851 Shares 3113 views

Najfajniejsza telefon na świecie. Drogi lub funkcjonalne – co wybrać?

Telefony już dawno przestały być jedynie środkiem komunikacji. Wszystkie modele z wieloma firmami przeniósł się do kategorii drogich i pięknych akcesoriów. Teraz bardzo często obecnością „cool” telefon, można ocenić status społeczny danej osoby. I tu pojawia się pytanie: co należy rozumieć przez „chłodu” telefon? Na nim każdy odpowie inaczej. Dla kogoś, co najważniejsze – w cenie urządzenia, niektóre wartości większości wyglądzie, a dla wielu, ważnym wskaźnikiem telefonu jest jego doskonała funkcjonalność, a wszystko inne – to nie ma znaczenia. Więc co jest lepsze – niebotyczne koszty telefonu, pokazując, że właściciel warunkiem osobę lub funkcjonalność?

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie: co to jest najbardziej „cool” telefon na świecie? Należy zauważyć, że rynek telefonów komórkowych rozwija się bardzo szybko, a urządzenia, które w ubiegłym roku zostały uznane niekwestionowanym liderów, dziś nie jest to tendencja lub gorsze od nowych modeli cen, jakości i funkcjonalności. Ponadto, odgrywają one ważną rolę osobistych preferencji. Właściciel niektóre firmy urządzenie będzie zawsze zakładać, że ma „cool” telefon komórkowy, więc wybierając z listy wielu nowoczesnych urządzeń komunikacyjnych są najlepsze, będziemy kierować się opinią większości użytkowników.

Kryteria wyboru

Odpowiadając na pytanie o to, co jest „cool” telefon w dzisiejszym świecie istnieje potrzeba określenia Wybór parametrów. Na tym przede wszystkim spojrzeć na zakup smartfona? Dla większości użytkowników, to wydajności, jakości, funkcjonalności i ceny.

Najwięcej „cool” telefony z ekranem dotykowym

Udział telefonów z ekranem dotykowym na rynku stale rośnie. Jeśli starsi ludzie są bardziej komfortowe w dotyku dla telefonów komórkowych ze zwykłego wyświetlacza, użytkownicy ludzi w średnim wieku i młodzi preferują modele z ekranami dotykowymi. Jeśli zdecydujesz się z nich najbardziej „cool” telefon na świecie, byłoby inteligentne firmy takie jak Samsung, Apple, HTC, Nokia. Są to najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, które są albo rozwijających ich OS, albo na stałe, jest on modyfikowany. Sprzedaży są w czołówce, ale główni konkurenci wśród nich są dziś dwaj najwięksi producenci – Samsung i Apple. Walka o klienta i wyjaśnić fakt, że był to jeden z nich wytwarza się „cool” telefon na świecie – podkreśla konkurencję między tymi dwoma największymi producentami.

„Apple” utrzymuje markę

Nowy iPhone 5S – mocne oświadczenie Apple. Relacja z produktami firmy diametralnych niesamowite – jak iPhone czy szalonego albo po prostu porzucić nienawiść. Ale to wszystko nie koliduje z urządzeniami do liderów sprzedaży Apple na całym świecie. Co jest zaletą iPhone 5S? On zachwyca doskonałego wzornictwa. To jeszcze nie udało się stworzyć inteligentny telefon lepiej parametrów zewnętrznych. Obudowa wykonana jest z aluminium, przy czym w jednym kawałku, który jest już dołączony do urządzenia drogie i elegancki wygląd. Prostokątny kształt iPhone z ładnymi zaokrąglonymi narożnikami jest bardzo wygodne dla rąk. produkt Apple jest najcieńsza spośród pozostałych konkurentów.

Ogromnym plusem wszystkie urządzenia firmy Apple – to nieskończona liczba ekskluzywnych gier i aplikacji, które są dostępne tylko dla właścicieli produktów „jabłko”.

Co odgrywa nowy iPhone, więc jest w strzelaninie. Na trochę, ale to obejść flagowych od firmy Samsung, HTC i Nokia.

Samsung – godny konkurent firmy Apple

Stało się to – smartphone Samsung Galaxy S5 jest w końcu trafił do sprzedaży, a fani marki można zobaczyć na własne oczy, jak to różni się od poprzedniego modelu. Parametry wiadomości imponujące. Urządzenie może wytrzymać zanurzenie w wodzie na 30 minut, i jest w pełni zabezpieczony przed kurzem. 16-megapikselowy aparat fotograficzny sprawia, że telefon w aparat fotograficzny o wysokiej jakości. Istnieje również zaawansowane oprogramowanie dla tych, którzy poważnie oglądają ich zdrowia – monitor pracy serca. Wszystko wskazuje na to, że Samsung uderzył z powrotem o wydaniu nowych produktów Apple. Galaxy S5 kosztować prawie 300 $ mniej niż cena najnowszego modelu iPhone, która jest również duży plus nowości od koreańskiego producenta. Z funkcjonalnością i wartości klientów nie trzeba było długo czekać.

Najbardziej „cool” telefon 2014 funkcjonalność

Według badań przeprowadzonych przez TopTenREVIEWS, firmy ratingowe i techradar, w publikacji online, który specjalizuje się w badaniach urządzeń mobilnych, najlepszy smartphone w 2014 roku był HTC One (M8).

Podobnie jak iPhone 5, nowy produkt HTC wyposażony jest monolitycznym korpusem aluminiowym. Płynący urządzenie kształty pozwalają mu leżeć wygodnie w dłoni. Smartfon ma ogromny ekranu 5 cali, ale nie sprawiają, że wygląda jak „łopaty”. Przez rozrzedzenie krawędzie to, i to daje poczucie, że jest bardziej subtelny niż jest w rzeczywistości.

Maszyna wydajność na wysokim poziomie, jak to działa na Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974AB) – najnowsza platforma.

Wszystkie te cechy sprawiają, że nowy produkt od HTC chwalony jako eksperci w rozwoju telefonów komórkowych, jak i zwykłych użytkowników.

Złoto i diamenty – to również prawdziwe dla telefonu

Jeśli zdecydujesz najfajniejszych telefon na świecie nie z punktu widzenia jego zaawansowanej funkcjonalności i wydajności, a mianowicie kosztów, tutaj też jest wiele do zobaczenia. Telefon może być nie tylko drogie i luksusowe wyposażenie kosztuje kilka milionów dolarów. Na przykład, jak cudownym tworzenia jubiler Stuart Hughes. Niedawno stworzył najdroższy telefon na świecie. Został nazwany iPhone 5 Black Diamond. Wykonany jest na bazie produktów firmy Apple i jest pokryta 600 diamentów. Nawet logo jest wykonana z kamieni szlachetnych – zajęło 53 diamentów. Jest tylko jedna kopia iPhone 5 Black Diamond, koszt to $ 16 milionów dolarów.

wniosek

Więc odpowiedź na pytanie, co jest lepsze – funkcjonalność telefonu lub jego wartości, jeden będzie się odnaleźć. Jeśli konieczne jest przede wszystkim jako środek komunikacji, łączności, jak również dla filmów, surfowanie po Internecie, czytania książek, to wybór będzie dla smartphone z dobrą szereg funkcji, aplikacji i programów. Jeśli jednak, to powinien służyć jako wskaźniki dobrobytu materialnego jego właściciela, a tu wybór jest dość obszerny – od nowych produktów najnowszej generacji smartfonów, którego cena zaczyna się od $ 800, luksusowe jubilerskich Stuart Hughes kreacje. Więc, co jest ważniejsze – funkcjonalność lub koszt telefonu komórkowego? Wybór należy do Ciebie.