124 Shares 4441 views

Jak gotować kotlety jagnięce w multivarka

Jagnięcina jest bardzo popularny w kuchni kaukaskiej. Ma dość dobry smak i przynosi wielką różnorodność obróbki cieplnej. W tym przypadku, prażone kotleciki jagnięce gotowane w multivarka nie bardzo popularne ze względu na fakt, że wiele z nich nie są w stanie poprawnie odebrać niezbędne przyprawy i ustawić żądany tryb.


składniki

Aby przygotować potrzebne są:

– jagnięce kotlety – 2 kg;

– cebula – 2 szt.;

– marchwi; – 2 szt.

– czosnek – 1 główka;

– curry;

– suszona bazylia;

– papryka mielona;

– suszy czosnek;

– podłoża;

– soli.

marynowanie

Po pierwsze, trzeba przygotować mięso. Aby jagnięce żeberka w multivarka dostać nie tylko soczysty, ale także piękne, muszą odpowiednio wyciąć. W tym celu są one rozdzielone na pojedyncze kawałki, a przycięte części kości. Po tym, że mięso jest dokładnie płukano i wytrzeć do sucha za pomocą papierowego ręcznika.

Następnie mieszaninę soli, papryka, curry, wysuszono czosnku i kapusty. Ona musi dokładnie natrzeć mięso, ale jednocześnie zapewnić, że przyprawy poszło gładko. Po tym, że pozostawia się marynować przez dwie godziny.

prace przygotowawcze

W czasie, który napełnia mięso, marchew oczyścić i pokroić go z cebuli w łusce na duże kawałki do nich i przygotowane kotlety jagnięce. Receptura w multivarka obejmuje oddzielne pieczenie tych warzyw bez oleju na małą ciemnienie. Wtedy po prostu trzeba być przygotowanym i marynowane mięso to było ciasto.

przygotowanie

Na tym etapie, mięso musi być umieszczony prawidłowo. Wszystkie kotlety jagnięce w multivarka powinny być układane tak, że kość jest na górze, a wszystkie elementy zostaną szczelnie zapakowane razem. Następnie umieszcza się pomiędzy nimi smażone cebuli i marchwi. Również stos blach i ząbki czosnku.

Następnie kotlety jagnięce multivarka wlewa się bulion, który został uprzednio mieszany z pozostałości przyprawy. W tym przypadku poziom płynu powinien być taki, że obejmuje on wszystkie mięsa, pozostawiając powierzchnię kości. Następnie umieścić urządzenie „hartowanie” tryb, zamknąć pokrywę i gotowane danie dla 90 minut. W tym przypadku nie jest to zalecane, aby otworzyć urządzenie.

Po tym czasie kotlety jagnięce w multivarka powinno być w pełni przygotowane. Można to sprawdzić poprzez wydobycie ich z pojemnika. Jeśli zostanie to zrobione bez trudności, że mięso jest gotowane, ale kiedy brane oddzielnie kawałek przychodzi z trudem i kije do innych, to trzeba upiec danie dla innej pół godziny. Gdy żeberka są gotowe, są one usuwane z Multivarki i ułożone na talerzach.

karmić

Do tej tabeli naczyń serwuje tylko z dodatkami pieczony ziemniak lub ryżu. On może być serwowane świeże ogórki i pomidory, i jako dekoracja do wykorzystania zielonej kolendry lub pietruszki. Jako napojem tradycyjnie stosowane czerwonego wina, ale może on być podawany roślinnego, soku winogronowego, jak pożądane. Takie żeberka ogólnie służyć jako danie główne.