874 Shares 2156 views

Pieśń mama – Best kołysanka dla dziecka

Maluchy zaczynają słyszeć w łonie matki do szesnastu tygodni. Jednak pierwsze dźwięki, które są dostępne dla dziecka oczko – dudnienie jelita matki, przepływ krwi przez naczynia i hałasu, oczywiście, bicie serca matki. I na dwudziestym szóstym tygodniu dziecko jest w stanie odróżnić głosy. Głos, który towarzyszy życiu okruchy od łona, najbardziej kochany i kochany – głos mojej matki.

Pierwsza piosenka

Wiele matek zaczynają śpiewać swoich dzieciaków w czasie, gdy są one w łonie matki. Jest to nie tylko przyjemność dla obu z nich, ale także przyczynia się do powstawania przywiązania, silnym związku emocjonalnym. Również dziecko powstają skłonności estetycznych i rozwija słuch.

Jednak niektóre matki nie chcą śpiewać okruchy, tłumacząc to tym, że nie mają one zdolności muzyczne, mówiąc po prostu – „ucho niedźwiedzia przyjść”. Wolą umieścić dzieci w nagraniu muzycznym. To nie jest do końca prawda, ponieważ najlepszy kołysanka dla dziecka – śpiewana przez matkę. Dziecko nie ocenia, że są fałszywe, czy nie, ważne jest ton, pełen czułości i miłości.

Śpiewaj z korzyścią

Ciąża – to najlepszy czas, aby wybrać piosenkę na okruchy. Kołysanka mały, skromny, z prostym motywem jest doskonałym wyborem. Traktować Wybór piosenek z wielką odpowiedzialnością. Po tym wszystkim, najlepsza kołysanka dla dziecka – taki, który daje przyjemność matce.

Po wybraniu utworu, śpiewa ją przed pójściem spać. Gładząc brzuch i słuchać reakcji dziecka do melodii. Niektóre okruchy wyrazić swoje zainteresowanie muzyką i bez tchu, jakby nasłuchując. Niektórzy szybko zareagować i zaczynają „tańczyć” w ulubionej kołysanki. Wiedza o naturze dziecka pomoże Ci określić swoje preferencje.

Jeśli śpiewać przed snem okruchy jeszcze w łonie matki, rodzi, będzie on zapamiętać melodię. muzyka znajomy będzie sprowadzić go z powrotem w dniach relaksu w łonie matki i pomoże uspokoić i zasnąć szybko.

Piosenka jest wyrazem miłości

Ci są ściskane do piersi mały człowiek, nucąc do niego. Słyszy głos jak słychać w jego brzuch – głośno, bardziej niż za pomocą wibracji. Najlepsza kołysanka dla dziecka – taki, który jest w stanie dać mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju pobytu w tym świecie.

Niektóre mamusie szybko zastąpić kołysanki na bajkach. Błędem jest sądzić, że tak szybko, jak dzieciak wstał na nogi, był duży. Nie spiesz się do „dorosłych” dzieci. Można z czystym sumieniem śpiewać ukochane dziecko do szkoły.

Dzieci niosą ze sobą kołysankę moja matka przez całe życie. To zajmie około 25 lat, a usłyszysz, jak już dojrzał dziecko śpiewa swojemu nastroić okruchy. I to jest najlepsza kołysanka dla dziecka.

Przykłady kołysanki teksty

Hush Hush-a-

Hush Hush-a-,
Tak jechał zayushki.
Luli-Luli-lyulyushki,
Tak gulyushki przyjechał.
Zostań ghule gulevat
Tak stałem mój słodki sen.

Wiatr montowania muchy

gór wiatr muchy, do widzenia,
Powyżej słońce topi się w góry, do widzenia.
Liście szeptać zmęczony, do widzenia,
Hollow jabłko spadło, do widzenia.
Zapięta mięta łodyga, do widzenia,
Żółte jabłko spłaszczone, do widzenia.
Miesiąc słońce towarzyszy, bye bye,
Według jednego koloru spacery, do widzenia.