610 Shares 9167 views

Tabletki na robaki u ludzi: Top z najbardziej skutecznych leków

Tabletki na robaki u ludzi wybiera się w zależności od możliwości finansowych pacjenta oraz, oczywiście, specyficzne formy pasożyta. Dla szybszego i bardziej skutecznego leczenia powinny łączyć różne leki przeciwrobacze, jak również dodatkowego leczenia.

Wytwarzanie ciała na leczenie

Jest to bardzo ważny krok. Najlepiej użyć do tego celu leku „Allohol” lub olej lniany. Środki te ułatwia wiązanie i szybko wywnioskować toksyczne produkty przemiany materii z pasożytów jelitowych. Następnie, odbiór jest możliwy do rozpoczęcia głównych narkotyków.

Jakie mogą być wykorzystane przeciw robakom?

Więc przejdźmy do najważniejszych. Jaki rodzaj pigułki na robaki u ludzi można znaleźć w nowoczesnych aptekach?

1. Lek "Nemazol" ( "albendazolu"). Lek ten jest uniwersalny – jest stosowany w leczeniu wielu chorób wywoływanych przez pasożyty. Posiada wiele efektów ubocznych, które zwykle są nie do odróżnienia od zwykłych objawów robaczycy. „Albendazol” zakazane dla kobiet w ciąży.

2. Przygotowanie „mebendazol”. Te tabletki na robaki u ludzi sprawdziły się w walce trihotsefaleze, włośnica, bąblowicy, glistnicy, owsicy, teniasis i wielu innych chorób. Przeciwwskazania „mebendazol” – typowe dla preparatów tego typu: indywidualnej wrażliwości na lek na chorobę wątroby. Nie stosować do leczenia dzieci w wieku do 2 lat. Kobiety w ciąży brać „mebendazol” jest możliwe tylko za zgodą lekarza i pod jego kontrolą. Należy pamiętać, że korzystanie z tych tabletek może powodować działania niepożądane, które wpływają na różne układy organizmu. Na przykład, u pacjentów poddawanych leczeniu może wystąpić nieprzyjemne objawy, takie jak gorączka, biegunka, nudności i wymioty, zaburzenia snu, wysypka, utrata słuchu, zawroty głowy, ból głowy. W rzadkich przypadkach, pojawiają się halucynacje, jest zamieszanie.

3. "Dekaris". Jest to prawdopodobnie najbardziej popularne tabletki na robaki u ludzi. Lek „Dekaris” użyte w glistnicy i tęgoryjec. Jest ono wykonane raz (Dawki pediatryczne – 50 mg, dorosłych – 150 mg) wieczorem po posiłku. W razie potrzeby, ponowne przetwarzanie może być przeprowadzone po upływie tygodnia. Tolerowali dobrze narkotyków i nie ma praktycznie żadnych skutków ubocznych, jednak przyjmując ją, powinna wynosić co najmniej jeden dzień zrezygnować z konsumpcji napojów alkoholowych.

4. Środki "Vermoxum". Lek ten niszczy prawie wszystkie robaki u ludzi. Lekarze przepisują na ogół je z listy chorób (necatoriasis, glistnicy, ankylostomatoza, trichurioza, węgorczyca, etc.). Ponadto, lek „Vermoxum” skuteczna po zmieszaniu robaczyca, gdy są obecne w organizmie, kilka gatunków pasożytów. Jako preparat „Dekaris” stosuje się raz (50 mg dla dzieci i dorosłych, 100 mg). Powinieneś wiedzieć, że oznacza „Vermoxum” ma na efekty toksyczne wątroby i nerek. Dlatego z długotrwałego użytkowania, należy regularnie sprawdzać krew i monitorować stan tych organów.

5. Lek "Kombatrin". Narzędzie to jest niezwykłe, że może być stosowany nawet dla najmłodszych pacjentów (od 6 miesięcy.). Jednakże, kobiety w ciąży oraz osoby cierpiące na choroby wątroby, to lepiej wybrać inny lek dla siebie. Czasami skutki uboczne manifestują się w postaci skóry, reakcje alergiczne, nudności, bezsenność lub senność, biegunka, zawroty głowy.

Rozmawialiśmy o najbardziej popularnych preparatów przeciw robakom, ale nie zapominaj, że aby podnieść podhodyascheee oznacza uwzględnieniem indywidualnych cech ciała i różnych pasożytów może być tylko specjalista. Dlatego też nie jest lepiej do siebie (jak większość leki przeciwrobacze mają długą listę działań niepożądanych), i od razu być badane i leczone przez stosowanie się do zaleceń profesjonalnych.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o leczeniu infekcji robaków?

Ważne jest, że przebieg terapii zakończeniu wszystkich członków rodziny, a także zwierząt (jeśli w ogóle), w celu uniknięcia ponownego zakażenia. Ponadto, jeśli masz zwierzęta w domu, powinny być sami i zwierzęta domowe farmakologiczna profilaktyka co sześć miesięcy.

Często lekarze przepisują, oprócz głównego produktu i więcej chelatujących. Narzędzia te pomagają wydalać toksyczne produkty życiowej aktywności robaków. Pojawia się szczególna potrzeba na to, jeśli chodzi o choroby przewlekłe.

Końcowy etap traktowania

Więc, wiesz już, jak wygląda leczenie robaków jelitowych u ludzi. Po zażyciu silnych leków trzeba pomóc organizmowi odzyskać szybciej. W szczególności, najbardziej środki przeciwko pasożytom jelitowym naruszają funkitsonirovanie zwyczajowe wątroby i jelit, jak również zmniejszoną odporność. Dlatego eksperci zalecają stosowanie immunomodulatory (chiński winorośli magnolia, Echinacea, eleutrokokk etc.), witamin napój. Aby zoptymalizować pracę wątroby, wykorzystywane są specjalne narzędzia – gepatoprotektory ( "Essentiale", "Karsil", etc …).