527 Shares 1327 views

Ruslana Pysanka – biografia, filmografia, życie osobiste

Ruslana Pysanka – jeden z najzdolniejszych aktorek współczesnego kina. Jej promienny uśmiech, poczucie humoru i niesamowitej charyzmy na pierwszy rzut oka przejęcie i przyciągnąć. Wielbicieli Ruslana z tego artykułu będą mogli dowiedzieć się o niej wiele, filmografia fakty z jego życia osobistego, o entuzjazmie aktorki. Ponadto pozytywne emocje daje podgląd zdjęć przedstawiających tę utalentowaną kobietę.


Ruslana Pysanka. Biografia: Dzieciństwo

W 1965 roku, w dniu 11 listopada w Kijowie urodził Ruslana Pysanka. Jej ojciec Igor – znany operator, laureat Nagrody Szewczenki. Dzieciństwo i lata szkolne Ruslana odbyła się w Kijowie. Studiowała w normalnej szkole i nie wiele różni się od swoich rówieśników. Dziewczyna była wesoły, energiczny, przyjazny. Studiowała również, ale nie dążyć do zdobywania wiedzy nie wykazały. Jej dziarski charakter i charyzma zdobyć ludzi, więc wokół mały Ruslana zawsze wielkimi przyjaciółmi.

Młodzież: rozczarowanie i zwycięstwo

Nawet w latach nauki młody Pisanko zdecydowała, że chce zostać aktorką. Po balu, że ubiega się o przyjęcie do Szkoły Shchukin i kilku innych szkołach. Ale jeden z nich, Ruslan nie minęło. W Shchukinsky ona jasno, że z takiej niepewnej rysunku, a mianowicie, wyprofilowana, jest mało prawdopodobne, aby wziąć do artysty. Ale ze względu na jego uporczywego charakteru, że nie mieszczą się w duchu. Wróciła do rodzinnego miasta, poszedł do pracy w telewizji. Nieco później, Ruslan dotrze bezpiecznie w Państwowym Instytucie Sztuki Teatralnej w Kijowie nazwie po Karpenko-Kary. Ona stała się studentką wydziału kierunku. Dyplom otrzymał w 1995 roku.

Pierwsze prace

Ruslana Pysanka, jeszcze jako student, zaczęli zachowywać się w filmach. Jej pierwsza rola była praca w-bramki do dyplomu. Jej debiut nastąpił w 1991 roku w „The Cruise, lub regulowanym skokiem”. Po jej pracy był film „Niektóre historie miłosne” w reżyserii A. Benckendorff (1994) i „Moskal Witch”, nakręcony pod kierunkiem Zaseeva-Rudenko (1995). Kiedy Ruslan rozpoczęła swoją działalność w dziedzinie sztuki, ona zmieniła nazwę aliasu Pisanko Pysanka. Do dziś nazwa przynosi jej szczęście i sukces.

Rozwój kariery prezentera telewizyjnego

Oprócz działającego działania, Ruslana Pysanka bardzo poważnie przyciągane do pracy w telewizji. Równolegle z filmowania, ona zajmuje stanowisko dyrektora programie informacyjnym „Wiesti”. Ponadto nadzoruje pracę magazynu TV „Ludzie”. Wraz z tym, zarządzanie „Windows” agencja zaprasza ją, aby spróbować swoich sił jako wiodącego programu „Weather”. I że udaje jej sławy. Pracuje w tym miejscu od ponad 7 lat. Publiczność w przeważającej części uprzywilejowanych kwestii prognozy pogody jest fakt, że doprowadziła Ruslana. Jej urok i artyzm tego programu nie zrobił bardzo rating. Kontynuowała karierę jako prezenterka telewizyjna w projekcie telewizyjnym „Klub Kobiet”.

Ruslana Pysanka: filmografia, 1997-2000

Od 1997 roku, w życiu prezentera telewizyjnego i aktorka znowu okres aktywnego uczestnictwa w działaniach kinematograficznych. Grała główne role w następujących filmach:

  • „Księżniczka Bean”, kierowane przez W. Nowak, rok produkcji 1997;
  • „Weź swój płaszcz …”, kierownik projektu Wiktora Juszczenki, 1998;
  • „Ogniem i mieczem” w reżyserii Ezhi Goffmana 1999 rok modelowy;
  • "Chernaya Najwyższa" skierowany N. Zaseev-Rudenko 2000.

