98 Shares 5845 views

Proste ćwiczenia odchudzające nogi, które mogą przynieść piękno i zdrowie najbardziej atrakcyjnej części ciała dziewczyny

Każda dziewczyna i kobieta chcą wyglądać nie do opanowania. Jedna z najbardziej atrakcyjnych dla seksu silniejszego, ale jednocześnie jedna z najbardziej "problematycznych" części ciała kobiety to nogi, więc oferujemy Ci zestaw ćwiczeń, które każda kobieta może osiągnąć wspaniały wygląd jej nóg. Ćwiczenia na utratę wagi nóg, jak również ćwiczenia na odchudzanie lyashek, zawarte w proponowanym kompleksie mogą pomóc w przypadku wad w nogach. Rezultatem ćwiczeń z kompleksu jest wyciąganie rozciągniętych i odprężających skracanych mięśni. Normalny kształt stanie się normalny. W pierwszym miesiącu ćwiczenia kompleksu zaleca się 5-6 razy, a intensywność treningu może wzrosnąć do 10-15. Zajęcia powinny odbywać się regularnie i z dużą częstotliwością, na przykład rano i wieczorem. Ćwiczenia na utratę wagi nóg można wykonywać oprócz ogólnych kompleksów, w tym ćwiczeń na utratę wagi w domu.

Tak, ćwiczenia na utratę wagi nogi:

1. Musisz położyć się na plecach i położyć ręce za plecami. Nogi z rozciąganiem, a skarpetki sięgają do siebie. Powtarzanie ćwiczeń odbywa się za pomocą rozbieżnych palców. Najpierw pociągnij nogi, a następnie razem.

2. Pozycja wyjściowa jest taka sama jak w pierwszym ćwiczeniu. Nogi mocno dociśnięto do dywanu. Następnie relaksują się, dla których kolana lekko wygięte. Następnie nogi są dociskane do powierzchni podłogi.

3. W tym ćwiczeniu należy również położyć się na plecach, ale ręce powinny być rozszerzone na boki, a dłonie przyciśnięte do podłogi. Nogi są rozciągnięte. W wolnym tempie, jakby wykazywał opór, trzeba wyciągnąć skarpetki z siebie, a potem do siebie. Ćwiczenie powtarza się z lekkim uniesieniem prostych nóg.

4. Następne ćwiczenia, zawarte w kompleksie, zawierające ćwiczenia na odchudzające nogi, przyjmują również pozycję wyjściową leżącą na plecach. Ramiona powinny być zgięte w łokcie. Za pomocą tylnej części głowy i łokci jest wspierany, progination i popijanie. Potem możesz iść na dół i zrelaksować się przez chwilę. Następnie ćwiczenie jest powtarzane.

5. Położenie wyjściowe, znowu leżące na plecach, ale ręce znajdują się pod głową, a nóżki prostują się i podnoszą pod kątem 45 °. Skarpety powinny być pociągnięte i trzymane w tej pozycji przez chwilę, co najmniej 10 sekund. Potem nogi spadają, powoli zginają się i ciągną do żołądka, po czym ponownie zginają się i rozciągają.

6. Następne ćwiczenia wykonuje się z pozycji leżącej na brzuchu. Ręce powinny być przedłużone. Proste nogi podnoszą się i blokują w tej pozycji przez 10 sekund, a następnie powoli opuszczają.

Ciało i nogi podnoszą się, stosując odchylenie w pasie, po czym ciało zachodzi w tej pozycji przez 5-10 sekund. Potem musisz stanąć na czworakach i chodzić, jak gdyby wsunąć kolana na podłogę. Następnie ćwiczenie jest powtarzane, ale już w wyprostowanym ciele i umieszczone w pasie rąk. Po zakończeniu ćwiczenia musisz podnieść ramiona i rozciągać się, a jednocześnie oddychać i oddychać równomiernie.

7. Aby wykonać to ćwiczenie, musisz stanąć w drzwiach, podnieść ręce wyżej i postawić na przedpokoju. Nogi mają szerokość ramienia. W tej pozycji korpus musi być obracany w lewo iw prawo, rozciągając się podczas procesu. Nogi i głowa nie powinny się poruszać. Ćwiczenia powtarzają się na palcach, podnosząc ręce jeszcze wyżej. Podsumowując, musisz zrelaksować się i swobodnie chodzić po pokoju, jednocześnie machając rękami i oddychając spokojnie.

Jak widać powyższe ćwiczenia nie są wcale trudne do wykonania i mogą być wykonywane przez każdą dziewczynę i kobietę. Rezultaty nie będą długotrwałe.