432 Shares 3146 views

Dieta Kremla, menu na 20 cali. Tabela produktów i punktów

Diety dzisiaj wymyślono wiele, ale każdy z tych systemów ma swoje wady. Ta dieta również ogranicza spożycie białka, a następnie oferuje taką skromność dietę, że nie może wytrzymać wielu. Dlatego kobiety zawsze marzy o znalezieniu diety dla siebie, która nie wyczerpuje ciała, a zatem nie stwarza zagrożenia dla zdrowia, którego menu jest na tyle zróżnicowane, aby nie palić z zazdrością kolegów lub członków rodziny podczas obiadu, a także wszystko inne – tak, aby Pomógł również schudnąć. Zgadzam się, wymagania nie są zbyt wysokie, istnieją takie systemy, a dziś porozmawiamy o jednym z nich. To jest dieta Kremla . Menu po 20 USD. – nie jest to koszt lunchu, ale specjalna metoda obliczania zawartości kalorii w żywności.

Autor metodologii

Kto wynalazł ten system, do tej pory, jest problematyczny, a także dlaczego otrzymał takie imię. Dieta Kremla (menu na 20 cali) jest bardzo podobna do złożonego systemu redukcji wagi Atkins, ale ma swoje osobliwości. Przede wszystkim jest to lżejsza wersja, która najlepiej nadaje się do rosyjskich rzeczywistości. Dzisiaj chcemy szczegółowo poinformować o tym, co oznacza ten system. Pomimo faktu, że istnieje od dłuższego czasu, a jego imię jest powszechnie słyszane, wiele osób uważa, że jest to drogie narzędzie odchudzania gwiazdom show-biznesu. To nie tak, każdy może sobie pozwolić na dietę Kremla. Menu po 20 USD. Jest to zbiór produktów zwyczajnych, które codziennie oglądamy na stole. Nacisk położony jest na redukcję węglowodanów i zwiększenie produktów białkowych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ białko jest najważniejszym materiałem budowlanym dla wszystkich tkanek ciała, a węglowodany (zwłaszcza bułki i cukier) są najgorszymi wrogami dobrze proporcjonalnej postaci.

Różnica od innych diet białkowych

Do tej pory są one całkiem sporo. Jest to popularna dieta jaj, technika Ducane i wiele innych. Wszystkie z nich mają na celu zminimalizowanie spożycia węglowodanów, a wolne miejsce do podjęcia produktów białkowych, których rozszczepienie organizmu zużywa więcej energii niż otrzymuje w zamian. Im większa ciało zaczyna tracić deficyt kalorii i spożywa przechowywany tłuszcz. Więc co jest tak różne na temat diety Kreml? Menu po 20 USD. – jest to praktycznie zupełny brak ograniczeń. Możesz wybrać dowolne produkty samodzielnie, wystarczy sprawdzić tabele, aby zawartość węglowodanów w żywności nie przekraczała notorycznie 20 punktów na początku, a 40 – w przyszłości. Może to być frytki i sery, mięso i czekolada, jedyny niuans, jeśli dziś spożyjesz 100 g lodów lub 50 g ciasta ciastkowego, to jest to dieta i będzie ograniczona. Ale dzięki diecie białkowej żywności i warzyw, nie możesz poczuć głodu i stopniowo tracić wagę. Marzenie, i tylko.

Zarysujmy wynik

To jest ostateczny cel, który nas inspiruje do eksploatacji, więc bardzo ważne jest, aby każda osoba mogła wiedzieć, na co liczyć. Dieta Kreml dla utraty wagi jest metodą, która gwarantuje wyniki. Potwierdzają to setki badań i osobistych doświadczeń wielu kobiet. Ale zalety tych lekarzy zmniejszenia masy ciała kwestionowane. Nadmiar białka i tłuszczu w diecie i szybka utrata masy ciała – wszystko to jest stresujące dla organizmu i nie można nazwać tego rodzaju żywieniem użytecznym i racjonalnym. Ponadto, po ukończeniu kursu istnieje duża szansa na szybkie powrót wszystkich rzeczy, które spadły, ponieważ nie było całkowitej reorganizacji systemu energetycznego.

Jednak wiele osób nie jest zainteresowanych tym, co się wydarzy. Najważniejszą rzeczą jest natychmiastowy wynik, pozbycie się znienawidzonych 2, 5, 20 kilogramów. Im więcej masz nadwagi, tym szybciej otrzymasz pierwszy wynik. Dieta Kreml dla utraty wagi jest gwarantowanym sukcesem w walce o harmonię w krótkim czasie.

