652 Shares 1656 views

Gdzie i jak uruchomić lampiony?

Nie tak dawno pojawił się na rynkach i sklepów, ale szybko zyskał popularność wśród dzieci i dorosłych. Nazywane są różnie: albo niebo Chińskie lampiony, światła bajki, bale pragnienia. Nie każdy wie, jak uruchomić lampiony mieć naprawdę imponujące, a co najważniejsze – bezpieczne. Chociaż te piękne latające na niebie zobaczyłem światła, zapewne każdy. Nie martw się , jak prawidłowo uruchomić lampiony, można dowiedzieć się w zaledwie kilka minut. Wystarczy przeczytać ten artykuł i starannie przestrzegać wszystkich instrukcji. A następnie uda za pierwszym razem!


Generalnie instrukcje jak uruchomić lampiony, musi być obecny na opakowaniu. W przypadku, jeśli jest w nieznanym języku, lub przedstawione na schemacie nie jest dla ciebie jasne jak – oferują swoje zalecenia.

Po pierwsze, trzeba wyjąć latarkę z opakowania fabrycznego i ostrożnie, starając się go nie boli, aby wdrożyć. Chwyć obręcz na dole artykułu i lekko potrząsnąć go kilka razy do latarki została wypełniona powietrzem i wziął niezbędną formę. Po drugie, prawidłowo zamocować palnik zapewniający połączenie jej drutu i rozprzestrzenia się jej końce do boków. Palnik musi być dokładnie w środku podstawy lampiony. Po trzecie, równomiernie z kilku stron podpalili knota. Od rozpoczęcia lampiony jeden dość niewygodne, to lepiej, aby uzyskać partnera: będzie trzymać produkt z górnej i będzie można ustawić knot pożaru.

Po kilku minutach, gdy palnik powinien się gwałtownie. trzeba będzie obniżyć palnik niższy na ziemię, tak że szybko wypełniony ogrzanym powietrzem. Gdy to nastąpi, palnik zaczyna dążyć w górę. Będzie miał tylko aby go odebrać przed nim na dystans i puścić w niebo.

Porozmawiajmy o tym, gdzie uruchomienie lampiony. Ich misja – romantyczny i niezapomniany widok, ale nie zapominamy o bezpieczeństwie. Lepiej jest, jeśli rozpoczęcie odbędzie się w otwartej przestrzeni, z dala od budynków mieszkalnych i budynków przemysłowych, linii energetycznych, linii kolejowych i innych potencjalnie niebezpiecznych obiektów. Poza miastem, zbyt, trzeba być ostrożnym – nie można uruchomić latarnie nad polem pszenicy lub lesie, gdzie mogą być zagrożenia pożarowego. Ale niebo nad wodą latarnie mogą i powinny być wysłane do lotu. Ciemne, bezwietrzna pogoda i tajemniczy obszar wody tworzą niepowtarzalną atmosferę. A jeśli znajdziemy odpowiednią muzykę, pisać znacznik na latarni ich pragnienia (lub po prostu myśleć o nich siebie), to zdarzenie zamieni się w prawdziwy show, dając wszystkim przedstawić żywy wrażenie. Zwłaszcza po uruchomieniu nie jeden, ale kilka latarek.

Teraz, gdy wiesz, jak uruchomić lampiony, gdzie lepiej jest robić i jak wzmacniać proces. Mamy nadzieję, że będzie sukces! Po tym wszystkim, na każdą okazję, czy to przyjazny wycieczka, romantyczną kolację lub głośny partia z tych niesamowitych świateł odbędzie się niezapomniany!