448 Shares 4027 views

„Czerwony goździk” – Sanatorium (Tiumeń): Opis i usługi

Uralu dawna wiodącym ośrodkiem turystycznym z rozwiniętej infrastruktury transportowej i sieci. Region ten co roku przyciąga coraz więcej turystów, którzy są chętni do świadkami unikalne zasoby naturalne, łańcuchy górskie, góruje majestatycznie nad terenem, i, oczywiście, prawidłowe osłabiane zdrowia fizycznego i psycho-emocjonalnym.


Wielu turystów zatrzymać w wyspecjalizowanych pensjonatach i ośrodkach wypoczynkowych. służby zdrowia oferuje również „czerwony goździk” (SPA). Tiumeń wynosi 34 km. Kurort położony jest w spokojnej okolicy nad jeziorem i Matyushino leśnym otoczeniu wspaniałego lasu sosnowego. Przychodnia rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Wcześniej był to obóz letni.

To może przyjść na weekend, aby odnaleźć spokój. Realizowane spa minutę po 7, 10, 14, 18, 21 dni. Jest oazą spokoju słodkiego, zielonego zakątka starych drzew, gdzie można zapomnieć o codziennych troskach. Teren rozległy jest ogrodzony, znajduje się pod firmę ochroniarską nadzoru wideo.

warunki zakwaterowania

Sanatorium „czerwony goździk” (Tiumeń) wielokrotnie poddawany renowacji, więc wszystkie budynki i pokoje wyglądają przyzwoicie. pięciokondygnacyjny domki zbudowane są żyć. Centrum odnowy biologicznej w tym samym czasie może odbierać i pomieścić do 360 osób.

Oferuje on niedawno przybył apartamentów turystycznych o różnej wielkości i klassnosti. Najmniejszy pokój (standard) o powierzchni 14 m2, wyposażonego w duże łóżko w łazience. Dostępne kompaktowa zamrażarka i TV. Goście mogą zarezerwować przestronne apartamenty z dwóch pokoi (sypialnia, pokój dzienny).

W pokoju znajduje się balkon, kuchenka mikrofalowa, mebli tapicerowanych. Niezależnie od wybranej kategorii okna pójdzie do lasu, malownicze jezioro lub park. Wszystkie pokoje odnowione, czyste, codziennie sprzątane.

dieta

W pobliżu budynków mieszkalnych mieści przestronną jadalnię podzielony na dwa pokoje: mała pojemność 80 osób i duże, do 200 osób. Oba obszary są klimatyzowane, więc w gorące dni są tu wygodne temperatury. Istnieją 4 posiłki dostosowane do systemu. Dla osób z niektórymi chorobami menu serwowane z dań dietetycznych.

Przez cały rok goście jeść owoce, warzywa, zioła i dania rybne w jadalni Leczniczy „czerwony goździk”. Sanatorium (Tiumeń) dbać o swoich klientów zapraszamy do odwiedzenia lokalnego kawiarnia znajduje się na miejscu. W zakładzie będzie traktowany na świeże wypieki, słodycze, koktajle mleczne, lody, dania mięsne, pizza, różne napoje. Relaks w ambulatorium będzie przydatna, wellness i smaczne.

programy terapeutyczne

Goście przyjeżdżający do leczenia na bilecie, należy zasięgnąć porady wykwalifikowanych lekarzy, przechodzą odpowiednie testy. Poniższe specjaliści pracują w przychodniach: internista, kardiolog, endokrynolog, neurolog, dentysta, podiatrist, pediatra. Po badań klinicznych i laboratoryjnych lekarz ustala plan leczenia. Zakończeniu leczenia, bez użycia wody mineralnej, terpentyna, dwutlenek węgla i aromatycznych kąpieli, jak również błota girudoterapii i medycynie.

Gdy zaburzenia krążenia pomóc prysznic, masaż podwodny. Wszystkie nowoczesne zabiegi przeprowadzane są w centrum „czerwony goździk”. Sanatorium (Tiumeń) jest szeroko stosowany w leczeniu fizykoterapii (lazerolechenie, terapia magnetyczna, elektroforezę i inne metody). Kiedy patologie układu mięśniowo-szkieletowego pokazano trening terapeutyczny, spacery, ćwiczenia na siłowni pod nadzorem specjalisty.

Wypoczynek i usługi

Oferuje klientom odkryty basen wypełniony wodą termalną, która ma pozytywny wpływ na strukturę naskórka (jego temperatury 35 stopni). Jest plac zabaw dla opalania, są szatnie, prysznice i bar. Codzienne organizowane odczyty taniec i poezję. Rozmieszczone konkursy sportowe i rozrywkowe z udziałem gości.

Oferuje on swoim Gościom biblioteka, twórczą krąg (szycia, dziania), siłownia. Można zamówić wycieczkę z przewodnikiem do ambulatorium „czerwony goździk” (spa). Tiumeń (Zdjęcie ośrodki zaprezentowane w artykule) słynie z bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego, budowli architektonicznych, muzeów i innych obiektów, które będzie interesujące zobaczyć ludzi z innych miast.

Nie będą się nudzić i młodzi goście. Dla ich zniżkami zajęć sportowych: rowery, tenis stołowy, rowery, łyżworolki, warcaby, piłki nożnej oraz boisko do koszykówki. Działa zabaw. Latem, na plaży oferuje: można pływać, opalać się, igraszki na słońcu, jeździć na katamaran i łodzi.

skrót

Przyjemne emocje pozostały w pamięci sanatorium „czerwony goździk” (Tiumeń). Recenzje w większości pozytywne. Urlopowicze powiedzieć lubili jakość usług, zróżnicowane i świeże jedzenie, profesjonalizm personelu medycznego.

Atmosferę ciszy i spokoju otacza to miejsce, dlaczego jest tak przytulne i psychicznie. Jeśli chcesz spędzić wakacje, leczenia nerwów lub narządów wewnętrznych, a następnie odwiedzić ośrodek zdrowia „czerwony goździk” (spa). Tiumeń spotyka się z każdym gościnność gości i daje dobre samopoczucie.