. Wydry zanieczyszczeń z powierzchni, przemyć wodą.

Jak zrobić śnieżnobiałym kąpiel z pomocą octu?

Ocet podczas czyszczenia sanitarny wykonuje kilka funkcji. Po pierwsze, słabe roztwór substancji – doskonałe środki do kąpieli myjących. usuwa plamy mydła, chroni dłonie przed działaniem czynników chemicznych, usuwa żółtych plam i rdzy z powierzchni. Jeśli dodamy niewielką ilość octu do wody podczas szczotkowania, można łatwo usunąć osad wapienny ze ścian wanny i płytki. Ponadto, od czasu do czasu zaleca się wyczyścić głowicę prysznicową i krany. Przywrócić połysk powierzchnia pomaga również ocet słabą koncentrację. Silny koncentrat nie może być używany. To niebezpieczne! Zastosuj ten prostego narzędzia można myć i akcesoria do pływania: gąbki, gąbki. Po kąpieli je w occie do rzeczy z powrotem ich czystość i zarazki są usuwane.

wanny do dezynfekcji

Odrzucając większość proszku chloru, nie należy zapominać, wszystko jedno, że chlor pomogą Ci rozwiązać problem, jak zrobić kąpiel czysty biały i czysty. Tylko bezpieczniejsze i tańsze środki mogą być wykorzystane do tego celu, takie jak „białości”. Nie trzeba wydawać całą butelkę. Napełnij wannę pełną wody i dodać 3-4 filiżanki wybielacza. Mieszaninę tę można pozostawić na kilka godzin. zapach chloru nie jest odczuwany w tak niewielkich stężeniach i problem, w jaki sposób dokonać śnieżnobiałym kąpieli zostanie rozwiązany. Ta metoda czyszczenia uczyni go bardziej atrakcyjnym, nawet stary kąpiel. Biała kąpiel teraz będzie miłe dla oka oszczędnych gospodyń domowych!