331 Shares 3590 views

Otwierając debatę na temat „Aliekspress”? Informacja na temat sporu o „Aliekspress”

Sprzedaż towarów przez Internet niedawno, bardzo gęsto weszła w naszym życiu. Teraz miliony Rosjan kupił różne rzeczy w sieci sklepów rocznie. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Obecnie w Internecie można kupić wszystko, od ubrań i sprzętu gospodarstwa domowego, a ostatni posiłek i samochodów. Zajmuje specjalny sklep internetowy nisza – chińskie towary „Aliekspress”. On od dawna działa jako wiarygodnego dostawcy towarów z Chin. Co jest powodem jego popularności? Odpowiedź jest prosta – ceny oferowanych produktów. Nie znajdziesz niektóre z oryginalnych produktów lub ich zamknąć w cenie różnej od rynku kilka razy.


Dostawa jest realizowana za pośrednictwem poczty. Kolejną zaletą jest uniwersalność ze sklepu, a mianowicie dostępność towaru jest absolutnie dla każdego, czasami nawet te, które nie można kupić w sklepach detalicznych, lub te, których wartość jest wystarczająco wysoka. Czasami jednak nie wszystko idzie tak gładko. Tak jak w życiu codziennym, produkt może być normom, a prace rosyjskiego Napisz nadal pozostawia wiele do życzenia. Dlatego kupujący jest chroniony przed takimi zagrożeniami. Rzekome braki w transakcji mogą być osiągnięte przez sporu. Aby dowiedzieć się, jak otworzyć debatę na temat „Aliekspress”, i zostaną omówione poniżej.

Co to jest „Aliekspress”

Jak wspomniano powyżej, jest to chiński hurtowy sklep z różnymi produktami. Dokładniej, to było jego biuro, które łączy sprzedających z kupującymi. W rzeczywistości, jest to duży rynek, sprzedających, które oferują swoje towary z półek w całych Chinach. Zamówienia z serwisu produkowane są na całym świecie, więc jest to bardzo popularne nie tylko w Rosji. Wiele z nich ma dużo czasu, aby uzyskać wysokiej jakości rzeczy „Aliekspress”.

Opinie klientów – jasny dowód na to. Oczywiście, czas przybycia produktów niespełniających norm, az tego nikt nie jest bezpieczny, a podczas zakupów w sklepach spożywczych, ale administracja strona stara się szybko rozwiązać sytuację. Aby ograniczyć takie przypadki do minimum, trzeba zachowywać się poprawnie, a jeśli to konieczne, aby wiedzieć, jak prowadzić spór z „Aliekspress”.

Jak zamawiać produkty

Zamówienie towaru odbywa się bezpośrednio ze strony. W celu uzyskania pożądanej rzeczy wystarczy zarejestrować się na stronie, wybrać produkt, za to zapłacić za pomocą karty kredytowej lub innych elektronicznych systemów płatności, należy podać adres, na który administracja ma przyjść, i spodziewać się dostawy. Wszystkie ruchy będzie można śledzić za pomocą specjalnego numeru ścieżki, które zostaną wyemitowane przez sprzedającego po przekazaniu paczek na poczcie. Zdarza się, że ten unikalny identyfikator nie jest ze względu na stosowanie różnych świadczenia usług. Muszę powiedzieć, że przy wyborze produktu do „Aliekspress”, opinie klientów, zamawiać już tę rzecz, mają fundamentalne znaczenie. Zapoznanie się z nimi, można przewinąć stronę w dół.

Jak czekać na paczkę

Dla wielu jest to kluczowy problem, a głównym czynnikiem, który może wpływać na chęć coś kupić. Również ten czynnik należy wziąć pod uwagę, zanim otworzy spór „Aliekspress”. Tak więc, średni czas dostawy od wylotu – 3 tygodnie. Jednak zawsze jest inna. Zdarza się, że paczka może osiągnąć od jednego do dwóch tygodni, i nie może być sześć miesięcy, ale w rzadkich przypadkach, jeśli jest stracone. Minimalny okres – w tym tygodniu, szybko zakupić ledwo dostaje do jego właściciela. Niemniej jednak, w celu, można wybrać jedną z kilku usług pocztowych, różnych terminów dostaw. Nawiasem mówiąc, to duża różnica w ostatnich latach nie jest.

Co jest debata

Zatem, spór lub, innymi słowy, spór – wyjaśnienie tych lub innych powodów, dla których produkt był niskiej jakości lub nie został odebrany. Na projekt „Aliekspress” możliwość ta jest głównym gwarantem dla kupującego. Poprzez sporu może on zadeklarować żadnych wad z zakupu lub dostawy. Pomimo faktu, że wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, usługi pocztowe nie zawsze traktować je delikatnie, więc sprzedawca jest odpowiedzialny za paczki od momentu Jest on wysyłany do przenoszenia w ręce kupującego. Spór pozwala powiadomić sprzedawcę jakichkolwiek ekscesów, które wystąpiły z rzędu. Każdy kupujący powinien wiedzieć, jak prowadzić spór „Aliekspress”, ponieważ jest to klucz do obrony swoich praw.

Powody otwarciu sporu

Powody wszczęcia sporu może być kilka. Dwa główne – jest uzyskanie niskiej jakości produktów i utratę wyjazdu. Czasami zdarza się, że sprzedawca może umieścić w wysyłaniu źle, a jeśli to nie pasuje, należy również otworzyć spór. Wiele z nich jest w stanie zaakceptować fakt, że nie odebranego pakietu, ale jest fundamentalnie błędne, trzeba zobaczyć co najmniej na boku, że inni będą robić rozkazy od tego sprzedawcy. Również jednym z powodów, dla których powinny zostać otwarte sporu, zauważamy utracie informacji śledzenia. Ale to nie musi się angażować, ponieważ dość często liczby po usunięciu zwyczaje zmienić na rynku krajowym, które nie są zgłaszane ani sprzedawcy, ani nabywcy.

