100 Shares 9526 views

Suszarka do ubrań Leifheit: Opis i zdjęcia

Wash każdego roku zabiera gospodyni mniej czasu i wysiłku. Nowoczesne pralki pozwalają nie tylko jakościowo rzeczy do prania, ale również przezwyciężyć ich stan pół-suchego. Ale wtedy pojawia się pytanie: „Jak osuszyć umyte?” Jednym z najbardziej udanych rozwiązań może być uważany za niemiecki suszarki do ubrań i Leifheit pranie.

Suszarka Opis Leifheit

Suszarka Leifheit są dostępne w wielu wersjach. Różnią się wielkością, zamiast kompozycji (ściany, podłogi, zewnętrzna), w obecności podpaski i sposobu montażu. Nazwa zawiera informacje o firmie, całkowitej długości strun w decymetrów (100, 150, 180, 200). Suszarka Leifheit kompaktowy po złożeniu. Ścianie można powiesić na łazience lub na balkonie. Po złożeniu, ma szerokość 10 cm.

Opinie użytkowników wskazują, że nawet rozłożona suszarka ściana Leifheit nie zapobiec biorąc prysznic. Podłoga wygodne do przenoszenia z miejsca na miejsce. Po złożeniu i załadunku prania też nie zajmują dużo miejsca. Złożony suszarka mogą być ukryte w odosobnionym miejscu. Jego szerokość jest równa 10 cm.

Urządzenie suszarka Leifheit

Leifheit opracowała kilkadziesiąt modeli suszarek, w tym nawet najbardziej wybrednego gospodyni można znaleźć jej idealnym rozwiązaniem. W najdrobniejszych szczegółach przemyślana wszystkie szczegóły, nawet pozornie nieistotne.

suszarka odkryte ubrania Leifheit ma podpory. Są one wykonane z materiałów nierdzewnych. To rozciągnięte wzdłuż ciągów specjalnych, na których miejsce do prania rzeczy. Są one wykonane z trwałego plastiku, więc nie są one płótno porzhaveet. Wiele modeli posiada klapy. Oni też są łańcuchem do wieszania ubrań.

Wiele modeli są wyposażone w różnego rodzaju akcesoria. Może to być specjalny uchwyt na drobne przedmioty. Istnieją specjalne worki do przechowywania clothespins. Delikatne prania może być suszone w specjalnym siatki. Zestaw może udać, że wieszaki z klipsami zainstalowane na krawędzi skorupy lub na strunach. Ręcznik wykonany ze stali nierdzewnej lub aluminium.

Wysokość listwy – około 1 metr. Dlatego suszarki Leifheit przydatne do majtek suszenia i innych długich przedmiotów. W wielu modelach, odległość między prętami można regulować. Użytkownik decyduje, co powinno być luka między obiektami suszenia na szybkie i wysokiej jakości suszenia.

Model Leifheit wieży Deluxe 200 składa się z trzech równoległych platform sznureczki umieszczone jedna nad drugą. Sam włosów przypomina drabinę. Przyjmuje w rozłożonej postaci bardzo niewielu miejscach. Ale całkowita długość łańcucha od niej – 20 m. Średnia powierzchnia może zostać usunięta do wyschnięcia długiej rzeczy.

Jest podobny wzór o długości łańcucha od 30 m. Suszarkę jest wyposażony w wymienne rolki. Są one instalowane, gdy trzeba przetransportować z jednego miejsca do drugiego. Jeżeli suszarka jest stała, koła są usuwane, a suszarka jest montowane na plastikowych osłony. Chronią podłogę przed uszkodzeniem.

Instalacja suszarki Leifheit

suszarki ścienne Leifheit Telegant mocowane do ściany za pomocą dwóch łączników. Pochodzą one z suszarką. Wewnątrz tej centrujących kołków osadzonych ekscentryczny. To pomaga utrzymać suszarka jest wypoziomowana. Z jego pomocą można łatwo poprawić swoją pozycję. Jest łatwo rozkładowi nawet jedną ręką. Wystarczy pociągnąć go do siebie. Po prostu dodać. Ale nie wszyscy użytkownicy suszarki Leifheit bieliznę po użyciu jest w stanie zmontowanym. Niektóre pozostawić rozłożeniu.

osuszania podłogi ustawić na balkonach, drzwi lub innego wolnego miejsca. Po użyciu, które są zagięte i usunięte.

Suszarki Leifheit Pegasus V można ustawić na dowolnej szerokości kąpieli. Jest to możliwe ze względu na zginanie regulatorem kąta, który ma 12 położenia. Do suszenia delikatnych przedmiotów, można ustawić ją poziomo.

Suszarka modelu Leifheit

Suszarka Leifheit Telefix kilka modyfikacji nie ma dużej różnicy. Różnią się długością i obecności ogrzewacz ręczników. Tak, suszarka Leifheit Telefix ściana 100 nie ma. Całkowita długość ich łańcuchów – 10 m.

Zwarty Capri suszarki 100 ze skrzyżowanymi sprężystych występów ma wysokość 93 cm, całkowita długość łańcuchów. – 10 m.

Ściana Teleclip mechanizm nożycowy suszarka jest przydatna dla rodzin z małymi dziećmi. 7,5 m od jego strun może pomieścić wiele małych rzeczy.

Rollquick szerokość 48 cm, model może być powiększony do 4 m 20 cm. Pasek wyciągnął na żądaną długość, stałymi występami na uchwycie. Składając przewody łatwo odwija się z powrotem. różni się od modelu Rollfix 200 W grubszych tworzywa sztucznego.

suszarka ulica Linomatic Plus 500 podobna odległość do wewnątrz-parasola. Od głównej łodygi liści 4 konsolę. Ukrywają sznurki plastikowe gdy składane suszarki. Są one zawsze w napięciu. Dlatego też wygodne jest rozkładana. Wysokość suszarki – 1 m 75 cm, szerokość – 2 m, po przekątnej – 3,3 m długość łańcucha -… 50 m może znaleźć model o łącznej długości łańcucha 60 m może pomieścić 5-6 pobiera pralki.

Oryginalny wzór Linowood 500 Eco Idealne wykonana jest z bambusa, objęte ochroną UV. Jest on również przeznaczony do stosowania na zewnątrz, na dziedzińcu.

Korzyści Suszarki Leifheit

Przesuwnych ścian suszarki do prania firmy Leifheit mają kilka zalet produktów innych producentów:

  • Zwięzłość w formie zamkniętej i otwartej.
  • Istnieje możliwość wyboru długości strun.
  • Trwalszego wytrzymać ciężkich ładunków.
  • Struny nie rozciągają się w trakcie użytkowania.
  • Rzeczy nie rdzewieje.
  • Wysokość urządzenia umożliwia wysuszyć długie rzeczy.
  • Wiele modeli posiada uchwyt na ręczniki.
  • Piękny i stylowy wygląd.
  • Jest możliwe, aby umieścić go w wannie, na ścianie, na balkonie, na ulicy lub w innym dogodnym miejscu.

braki

Jako opinie Leifheit – Suszarka prostu powszechnej. Do perfekcji brakuje małe. To jest niemożliwe do wyschnięcia dużych ciężkich rzeczy. Każda suszarka jest zaprojektowany do pewnego ciężaru prania. On jest wymieniony w dokumentach. Odnosi się do masy na mokro produktów.

Wiele rodzin nie są ograniczone do suszarki. Ale jeśli chcesz być często myte i wiele, wskazane jest, aby kupić ściany, podłogi lub ulicę (w zależności od warunków zamieszkania) suszarki.