551 Shares 9841 views

iPhone 6: pojemność akumulatora. Ceny na akumulator dla iPhone 6

Na jesieni 2014 Wyjąłem nowej generacji legendarnego telefon od Apple – iPhone 6. Wraz z niego wyszedł i jego „brat” – Model 6 Plus, który w rzeczywistości jest tylko zwiększona wielkość ciała (a więc również na ekranie z baterią). W odniesieniu do tego ostatniego, jeśli iPhone 6 pojemność baterii wynosi 1810 mAh, model Plus otrzymał w 2915 mAh. Zatem drugie urządzenie działa nieco dłuższej perspektywie jednak, a zużycie energii jest znacznie wyższa.


iPhone 6 baterii: opinie klientów

Od czasu wydania nowych nabywców iPhone czekał długo przed faktycznym rozpoczęciem sprzedaży, oczywiście, szumu wokół jego składania i pojawienie się w sklepach mobilnych telefonów wzrosła bardzo poważnie. Każdy fan produktów Apple starał się szybko uchwycić nowość popisywać się do znajomych i oczywiście, żeby zobaczyć, co jest – nowy iPhone. W końcu, widoki z tych szczęśliwców, którym udało się to zrobić, podzielone. Niektóre potwierdzone spoty reklamowe firmy Apple, które to urządzenie – najbardziej zaawansowana, uwalniane historii Spółki; inni odkryli błędy w konstrukcji urządzenia, jego funkcjonalność i skrytykował nowy produkt tak szybko, jak tylko mogli. Cokolwiek to było w rzeczywistości, ale rzeczywisty czas pracy może być zwiększona poprzez optymalizację zużycia baterii w nowym iPhone; Jeśli chodzi o funkcje smartfonów, stały się one o rząd wielkości wyższe niż w poprzednim modelu 5. generacji. Ponadto wielkość sprzedaży Apple mówią same za siebie – w pierwszych dniach, miliony gadżetów zostały zakupione. Jest oczywiste, że jeśli telefon jest iPhone 6 w żaden sposób nie spełnił oczekiwań klientów, sprzedaży prawdopodobnie nie udało, co się nie stało.

Interesujące jest to, że wszyscy ci, którzy nabyli tę jednostkę, to wymieniono różne zalety. Fani mówią, bezawaryjną pracę, stylowy wygląd, specjalny status, który iPhone 6 daje jej posiadaczowi, długi okres aktywności bez ładowania. W ostatnim punkcie – o przepływie ładowania w telefonie firmy Apple – i będziemy rozmawiać w tym artykule.

Pierwsze urządzenie ładowania po zakupie

Każdy wie, że iPhone 6, akumulator może utrzymywać ładunek dłużej niż podobnych modeli na systemie Android. Wyraża się ona przede wszystkim na tym, że użytkownik nie musi ładować telefon codziennie, podobnie jak właściciele innych smartfonów po aktywnego użytkowania. To samo odnosi się do iPhone 6. Opinie użytkowników mówią, że mają wystarczającą moc baterii do 2-3 dni aktywnej pracy z urządzeniem. Odnosi się to do słuchania muzyki, odbieranie połączeń, korzystanie z aplikacji – większość tych działań, które zużywają energię baterii.

Jednak, aby w pełni obsługiwany akumulator, po zakupie nowego iPhone 6 powinna być ładowana prawidłowo. Według ekspertów, po raz pierwszy urządzenie należy ładować co najwyżej, że jest pełny. Aby to zrobić, telefon musi być w pełni „obsadzone”. Następnie musi być podłączony do sieci i poczekać do zakończenia ładowania. Po tym można korzystać z telefonu iPhone, jak zwykle. W przyszłości, przy okazji, trzeba wykonać procedurę opisaną w części, to jest, na przykład, jeśli bateria będzie naładować do 50% lub nawet 90% – to nie ma znaczenia. W ogóle, iPhone 6 (jak również w wersji Plus) bateria jest bardziej odpowiedni dla tego typu opłat.

Jak przedłużyć żywotność baterii

Baterie, które go wraz z nowym iPhone, mam zapas pracy ponad baterii z innych urządzeń. Jednak nawet oni po pewnym czasie zaczynają działać gorzej, dzięki czemu smartfon do zamknięcia szybciej. Aby poradzić sobie z tych procesów jest niemożliwe, ale aby je odłożyć i przedłużyć żywotność baterii, jak to możliwe. W tym celu eksperci zalecają co najmniej utrzymać normalną kontrolę temperatury – nie nagrzewa się zbyt wiele, a nie supercool iPhone 6. pojemność baterii nie jest ważne, ponieważ jeśli umieścisz każdą baterię poza reżimem i -5 do +25 stopni Celsjusza jego działanie może być uszkodzona. Oczywiście, nie stanie się to od razu, ale wpływ temperatury na baterii jest niezaprzeczalna.