Argumenty dla

Prawdopodobnie nie ma większego powodu, aby trzymać się tego systemu utraty wagi, jeśli musisz pozbyć się dwóch, trzech kilogramów. W takim przypadku będziesz bardziej pomagany przez sportowe obciążenia, ograniczając słodycze i mąkę w diecie. Ale jeśli twój cel jest bardziej globalny i potrzebujesz poważnej korekty figurki, to dieta Kreml dla Ciebie jest idealna przez 10 dni. Ta dieta jest dobra, ponieważ można zjeść znaczną liczbę produktów, które są na stole daje 0 punktów. Nie znaczy to, że można je bez środka, trzymać się rozsądnych ram. Nie musisz nawet pamiętać uczucia głodu, a także dręczyć się potrawami monotonnymi. Wśród dozwolonych potraw są sałatki z majonezem i kawiorem, tłuste sera. Jeśli jesteś zaproszony na uroczystość, możesz nawet pić alkohol, ale zapomnij o słodkich koktajlach i winach, a także likierach i piwie.

Twoja rodzina i przyjaciele będą bardzo zaskoczeni obfitością i różnorodnością potraw na stole, a także fantastycznymi wynikami. Z dużą nadwagą, człowiek zaczyna stopić tuż przed oczami. Kremlowska dieta przez 10 dni z małymi dostosowaniami indywidualnymi jest idealna dla całej rodziny. Duża ilość białka będzie korzystna dla mężczyzn biorących udział w pracy fizycznej, sportowców, a także kobiet, które chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów. Równie ważne jest wygoda tego systemu. Nie trzeba bolesnie liczyć kalorii i gotować fantastyczne posiłki. Wszystko jest bardzo proste, można jeść wszelkie potrawy, cała jego różnorodność rozwiązuje dieta Kremla. Tabela wyników pozwoli Ci łatwo znaleźć wybraną żywność i określić, ile możesz sobie pozwolić. W związku z tym, przy wyborze produktów o wadze 0 lub 1 punktu, pozostawia się wiele opcji na posiłki przez resztę dnia (trzeba sprostać 20 punktom dziennie). Ale wybierając źródła węglowodanów, zobaczysz jak mała jest Twoja część. Nie masz czasu, aby to poczuć, ale codzienna dieta jest już wyczerpana.

Podstawowe postulaty

Istotą diety Kremla jest kardynalne zmiany w systemie żywnościowym. Jakoś przyjęliśmy, że kobiety (zwłaszcza te, które chcą schudnąć) odmawiają mięsa i tłuszczu, z sera i masła, a także chudego na ryż i grykę. W rezultacie organizm buntuje się wielokrotnie, w tym sygnały głodu, w celu zrekompensowania strat białka. Czujemy się nieswojo, zaczynają tonąć mu grzankami i słodką herbatą. Dlatego ciężar pozostaje nieruchomy, ciało jest wyczerpane z głodu białka, mięśnie są wyczerpane, nie ma żadnej mocy. Ale porcja mięsa może dać poczucie satysfakcji przez długie godziny, dużo energii i energii.

Argumenty przeciw

Jak każda inna, dieta Kremla również ma swoje wady. Węglowodany dla organizmu są bardzo ważne, jest źródłem błonnika i energii, więc nie poddawaj zbóż i warzyw. Jeśli zastosujesz się do zaleceń tego systemu, te produkty są niewiele w systemie zasilania. Jeśli warzywa mogą pozostać w małych ilościach, to należy zapomnieć o chlebie, cukrze i zbóż. Nie pocieszaj się, wkładając tylko łyżeczkę herbaty, to zniweczy twoje wysiłki. Z początku wszystkie owoce, cenne źródła witamin i przeciwutleniaczy, a także przydatne włókna są wykluczone.

Brak węglowodanów może być poważnym testem dla osób z przewlekłą chorobą. Jest to przede wszystkim problem z nerkami, żołądkiem, jelitą i wątrobą. Dlatego przed przejściem na dietę warto skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Zapomnij o dietach, jeśli planujesz zostać matką. Kobieta w ciąży potrzebuje pełnej i zróżnicowanej diety, a każda dieta jest przeciwwskazana. Reguła ta jest utrzymywana nawet podczas karmienia piersią, poczekaj, aż zakończy się przed przyjęciem diety. Nie nadaje się dla dzieci i młodzieży, otyłość w tym wieku powinna być leczona tylko pod nadzorem doświadczonego lekarza i dietetyka. Wszelkie interwencje chirurgiczne, leczenie ciężkimi lekami, zaburzenia depresyjne są wszelkimi przeciwwskazaniami. Bardzo trudno byłoby przenieść dietę do osób, które są zwykle spożywane głównie wegetariańskimi potrawami, chociaż są one znacznie mniej narażone na nadmierną wagę.

