278 Shares 7977 views

Huawei Ascend Mate – telefon z dużym ekranem

W chwili obecnej konsumenci stawiają pewien poziom, który powinien odpowiadać dobrym smartphone. Takie paski w ostatnich czasach został „top żelazo.” Teraz dobry domowy smartphone niespodzianka nikt, a producenci przejść do desperackich środków – unikalnej konstrukcji, jak również ogromnego „łopaty”. Telefon z dużym ekranie w duży popyt. Ten temat analizować telefonu Huawei Astsend Mate z dużym ekranem. Informacje w każdym przypadku być użyteczne.

Ten telefon z dużym ekranem trafił do sprzedaży w lecie 2013 roku i wywołał mieszane uczucia nawet podczas prezentacji stoiska. Duży ekran – to jest zawsze dobre, ale to nie jest 3, a nie 4 lub nawet 5 i 6,1 calowy ekran. Wiele osób kupuje ten dobry ekran dotykowy telefon bez wahania, fani „łopaty” znaleźć idealne urządzenie, ale fani iPhone lub innych telefonów analogowych z ekranami ogólnie powiedział 3-4 cali, „Jak można mówić o takiej ogromnej urządzenia, to jest po prostu śmieszna ”. Tak, ucho wygląda bardzo zabawny, ale to jedyna wada.

Krótko o cechy i funkcje tego urządzenia. Po pierwsze, co chcieliby powiedzieć – to czterordzeniowy procesor 1,5 GHz Cortex A-9. 6,1-calowy wyświetlacz z 241ppi i HD-TV, tak, oczywiście, chciałbym Full HD, jak lider tej firmy Huawei Astsend D2, ale z tak ogromny ekran i standard HD brakuje. Posiada 2 GB pamięci RAM i 8 PL wewnętrzna niefortunne, które są dostępne tylko 4 PL ale ma gniazdo Micro SD tak, że pamięć wewnętrzna może być rozszerzony do 8, 16, 32 i 64 GB. Bluetooth, Wi-Fi, GPS, a bardziej ogólnie pełna "mielone". Również smartphone posiada dwie kamery, tylną i przednią 8 Mn – 1 MN. Bateria 4050 mAh.

Funkcje tego urządzenia jest procesor, 4 core – to bardzo potężny atrybut. Nawet taki duży ekran o rozdzielczości 720p, będzie łatwo pracować. Ponadto, 2 GB pamięci RAM nie jest stosowany we wszystkich nowych telefonów, ale tutaj po prostu w czasie. zainstalowany Android 4.1 Telefon posiada duży ekran. Wadą nie jest bardzo dobry aparat, 8 megapikseli. W porównaniu z aparatami Samsung, widać znaczną różnicę. W ciemnych obrazów uzyskuje się dużą tętnienia i fale świetlne w dobre znikają, ale jakość w porównaniu do Samsunga, znacznie gorzej. Istnieje również wadą jest materiał korpusu, całe ciało z inteligentnego telefonu jest wykonana z tworzywa sztucznego. Nawet akumulator można oczekiwać większego, 4,050 mAh. Działa tylko jeden dzień, z ekranu i procesora, a nawet tak dużego akumulatora przez długi czas nie wstać.

Firmware nieznacznie zmodyfikowane. Są to funkcje, takie jak: dodawanie do dowolnego miejsca na odpowiedni przycisk na ekranie, wiele standardowego menu zastąpione koła i wiele innych.

Ten telefon z dużym ekranem można kupić w wielu krajach, w przystępnej cenie. Smartfon jest duże zapotrzebowanie i znalazł swoją niszę na światowym rynku urządzeń mobilnych. Telefon można kupić za $ 400-500, w zależności od kraju, w którym można kupić go. Wielu powie: „Chcę kupić telefon” – i nawet nie wiedzą, czego chcą, ale konieczne jest, aby przejść od wielkości ekranu i urządzenia cenowym. Telefon z dużym ekranem Huawei Astsend Mate zawiera zarówno: doskonały wyświetlacz, mocny cenę wewnętrznego i dobrego.