Jak otworzyć debatę

Niewiele osób wie, jak wygrać argument do „Aliekspress”, bo nie wiedzą, jak prawidłowo go otworzyć. W rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego. Pierwsza i najważniejsza zasada – aby rozpocząć spór tylko jeśli naprawdę wierzy, że mają rację, a może trzeba to udowodnić.

Więc uważasz, że twoje prawa zostały naruszone, i mamy zamiar otworzyć debatę. Aby to zrobić, należy wprowadzić swój osobisty gabinet, w którym należy wybrać produkt, dla którego są pytania. Następnie naciśnij przycisk „otwartej debaty”. Potem zostaną poproszeni o udzielenie odpowiedzi na kwestionariusz, w którym należy określić, czy masz otrzymał towar, i które mają roszczenie o jakości. Po udzieleniu odpowiedzi na pytania wymagane puste pole, w którym chcesz dokonać istotę swojego roszczenia, a zaraz po tym, pożądane jest, aby dołączyć zdjęcia do wspierania sprawy. Informacja na temat sporu o „Aliekspress” zostaną zaktualizowane na koncie. Sprzedawca daje się odpowiedzieć na 5 dni, i jeśli nie odpowie w tym czasie debata zostanie zamknięta na korzyść kupującego.

prowadzenie sporów

Otwierając debatę na temat „Aliekspress” rozumiemy. Teraz musimy go wygrać, a to powinno być prawidłowo utrzymać. To nie jest trudne. Jeśli na etapie otwarcia sporu nadano wystarczająco dużo dowodów, sprzedający niezwłocznie rozwiązać go na swoją korzyść. Niemniej jednak, to nie zawsze tak się dzieje. Pierwszą rzeczą, którą poprosi o zamknięciu debaty i rozszerzyć ochronę życia produktu, ale jeśli to nie pasuje do kupującego, konieczne jest, aby powtórzyć swój wniosek. Jeżeli sprzedawca nie zamyka spór na swoją korzyść, należy ustawić słuchu na poziomie administracyjnym. Zaostrzenie sporu do „Aliekspress” jest przez naciśnięcie przycisku „pogorszyć sporu” w menu sporów. W tym przypadku, moderatorzy już zbadane przyczyny reklamacji i zrobi jego werdykt. On będzie potrzebne do wykonania. W przypadku, gdy sprzedawca sam zamknął debatę na temat „Aliekspress” na rzecz nabywcy i zwrócił pieniądze, nie trzeba nasilenie.

Jak zamknąć spór

W przypadku, gdyby nie udało się osiągnąć porozumienia, kupujący i sprzedający ma pewność, że jego problem zostanie rozwiązany, konieczne jest, aby zatrzymać debaty. Jak zamknąć dyskusję na temat „Aliekspress”? Zrób to całkiem proste: debata menu należy kliknąć na „Zamknij sporu”, po czym za zgodą sprzedawcy powinni spodziewać się odbioru towarów i wysyłanie na wymianę wadliwy. Należy zauważyć, że argument zamknięcia na pierwsze żądanie nie jest konieczne, ponieważ sprzedawca zawsze stara się chronić przed ewentualnymi negatywnymi konsekwencjami sporu, takich jak downgrade, negatywnej recenzji, zwrotu, próbując za wszelką cenę uniknąć. Jeśli jesteś przekonany, że mają rację, trzeba wnieść spór do końca.

Możliwych wyników debaty

W ogóle, spór może być rozstrzygnięty na korzyść kupującego, a na korzyść sprzedającego. W drugim przypadku, transakcja wchodzi wypełniony status. Jeśli debata została wygrana przez kupującego, sklep zobowiązuje się do zwrotu strat finansowych, częściowo lub całkowicie. Zwrot nastąpi w ciągu 5 – 10 dni roboczych od daty podjęcia decyzji, aby powrócić do miejsca, gdzie towary zostały zapłacone po cenie za jaką został zakupiony.

Trzeba powiedzieć od razu o możliwych problemach z przewalutowania, jak wszystkie osady na stronie są dokonywane w dolarach, ale jeśli, na przykład, dana płatność została dokonana z QIWI torebce, która jest odpowiednikiem rubli, należy skontaktować się z obsługą, aby rozwiązać ten problem. Tłumaczenie nie zniknie, to po prostu „zawiesić się” aż do rozwiązania.

wniosek

W artykule opisano, jak otworzyć debatę na temat „Aliekspress”. Trzeba wiedzieć, jak to zrobić, ponieważ operacja ta przyczyni się do ochrony praw kupującego w przypadku, gdy zostały one naruszone. Świat e-commerce to dopiero początek jego rozwój, i mimo znacznej popularności nawet teraz, szczyt będzie w ciągu kilku lat. Wielu, niestety, wciąż nie ufa jej, inni nie wiedzą, jak korzystać z systemu płatności elektronicznych. Znacznie bardziej przyzwyczajeni do po prostu pójść do sklepu i kupić swoją ulubioną rzecz, ale to zajmie więcej czasu i pieniędzy. Po kilku latach zwykłe sklepy popadają w zapomnienie, ponieważ ceny wynajmu rosną, a wielu klientów zmieniły swój styl zakupów powierzyć tę pracę z Internetem. Dla e-sklepów przyszłości, i to jest fakt. Nie wymagają one miejsca, personel jest minimalne, co pozwala klientom, aby otrzymać towar na prawie kosztować sprzedającym pracować na i mają dobre dochody.