597 Shares 7555 views

Lek „Ovarium kompozitum”

Ovarium compositum (Ovarium kompozitum) należący do kategorii złożonych leków homeopatycznych. Jest on używany do celów terapeutycznych przy hormonalne awarie i patologie związane z narządów rodnych kobiet. „Ovarium kompozitum” – niemiecka produkcja narkotyków, sprawia, że jego firma „Hel”.


Skład homeopatycznym obejmują:

 1. Wyciąg z jajników świń. Element ten może mieć wpływ na choroby jajników, zaburzenia cyklu miesiączkowego. Ponadto element ten jest stosowany w okresie menopauzy, a zwłaszcza w leczeniu zaburzeń układu nerwowego.
 2. Wytwarzanie łożyska ciężarnych (ciąży) zwierzęcia. Składnik ten jest przypisywany, gdy brak miesiączki i usterek w krążeniu obwodowym.
 3. Przygotowanie świńskich jajowodów. Element przedstawiony na zapalnych prowokowanie sterylności, brak miesiączki, zaburzenia w wystąpienia owulacji w czasie menopauzy.
 4. Przygotowanie przysadki świńskiej. Składnik ten jest podawany w stanach patologicznych, endokrynologicznych, zaburzeń metabolicznych, z powodu zaburzenia mózgowej, zaburzeń miesiączkowania, kolagenozy, nadużywanie wystąpienia owulacji i menstruacji.
 5. Przygotowanie świńskich komórek macicy. Element ten jest wskazany erozję szyjki macicy, macicy, wypadanie braku miesiączki, miomatoze, stanów przedrakowych, niepłodność.
 6. kwas akonitowy, jako biokatalizator w cyklu kwasu cytrynowego, przyczynia się do aktywacji komórek tlenu. Ten składnik jest pokazany w stanach przedrakowych, we wczesnych stadiach choroby nowotworowej, dławica piersiowa, zaburzenia rytmu serca, zmiany nastroju, bóle stawów w nocy.
 7. Przygotowanie amerykańskiej waleriana jest skuteczny dla uspokojenia nadużywania używek napojów, zaburzenia snu.
 8. Koteczku. Składnik ten jest przeznaczony do pominięcia macicy w okresie menopauzy, zapalenie układu rozrodczego kobiety, zapalenie pochwy, zaburzenia snu, migreny, bólu, depresji.
 9. Gwajakol i krezolu przypisany procesów zwyrodnieniowych związanych ze zmianami związanymi z wiekiem, a także uszkodzeń błony śluzowej, natury zapalnej.
 10. Aquilegia vulgaris. Składnik ten jest pokazany w różnych zespołach miesiączkowania, bolesnego miesiączkowania, ciężkość brak miesiączki, podczas menopauzy.
 11. Giant mniszek jest stosowany w leczeniu zaburzeń miesiączkowania, obfity wyciek u dziewcząt.
 12. Gorzknik kanadyjski jest wskazany do pozostałości, wrzody, ropiejące wykwity w śluzowej.
 13. Ipecac. Komponent jest stosowany w ciężkich krwawień, wymioty.

Dzięki połączeniu tych składników i inne środki „Ovarium kompozitum” pomaga normalizować hormon, poprawa odzyskiwania uszkodzonych tkanek w narządach reprodukcyjnych. Lek dodatkowo zmniejsza stan zapalny ma działanie uspokajające.

Należy zauważyć, że tylko naturalne składniki wchodzą w skład preparatu „Ovarium compositum”. Jego stosowanie jest dozwolone w bardzo wczesnym dzieciństwie.

Zgodnie z instrukcją, w preparat „Ovarium kompozitum„nie jest dozwolone w okresie laktacji. Ciąża również przeciwwskazaniem do użycia narzędzi.

Lek podaje się dożylnie, śródskórnie, podskórnie, domięśniowo.

Pacjenci z sześciu lat do wyznaczenia fiolkę od jednego do trzech razy w tygodniu. Dla dziewczynek do dwóch lat, dawka jest czwartym lub szóstą zawartości od dwóch do sześciu lat – albo jedną trzecią połowę. W przypadku iniekcji, z jakiegokolwiek powodu, to jest trudne, może być ustna (doustnie) otrzymania środków. Aby to zrobić, zawartość fiolki należy rozpuścić w pięciu do dziesięciu mililitrów wody przed połknięciem trzymać w ustach przez dłuższy czas.

Krople cyklamenu. opis
235 shares 6645 views
893 shares 1603 views
terapia grupowa
848 shares 6825 views