554 Shares 3191 views

Sałatka „bigosu” – szybka i pomocny!

Pierwszy „bigosu” sałatka pojawił się w opublikowanych w czasach sowieckich, książki „zaletach zdrowego i pysznego jedzenia.” Obejmuje ona wiele zdrowych potraw zostały przedstawione. Szczególnie interesujące dla czytelnika były różne sałatki na świątecznym stole. Od tego czasu nasza potrawa przeszedł różne zmiany. Choć muszę oddać hołd temu, co wielu gospodynie przygotowują sałatkę „Jumble” to tradycyjna receptura. Korzystanie z dań jest dość oczywiste, ponieważ warzywa są w nim zawarte, nie gotowane, a nie smażone. Zatem, zachowują całą swoją wartość odżywczą. W konsekwencji, sałatki bardzo użyteczny dla ludzi. Oryginalna nazwa nadana do naczynia, ponieważ nie rozprzestrzenił warstwy i mieszać do połączenia w jednym łyżką wszystkie najbardziej smaczne i pożywne. Sałatka „bigosu” jest przydatna zrobić na wiosnę, gdy organizm przeżywa stan po beri-beri zimą, a latem, kiedy będzie odświeżyć danie, i da żywość dodatkowych sił. To danie jest bardzo proste. Wszystkie produkty można znaleźć w sklepie o każdej porze roku. Więc, co musimy przygotować piękne i unikalne właściwości sałaty:


 1. Świeże kapusty – 200 g
 2. Cebula – 1 szt.
 3. Marchew – 3 kawałki.
 4. Mięso – 200 g
 5. Buraki – 3 szt.
 6. Groszek konserwowany – 3 łyżki.
 7. Majonez.
 8. Sól i pieprz.

Sałatka „bigosu”: przepis

Zacząć określenie mięsa. W takiej sałatki można umieścić jak wołowiny i wieprzowiny, kurczaka lub cielęciny. Od wielu składników, sałatki może potrwać około godziny. Ale wierz mi, warto. Pozwól nam gotowania:

 1. Marchew i buraki obrać i przetrzeć na grubej tarce. Jeden ma do wyboru tarce z dużymi otworami jest wystarczające, w przeciwnym razie stracą wszystkie warzywa z soku i zamieni się w puree warzywnym. Zagotować lub usmażyć im nie trzeba, ponieważ obejmuje tylko sałatki ze świeżych produktów.
 2. Liście kapusty należy pokroić w drobne paseczki, tak aby była wygodna w stosowaniu. Po posiekanego kapusta, dodać do niej trochę soli i zacieru. W ten sposób, staje się miękka i pochłania sól.
 3. Take-tłuste mięso kawałek i gotować z przyprawami. Jeśli nie ma dostępnych gotowanego mięsa, można zastąpić go z salami i kiełbasy. Prawdą jest, że masz nieco inny smak, dlatego zaleca się, aby korzystać ze wszystkich tego samego mięsa.
 4. Cebule pokroić w pół pierścieni, zanurzyć we wrzącej wodzie, tak aby nie gorzki smak, a następnie dodać je do sałatki. Po usunięciu gorycz cebuli, sól nie musi, inaczej sałatka będzie zbyt słone.
 5. Dodać kilka łyżek puszkach groszkiem i majonezem. Ponieważ sałata jest pełen świeżych warzyw, majonez nie jest potrzebna zbyt dużo.
 6. Wymieszać wszystko dokładnie. Dodać trochę zmielony czarny pieprz do nasilenia.

rejestracja

Aby upiększyć „Jumble” sałatkę, można podjąć kilka oliwek, pestki, pokroić w plasterki i położyć na wierzchu. Płyta do sałatki oraz dekoracji może służyć oliwki lub liście sałaty, składany w sposób klaksonu. Wierz mi, docenisz smak i wartość odżywczą żywności!