460 Shares 9839 views

Alkostop Pro – Precision Alkomat z dwoma wyświetlaczami

Pobyt za kierownicą stawał się dla Ciebie w prawdziwej loterii: Stop – nie zatrzyma, będzie precyzyjnie – nie ukarane, nie ma alkoholu we krwi – przetrwała. A wszystko dlatego, że nie masz alkomat, który sugerowałby, czy można dostać za kierownicą. Ale jazdę pod wpływem alkoholu – to także duże ryzyko. Osłabiona reakcja z mille krwi – to zawsze jest powolna reakcja. I w końcu może być przypadek. Dlatego „Steeles Group” zaleca wybranie alkomatem. Oto, na przykład, "AlkostopPro".


Urządzenie to łączy w sobie szereg przydatnych funkcji i wysoką dokładność pomiaru. Alkomat „Alkostop Pro” jest wyposażony w dwa wyświetlacze LCD jasne, z których jeden pokazuje aktualny czas, a drugi – wyników pomiarów. Bardzo czuły czujnik półprzewodnikowy pozwala na uzyskanie wiarygodnych wyników, a także w celu określenia najmniejsze stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu par. Ten kompaktowy i łatwy w obsłudze urządzenie wyposażone jest w takich przydatnych funkcji: zegar, budzik, termometr i timer. Posiada prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu jest bardzo łatwy w użyciu.

Jeśli od czasu do czasu pić alkoholu, tester alkoholu będzie doskonały zakup. Po tym wszystkim, to jest mało prawdopodobne, będzie zachwycony tym, że policja drogowa będzie precyzyjnie Ci kwotę równą jednej czwartej kosztów samochodu, lub nawet skonfiskować go, a na dodatek będzie pozbawiony swoich praw za przyzwoity okres czasu (do 10 lat – Jeśli trzy razy w ciągu roku całej policji pijany ruchu). Dobrze, jeśli tylko to kosztuje to – znacznie gorzej, jeśli jest „na pogodę”, okaleczonych lub pozbawić życia innych ludzi.

Główne zalety alkomatów „Alkostop Pro” można wyróżnić bardziej wygodne w użyciu, bardzo dokładnych wyników i szybkość ich produkcji, przez długi czas z baterii, a także rozsądnej cenie. Kompaktowe wymiary umożliwiają przechowywanie urządzenia w kieszeni, torbie lub schowku samochodu – tak będzie zawsze w zasięgu ręki.

Proces testowania jest prosta: Trzeba włączyć tylko na urządzeniu, odczekaj kilka sekund, aż do analizy czujnika przebieg (jeżeli jest to konieczne, aby skalibrować urządzenie wyświetla komunikat), a następnie wziąć głęboki wdech i wydech przez 3-5 sekund na czujniku. Po kilku chwilach Alkomat analizy składu wydychanego powietrza i oparów spowoduje na ekranie. Ponowne badanie może być wykonane nie wcześniej niż minutę – czyli ile czasu jest potrzebne, aby ocenić oczyszczone i wszedł do eksploatacji.

Korzystanie profesjonalny alkomat „Alkostop Pro”, chronić siebie i innych przed wypadkami. Pamiętaj, że jeśli podczas testowania ustaleniu nawet minimalnego stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu opary, siedzieć za kierownicą w każdym razie niemożliwe. Najmniejsza ilość alkoholu może spowodować spadek aktywności mózgu i rozproszenia w krytycznym momencie, że może doprowadzić do popełnienia wypadku. Dlatego też kontrolować samodzielnie za pomocą alkomatu – a będziesz bezpieczny na drodze.

Centra handlowe popularny Tula
772 shares 3647 views
729 shares 3667 views
89 shares 8309 views
647 shares 9277 views