Niektóre filmy z udziałem Ruslana jaja kategorii „nowoczesna seria”. Można zauważyć w główne role w filmach „seriali Osobliwości narodowego święta” i „Musical schody” produkując ukraińskiego kanału telewizyjnego „Inter”.

Próbki pióra w kierowaniu

Ruslana Pysanka (biografia dowód) – człowiek utalentowany w wielu dziedzinach sztuki. Podczas krótkiego okresu swojej artystycznej kariery dokonał udanych kroki jako aktorka i prezenterka telewizyjna. Ale to nie powstrzyma. Ruslana w 2000 roku starał się jako reżyser teledysku. Wraz z bratem Oleg, który dał dyrektor fotografii, usuwa klip do piosenki „niebieski szalik”. Praca ta otrzymała nominację w kategorii „Najlepszy debiut reżyserski” podczas ceremonii wręczenia ukraińskich twórców klip, organizowanego przez agencję reklamową „obszar A”.

Jaja Praca projekty rosyjskiej telewizji

We wczesnych 2000s, Ruslan akceptuje ofertę, aby stać się prezenter telewizyjny w „Domino Zasada” na kanale NTV. Nieco później pojawi się na ekranie wraz z Andreem Malahovym w show „Big Wash” (jeden kanał). „Ziemia z Sowietami” Jakiś czas później, w 2003 roku można już było zobaczyć w parze z programem Leo Novozhenovym.

I znowu, film …

Ruslana Pysanka (filmografia potwierdza ten fakt), i do dziś jest bardzo popularną aktorką. W ciągu ostatniej dekady, ona, oprócz prezenter pracuje, zagrała w wielu obrazach. Publiczność kochał i szanował ją do roli, którą doskonale ucieleśnionego w takich dziełach: „Trzej muszkieterowie” (w reżyserii T. Barkalay) „Sorochintsy fair” (w reżyserii S. Gorov): „Kochanie” (obraz głowy Joss Stelling). Ruslan jej talent świeciły w serialu "Taxi dla anioła", "Peter Perfect", "matchmakers" (4 sezon), "Night Shift" i inni.

artystyczna

Rosyjski niezależny teatr w 2007 roku, zatrudnia Ruslana Pysanka. Tam aktorka gra główne role w wielu produkcjach. Najbardziej znanym z nich – to gra „Rozwód w Moskwie”, „W pogoni za dwa zające”, „Dzień halibuta.”

Pokaż projekty

Ku uciesze swoich fanów, Ruslana aktywnie uczestniczy w zabawny show. W 2006 roku można zauważyć w towarzystwie choreograf Nikołaj Kovalenko w „Tańcu z gwiazdami” na kanale „1 + 1” (Ukraina).

Później (2008) działa wiodącą reality show "Office Romance". Jej partnerem w tym projekcie był humorysta Vladimir Zelensky. Ten zespół utalentowanych artystów wykonany program bardzo popularne.

Jako piosenkarka Pysanka próbuje rękę „Star + Star” w zabawny show. Jest ona wykonuje w duecie z słynnych śpiewaków operowych Vladimir Grishko.

rodzina

O swoim życiu osobistym aktorka woli milczeć. Wiadomym jest, że przez pięć lat miała związek z kamerzysta Ivan. Ale to małżeństwo cywilne rozpadło. Kto mieszka dziś Ruslana Pysanka? Mąż aktorki tam, jego imię – Igor. Szczegóły tego małżeństwa nie są znane.

hobby

Ruslana lubi gotować zdrowe i pyszne jedzenie. W dodatku ona wielokrotnie brał udział w pokazie gotowania Pysanka wydana również książka kucharska „Kulinarne pokusy Rusi. To wydanie jest bardzo popularny nie tylko wśród zwykłych kobiet hostess, ale także w szeregach znanych kucharzy.

Prawdziwy hobby dla utalentowanej aktorki stała się sztuką malowania pisanek i dekoracyjne drewniane skrzynie. W trosce o tym hobby nauczyła się w szkole artystycznej.

wniosek

Utalentowany człowiek jest utalentowany we wszystkim. Te słowa wydawały się wyraźnie powiedział o pięknej kobiety i popularnej aktorki, której nazwa – Ruslana Pysanka. Jej filmy Wszystkim się podobało show, gdzie pojawiła się publiczność ogląda się z wielką przyjemnością. Wszelkie jej pojawienie się na ekranie jest postrzegana zarówno przez dorosłych jak i dzieci z entuzjazmem. I to jest postać wielkiego talentu.