Ponadto litowo-jonowy iPhone 6 nie można często doprowadza się do „zera”. Ten typ baterii nie jest przeznaczony do częstego całkowitego zużycia energii, więc najlepszym sposobem jest pracować w trybie ciągłym ładowania, a nie moc do 0%.

Dodatkowo należy przestrzegać i inne zalecenia dotyczące eksploatacji akumulatora. Są one jednak bardziej oczywiste. W ten sposób, powinno być zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi przez wilgoć i brud i tak dalej. Zalecenia te są elementarne, a większość użytkowników przechowuje je regularnie.

Jak naładować iPhone'a 6 wolę

Co do ładowania telefonu, a następnie, jak wiemy, to wymaga czasu. Jeśli wykonane z oryginalnego urządzenia z siecią domową 220, będzie ona trwać do 2 godzin. Należy zauważyć, że stosowanie nieoryginalnych ładowarek, adaptery i kable, lub tych, które są przystosowane do pracy z innymi modelami urządzeń, jest surowo zabronione. Może to prowadzić do zakończenia awarię akumulatora.

Tak, wszyscy z nas zna chwile, kiedy trzeba naładować swój telefon, a czas nie jest z powodu pewnych okoliczności. Tak, istnieje teoria, że w celu przyspieszenia procesu ładowania na iPhone 6 (pojemność akumulatora nie ma znaczenia – może to być również bateria iPhone 4 lub 5. generacji), wystarczy włączyć „Samolot”. W konsekwencji smartphone odłączony szereg funkcji, koszt przepływu (WiFi, 3G, Bluetooth, zasięg), a proces jest przyspieszony.

Zmniejszenie przepływu ładunku na urządzeniu

Przez analogię, jak zrobić ładowanie szybciej na iPhone jest nadal możliwe, aby zmniejszyć zużycie baterii w magazynie, a tym samym przedłużyć żywotność. Wszystko zależy od celu, dla którego trzeba jeszcze smartfon – aby odebrać połączenie lub, na przykład, aby zrobić zdjęcie. Na pierwszym podejściu po prostu wyłączyć Bluetooth, Wi-Fi, 3G, a także zmniejszyć jasność ekranu. Jeśli telefon jest potrzebny do migawki, a następnie można bezpiecznie zawierać wszystkie te same „tryb samolotowy”. W skrajnym przypadku, jeśli nie ma wystarczającej żywotności baterii stale, można myśleć o tym, jak kupić zewnętrzny akumulator dla iPhone 6 w specjalnej okładce lub przenośnego gadżetu. jego cena zaczyna się od 990 rubli, a kończy się w obszarze 10 tysięcy za sztukę.

Wymiana baterii w iPhone

Jeżeli pojemność baterii iPhone 6 Plus dla życia urządzenia stałej, a także ze względu na pewne uszkodzenia lub awarii, nie pasują do w dużej mierze możliwe jest, aby myśleć o tym, jak stworzyć wymianę baterii w iPhone. Jednakże, nie jest konieczne, aby to zrobić na własną rękę. Radzimy kupić baterię osobno (jak również zaoszczędzić) i zgłosić się z telefonem do specjalistycznego punktu serwisowego. Tam eksperci smartfon profesjonalnie obsłużeni, spędziwszy zastępstwo.

Jak wybrać nową baterię?

Według oficjalnych danych, pojemność baterii iPhone 6 Plus jest 2915 mAh i iPhone 6 – 1810 mAh. Wybierając baterię w sklepie należy zwrócić uwagę na tych wskaźników. Ponadto, oczywiście, należy zwrócić uwagę na cenę – oryginalne akcesoria do Apple nie może być tanie. Średnio bateria w iPhone 6 będzie kosztować około 900 rubli – jeśli kupisz w sklepie internetowym, a na 6 Plus jest – około 1100 rubli. Ale, oczywiście, kupując je w sklepach, można znaleźć różne ceny. Przegubowy powyżej – jedynie wskazówką, drgania mogą być w wielkim stylu do 300-400 rubli. Pamiętaj, że pożądane jest, aby wybrać sam akumulator jest sklep, który sprzedaje naprawdę oryginalnych, certyfikowanych produktów. W przeciwnym razie, zakup materiałów eksploatacyjnych w okresie przejściowym, na przykład, pojawia się ryzyko baterii w iPhone 6, która jest mniejsza niż pojemność akumulatora, a także życia. Co więcej, można nawet zepsuć swój kosztowny smartphone normom baterię. Bądź ostrożny z tym.

Cieńsze, lżejsze, mocniejsze

Apple ma teraz subtelną technikę, lekki korpus, ale całkiem poważne wydajność. Jest oczywiste, że następna generacja telefonów komórkowych tej firmy będzie jeszcze bardziej dokładnie niż pojemność baterii iPhone 6. Następujące modele będą prawdopodobnie wyższe, a waga i rozmiar jest mniejszy. Więc jeśli teraz coś nie jest zadowolony z technologii Apple, nie martw się! Być może, iPhone 6S lub 7 spełni twoje oczekiwania.