349 Shares 3336 views

Musical „Głosy wielkiego kraju”. Aktorzy, piosenkarze

Autor filmu muzycznego, który przyniósł ze sobą wszystkich uczestników show muzycznym, wykonane przez rezydenta Comedy Club Tahir Mammadov. W „Voices wielkiego kraju” aktor-śpiewaków, przegrani w telewizyjnym show „The Voice”, przekształcony inspirujące spektakl, prawdziwy koncert dla swoich fanów.


KRÓTKI OPIS fabuła

Główną bohaterką muzshou telewizji Lena (Alain Toymintseva) doświadczył prawdziwe rozczarowanie po przegranej w finale. Teraz zwycięzca przemieszcza się po rozległych Rosji i krajach WNP, a dziewczynka wróciła do domu, zarabia w kawiarni. Pewnego dnia los przynosi główny bohater Andrew, chciał umieścić musical oparty na dziełach Szekspira, ale teraz radzi sobie z zarządzaniem sklepem muzycznym. Słysząc śpiew Helena, podbił talent bohaterkę, Andrew (Andrey Grizli) natychmiast zaprasza ją do roli Julii w jego muzycznej autorskim.

faktycznie

„Głosy wielkiego kraju” – „kobiet przed mężczyznami” filmu, który stał się drugim w aktywa Mamedov, który umieszczony przed nieskomplikowany komedii Formalnie projekt jest romantykiem-muzyczna produkcja zakulisowe intrygi i namiętności około amatorskiej inscenizacji przedstawień muzycznych. Zgodnie z wybitnych krytyków filmowych, fabuła filmu jest tak rzadkie, nieprawdopodobne i warunkowy, że może być trudno traktować poważnie. Jednak pozostaje do uczestników show „The Voice”, który zrobił wrażenie na publiczności, ale nie wygrać? Grupa zorganizować koncert finałowy. Pożegnalny prezent dla wszystkich, którzy są martwi, martwi i kibicować im.

Działki meandry jako eyeliner do numerów muzycznych

Warunkowe scenariusz i fabuła wystarczy w „Głosy wielkiego kraju” aktor-ex-uczestnicy „Voices” były mniej lub bardziej związać jej wiele pokoi. Dlatego jest mało prawdopodobne, że ktoś z widowni mają żadnego doświadczenia za losy głównego bohatera, w tym samym momencie, kiedy traci pracę. W filmie, to nie jest zajęty czas, ale prolog do kolejnego utworu muzycznego „Widzieliście Night” grał na ulicach Moskwy w nocy. Nawet atak na gwałt bohaterki w kulminacyjnym obrazka – nie więcej niż eyeliner do „nieprzewidywalny” (w rzeczywistości całkowicie przewidywalny) zmiana wokalisty w końcowej scenie muzycznej. I przedstawiła incydent w taki sposób, że znaki nie strach. W ten sposób pojawia się przed publicznością muzyczną filmu „Głosy wielkiego kraju”.

Aktorzy

Wszyscy aktorzy, piosenkarze, zaangażowany w projekt na swoich miejscach, a gra nie wygląda tanie skit. mecz Wallis, więc odlew był sukcesem. Alain Toymintseva, Anton Belyayev, mówiąc jako koproducenta musicalu, o których mowa wcześniej przez Grizzlies, Egor Sesarev i Tina Kuznetsova zrobić taki sam jak w telewizyjnym show „The Voice” – pojawiają się przed patrząc stylowe stroje i profesjonalny umiejętności i entuzjazm radosny wykonać ulubiony piosenki dla publiczności. Spojrzeć na działania był ładniejszy wokaliści prawie każdy mowy towarzyszący umiejętnie wystawił kopii tancerzy. Jedyną niespodzianką od dyrektora można uznać wybór Jegor Sesareva roli antagonisty. Jego charakter, uroczy na razie – prawdziwy narcyzem głupcem. Ujawniając naturę swojej publiczności, Jegor, dodając półtonów w typowy sposób, uczynił bardzo żywy rola, wyróżnia się między innymi w filmie „Głosy wielkiego kraju”. Aktorzy, nasi współpracownicy byli zadowoleni z umiejętności transformacji artysty.

Bez świeżych hitów

Ogólnie rzecz biorąc, „głos z wielkiego kraju” – film jak „stare piosenki o głównym” działania, który został zbudowany wokół wykonywania wokalistów znanych piosenek takich jak „Serce do serca”. Nowe hity tam musicalu. Niektórzy członkowie publiczność wyraziła żal, że wykonawcy śpiewać piosenki o tym samym, nie pozwalają na takie śpiewaków jak Belyaev Toymintseva lub otwarte w swoich gatunkach Trump. Allen, na przykład, wygrała Mistrzostwa Ameryki artystów kraju, ale ona nie śpiewa coś w tym gatunku w „głos wielkiego kraju”. Dlatego poszczególne widzowie oglądają do końca obrazu może być uczucie, że najgorsze Toymintseva śpiewa. Mimo, że piosenkarka nie tylko wykonywać jego muzykę. I dlatego, że nie jest to tylko wykonawca roli głównego bohatera, ale główny wokalista, jej „nedotyagivanie” może zepsuć wrażenie inscenizacji.

„Głosy …” – nie „głos”

Musical TV show „The Voice” zniewolony przez ducha rywalizacji, intryg i znajomości społeczeństwa z nieznanych utalentowanych śpiewaków. Muzyczny Mamedov szacuje cenzurę ani jedno, ani drugie, więc film był postarać się przekonać, niespodzianka muzykę, oryginalność materiału i tak dalej. Ale twórcy projektu poszedł w przeciwną stronę, oferując do szerszej publiczności, który jest zdefiniowany przez ekspertów jako „nauce trafień akademickich.” Gwiazda nie charyzma, profesjonalizm nie ma wątpliwości, ale nie kroplę intrygi – nie ma muzyki, nie ma historii.