871 Shares 9093 views

Gdzie się udać, jeśli przyszedł do Kazania. TC „Mega” – dla całej rodziny

Centra handlowe stały się integralną częścią większości dużych miast. Kazan nie stała się wyjątkiem. Prawie każda dzielnica tego wielkiego miasta może pochwalić się jego centrum handlowego. Jednak największym po prawej stronie znajduje się w mieście, takich jak Kazan, centrum handlowego „Mega”. Ten kompleks rozrywkowy obejmuje szereg gniazd, obszar, gdzie można zjeść, rozrywki dla dzieci. Ponadto, w zależności od pory roku, w pobliżu kompleksu handlowego mogą odwiedzić różne imprezy.


Co przygotować Kazań? Centrum handlowe „Mega” czeka na gości

Centrum handlowe „Mega” jest naprawdę imponująca. Pomimo faktu, że istnieją tylko dwa piętra, chodzić na kompleks może być bardzo długi. W budynku znajduje się więcej niż sto dwadzieścia sklepy, które oferują żywność, kosmetyki, ubrania, buty, wszelkiego rodzaju akcesoria, bielizna. W skrócie, można znaleźć wszystko, na każdy gust.

Wielu turystów tendencję do Kazania. Centrum handlowe „Mega” specjalne goście i mieszkańcy zasługują na miłość dzięki dużej gamie usług rozrywkowych. Tutaj można jeść w biegu lub napięty obiedzie wziąć coś najmłodsi goście, a także jazda na łyżwach. Oferuje także klientom duży parking, który z powodzeniem umieszczony wszystkie licznych gości kompleksu.

"Ikea". tylko Kazan

Co było jeszcze zaskoczył Kazań? Centrum handlowe „Mega” podjął pod jego dach sklepu „Ikea”. Instrument ten był nowością dla mieszkańców miasta. Tutaj można znaleźć tanie meble wykonane z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna. Charakterystyczną cechą tego sklepu jest dobrze rozwinięty system samoobsługowych. Sama firma pozycjonuje swoje produkty jako towary, które są łatwe do przynieść, a nawet łatwiej zmontować samodzielnie.

Oprócz mebli, „Ikea” sklepu można znaleźć wiele bardzo potrzebnych rzeczy dla domu. Oto szeregi z potraw, począwszy od łyżeczki i wykończeniowe patelnie na ogniu lub grilla. Także, to jest w tym sklepie można znaleźć popularne teraz lunchu pudełka na lunch, a także specyficzne adaptacje, że nigdzie indziej w mieście nie będzie już kupować.

Wszystko na przesłuchanie. Również w „Mega”

Teraz Kazan można znaleźć liczne sklepy, które specjalizują się w sprzedaży produktów do podmiejskiej dzielnicy lub sadzenia w ogrodzie. Jednakże, pierwszy w mieście Kazań pojawił się w tym centrum handlowym. Sklep „Obi” stał się wybawieniem dla wielu ogrodników.

Tutaj możemy znaleźć coś pożytecznego dla siebie ogrodników, którzy chcą po prostu odpocząć. Wygodne krzesła, krzewy z kwiatami do sadzenia w klombów, baseny o różnych wzorach. Ale nie ogrodnicy, którzy marzą o działki wyposażone, także z tyłu. Dla nich znaleźć sklep szklarnie, konewki, łopaty, i różne węże do nawadniania. Centrum handlowe „Mega”, aby zadowolić wszystkich.

Położenie Centrum handlowe

Centrum handlowe znajduje się w dogodnej lokalizacji, nie daleko jest metro, w pobliżu przystanku autobusowego, linii tramwajowych. Gdzie jest centrum handlowe „Mega” (Kazan)? Położenie kompleksu: Zwycięstwo Prospect, 141. W jakim czasie można go znaleźć? Centrum handlowe „Mega” (Kazan), którego tryb pracy zbiega się z reżimem większość z tych instytucji, przyjmuje gości od 10.00 do 22.00.

Jednak, mimo dogodnej lokalizacji w centrach handlowych „Mega” (Kazan), jak dostać się do sklepu, nie wiem wszystkiego. można wziąć bezpłatny transfer do kompleksu handlowego, który odjeżdża z przystanku „pierścień”. Jest również możliwe, aby napęd jazdy o numerach 5, 30, 31, 46, 45, 97, 33, 34, 62, 63, 83, 89. W związku z tym dostęp do centrum handlowym "MEGA" jedynie z każdego punktu w mieście.

Co można jeść? Obszar jedzenie w „Mega” centrum handlowego

Na drugim piętrze „Mega” centrum handlowego znajduje się tak zwany obszar żywności. Gdzie można odzyskać, jeśli jesteś zmęczony podczas zakupów. W tym obszarze znajduje się najpopularniejsze i dość rzadkich miejsc.

Przywództwo zachować „Burger King” i „McDonald”. Te restauracje fast food są popularne w Kazaniu. Znajdują się one w większości centrów handlowych. Tutaj można zjeść szybko i satysfakcjonujące. Obie instytucje specjalizują się w hamburgery. Ale poza tym można znaleźć różnice. Tak więc, „McDonald” jest duży asortyment lodów i koktajli mlecznych, ale „Burger King” oferuje odwiedzającym pierścienie cebuli, panierowane i wiele kuponów, które można znaleźć w aplikacji dla smartfonów. Również ostatnia instytucja pozwala odwiedzającym napełnić pić bez dodatkowych kosztów. Mówimy o sody.

Można również wybrać punkt, że tylko lody. Należą do nich dobrze znany „Baskin Robbins” i „Movenpick”. Ten ostatni to marka szwajcarskich lodów i oferuje droższe desery. Tutaj można również korzystać i kilka rodzajów deserów. To nie dziwi, że tu byli często przychodzą z dziećmi. Nawet dorośli kochają lody.

„Planet Sushi” jest, jak sama nazwa wskazuje, oferuje dania kuchni japońskiej. Można spróbować zupa miso, bułki i sushi. delicious zielona herbata, podawane są konkretne desery również tutaj.

Inne sezonowe

Oprócz głównej rozrywki, goście „Mega” centrum handlowego można dojechać imprez sezonowych. W ten sposób zaczyna funkcjonować bulwar Zima przed Nowym Rokiem. Oferuje on sanki, łyżwy, narty, można również jeździć na już ulubione serniki. A dzieci będą rozpatrywane przez Santa Claus.

W okresie letnim, parking obok kompleksu jest często zoo. Tutaj młodzi goście mogą dotknąć prawdziwego kozę lub królika, do zapoznania się z owcami. To właśnie z tych prostych, ale zabawnej przygodzie i miłości centrum handlowego „Mega”.