625 Shares 975 views

Wybór „prawo” dom toalety

Co zwykle znaleźć, patrząc sobie ulżyć w drewnianym domku toalety? To prawda, szamba i dziura w podłodze. Jednak wielu właścicieli nie nawet wyobrazić, jak mogłoby być inaczej. Kanalizacja, nie, to jest konieczne, aby przynieść wygodę do minimum. Jednak zgodzi się Pan, dzieci lub osób starszych będzie znacznie bardziej komfortowe, jeśli mieli okazję usiąść na toalecie. Na przedmieściach WC jest całkiem możliwe zamontowanie jego podobieństwo.

Wielu ludzi zrobić. „Rukastogo” knock domu specjalny fotel w postaci kału lub dużych kroków. Rozwiązanie jest proste i bardzo opłacalne. W rzeczywistości, dobrze co wtedy kosztuje parę desek tak gwoździ młotkiem.

Jeśli masz pomysł więcej niż substytut, chcesz zmaksymalizować domek toaletowego jak jego odpowiednik miejskiej, a następnie spojrzeć na sprzedaży niestandardowych produktów porcelany. Struktury te są odporne na ekstremalne temperatury. Różnią się one od standardowych modeli braku kubka, ale zamiast tego jest dłuższy przewód prowadzi bezpośrednio do zbiornika. Tak, i drenaż zbiornika nie są. Ten produkt jest zainstalowany na śrubach.

Suburban WC, oczywiście, zwykle higieniczne przepiłowany dziura układanki. Jest to łatwe do utrzymania w czystości. Wewnętrzna powierzchnia traktuje się środkami do czyszczenia łatwo. Niektórzy zapewnić odpływ ścieków, z wykorzystaniem w tym celu połączona z przewodem kranu przez który woda jest pompowana do zbiornika.

Chcesz jeszcze bardziej doskonały system? Tak, że nie było żadnego zapachu, nie ma problemów z zestawianiu i eliminację wody? Następnie trzeba nowoczesny samodzielny domek toaletę. Cena takiego suchego szafie jest bardzo wysoka, ale jesteś oszczędził z konieczności kopać dziurę pod brudem. System jest prawie bezwonny i całkowicie nieszkodliwe.

Urządzenie pracuje jako zbiornik, w którym ludzkie odchody utlenianie przeprowadza się w nawozie. Tak, można następnie rzucać je na łóżkach ogrodowych karmić swoich terenów zielonych. Jednak należy zauważyć, że kompost jest w stanie dać tylko torfu bio-toaletę. Chemicznych takich czynów nie są obliczane.

Zewnętrznie, toaleta domek autonomiczny cykl przypomina tradycyjną fajansu „przyjaciel”. Ale to wszystkie komunikaty dla jego działania nie jest wymagane. Odpady zbierane są w specjalnej konstrukcji pojemnika. A potem praca zawiera żadnych składników naturalnych lub chemicznych. Jeszcze korzystniej te wzory, w których stosuje się mieszaninę torfu.

Pełne czyszczenie zbiornika odbywa się dość rzadko – raz na dwa lub trzy miesiące. Przy właściwym stosowaniu nie zagraża inwazję much, zwabionych zapachem, gdyż ten ostatni jest po prostu nieobecny. A jeśli nie leń oraz zapewnienie skutecznego organizacja kaptur, robisz zapomnieć, z jakiegoś powodu, jak ślicznym drewnianym domu złożonego prawie do tylnej strony.

Uwierz dom toalety – to nie jest kaprys. Oznacza to, że można spędzić na jego nabycia i utrzymania, spłacić sam komfort i zdrowie.