582 Shares 1962 views

Dlaczego ból łechtaczki

Co to jest łechtaczka, wie praktycznie każdy człowiek dzisiaj. Ogólnie rzecz biorąc, ciało nieco podobny do penisa chłopców. Jednak były to gorsze od wielkości penisa. W odniesieniu do podstawowych funkcji łechtaczki, to przede wszystkim jest gromadzenie i stężenie konkretnego właściciela doznań seksualnych. Na przykład, było podniecenie ciała i dowodów seksualnego pobudzenia niektórych przedstawicieli drobnego połowa ludzkości. Jednakże, jeśli erekcja penisa męskich, w większości przypadków nie jest to krótki okres czasu, tzw erekcja żeński Łechtaczka jest przeprowadzane nie mniej niż jedna – dwie minuty po każdym bezpośredniego działania bodźca.


Łechtaczka jest dość łatwo poczuć. W spoczynku, jak on wygląda trochę miękkie ziarna na krawędzi warg sromowych. W odniesieniu do stanu wzbudzonego, to w tym momencie ciała znacznie powyżej powierzchni narządów płciowych kobiet, przypominając uszczelnić wielkości ziarenka ryżu, dwa.
Często płci pięknej są nieprzyjemne odczucia w tej dziedzinie. Jeśli masz ból łechtaczki, konieczne jest najpierw zidentyfikować przyczynę takich uczuć. Oni faktycznie ustawić. Ból łechtaczki w chorobach, które nazywane są chorobami przenoszonymi drogą płciową. Często jest to wspólne sromu i pochwy lub pleśniawki i opryszczka narządów płciowych. Ponadto, to na takie dolegliwości kobiety mogą obserwować białe plamy na łechtaczkę i otaczający narządy płciowe. Staraj się pamiętać, że nie było tam przez najbliższe dwa – trzy tygodnie współżycia z partnerem bez antykoncepcji.

Te informacje pomogą ustalić prawdziwą przyczynę tego, co się dzieje. Ból łechtaczki młodych matek zaraz po porodzie została zakończona. Jeśli jest to sytuacja, to nie ma powodu do niepokoju. Ból odbędzie się wkrótce.
Jeśli kobieta jest często zaangażowane w seks oralny z mężczyzną, który sprawia, że jej tzw nieprofesjonalny, jest całkiem możliwe, że będzie swędzenie łechtaczki. To się często zdarza, gdy maszyny wykonać cunnilingus po prostu nie spełnia reguł. Łechtaczka boli, bo jest bardzo wrażliwa. Oraz z nadmiernej stymulacji, gryzienie i szorstki genitalia może ulec uszkodzeniu, powodując kobiecie wiele dyskomfortu.
Ból łechtaczki, jeśli kobieta na genitalia mają żadnych zadrapań lub otarcia, podrażnienia i wysypki. Dość często, urazy ciała prowadzi do powstawania krwiaków w tym miejscu. Nie należy zapominać, że jeśli kobieta nie przestrzega podstawowych zasad higieny osobistej, możliwe jest pojawienie się świąd i ból łechtaczki. Warto zauważyć, że w szczególnych wskazań specjalisty niektóre kobiety stanowią tzw obrzezanie, które w pewnym sensie podobny do męskiego obrzezania.

Oglądane narząd płciowy Układ płci pięknej jest zaprojektowany w taki sposób, że pod jego maską może gromadzić sporą ilość specjalnego płynu. Nazywa smegma. W rezultacie, podczas kontaktów seksualnych i preekscytacji okapu stopniowo otwierany. W konsekwencji łechtaczki kobieta czuje ostry ból. W celu uniknięcia takich skutków powinny być regularnie i delikatnie próbują zmyć maskę samej łechtaczki i ciepłą wodą.

Wyżej opisany możliwe przyczyny bólu w bardzo wrażliwe genitaliów płci bardziej sprawiedliwy. Podsumowując, warto powiedzieć, że w przypadku długotrwałego swędzenie i ból łechtaczki, powinno być obowiązkowe, aby skonsultować się z lekarzem. W ten sposób często udaje się uniknąć powikłań groźnych chorób.