Zużycie cieczy

Innym punktem, który należy zauważyć, jest potrzeba pić dużo wody. Zasadę tę obserwuje się prawie zawsze, gdy trzeba pozbyć się nadwagi, ponieważ woda pomaga nie tylko wypełnić żołądek i złagodzić cię z głodu, ale także wypłukać toksyny i rozkładać produkty z organizmu. Jest to szczególnie ważne, gdy spożywasz duże ilości białkowych produktów spożywczych, które w rzeczywistości charakteryzują się dietą Kremla. Tabela wyników nie odzwierciedla wartości odżywczej konsumowanych produktów, ma na celu jedynie obliczenie węglowodanów, więc nie widzisz całego obrazu. Dieta białkowa daje duże obciążenie nerkom, ponieważ występuje znaczna utrata płynów. To jest odszkodowanie i zaleca się pić 1,5-2 litrów płynu dziennie.

Podstawowe etapy

Przejdźmy do szczegółów diety Kreml. Możesz zawsze sprawdzić punkty produktów w tabelach podanych w artykule, na tym nie będziemy się martwić. Cały czas dieta jest podzielona na trzy etapy. Pierwszy to wstęp, twoje ciało przygotowuje się do aktywnego pozbycia się tłuszczu. Jest to najbardziej surowe w odniesieniu do spożycia węglowodanów, które będą musiały być praktycznie wyeliminowane. Ten etap trwa około dwóch tygodni, ze względu na wielki cel, który można utrzymać. Możesz jeść mięso, ryby, jaja i owoce morza, sery, oleje zwierzęce i roślinne. Słodycze, owoce i warzywa skrobiowe (kukurydza, ziemniaki, marchewki) są całkowicie wykluczone.

W tym czasie Twój metabolizm zostanie rozproszony, a ciało stanie się maszyną do spalania tłuszczu. Za tydzień zrozumiesz, jak dobrze działa dieta Kremla. Wyniki będą zależeć od Ciebie (jak bardzo postępuj zgodnie z zaleceniami), a także od początkowej wagi. Ponadto, aby skutecznie stracić na wadze, musisz zwiększyć aktywność fizyczną, na przykład, aby zacząć chodzić z pracy na piechotę.

Kontynuujemy przebieg redukcji wagi

Drugi etap rozpoczyna się od trzeciego tygodnia i trwa aż do chwili, kiedy osiągniesz pożądany wynik. Każdego tygodnia dodaje się 5 punktów do dziennej stawki, a więc do osiągnięcia 40 punktów. Każdego dnia musisz kontrolować wagę. Jeśli zauważysz, że nabrałeś wagi, wróć do pierwszego etapu. Wreszcie, trzeci etap pomaga wspomóc wynik. Trwa tak długo, jak tylko chcesz. Stopniowo dodajesz 10 punktów do codziennej diety (raz w tygodniu), aż osiągniesz 60 punktów. Eksperymentalnie wybieraj produkty promujące przyrost masy ciała, senność, złe trawienie i wyeliminowanie ich. Jeśli przybędziesz na wadze – wróć do drugiego etapu.

Przykładowe menu na dzień

Wymienimy tylko kilka opcji, w rzeczywistości mogą wymyślić wiele więcej. Jaka jest dieta Kremla? Menu na dzień można przygotować z wyprzedzeniem, wieczorem, aby nie marnować czasu. Na śniadanie 100 gramów smażonego cukinia lub 2 gotowane kiełbaski, 50 g sera, jajka z dwóch jaj lub 100 g pomidorów są doskonałe. Można pić z niesłodzoną herbatą lub kawą.

Na kolację przygotuj sobie 100 g tłuczonych kartofli lub 200 gramów kurczaka, 150 gramów pieczonego kurczaka lub gotowanej wieprzowiny. Przekąska będzie wystarczająco lekka, może to być 100 g pomarańczy lub 50 g pistacji. W przypadku kolacji, będzie to doskonała opcja w postaci liści sałatkowych lub z kiszonej kapusty (100 g), duszonych ryb w pomidorach lub mięsa pieczonego w bułce (200 g). Jak widać, bardzo trudno jest pozostać głodnym.

Przepisy na co dzień

Naczynia z dietą Kreml mogą być gotowane w szerokim zakresie. Jeśli lubisz naleśniki i omlety, to jest to opcja dla Ciebie. Zajmie 2-3 jaja i kilka łyżek mleka. Pokonaj w jednorodną masę i wsypać do podgrzanej patelni, naoliwiona. Fast fry w dwóch kierunkach i doprowadzić do gotowości w kuchence mikrofalowej lub w piecu.

Pierwsze dania można przygotowywać dla własnej przyjemności. Doskonałą opcją będzie zupa selera. W tym celu weź 5 litrów 600 g selera, 1 marchewki i 1 cebula i kilka pomidorów. Warzywa gotują do miękkości i mielą w mieszarce. A jeśli nie nosisz selera, przygotuj kapustę z kapustą, szczawą i grzybami.

Jako przekąskę, przygotuj uroczą sałatkę. Potrzebujesz 100 sera i śmietanki, zieleni, gotowanej piersi (200 g), 100 g pomidorów, pieprzu bułgarskiego i 100 g selera korzeniowego. Wytnij warzywa i zieleniny.

Wszystko się skończy.