531 Shares 4532 views

Jak nie stracić pieniędzy z konta przez telefon z Andoid

Wielu ludzi jak telefon wybiera sobie urządzeń Android. To nie tylko promuje szeroką funkcjonalność takich urządzeń, ale ich cena jest zupełnie wystarczające. Na przykład, bardzo często dzisiaj Samsung Galaxy smartphone Ace – sędzia dla siebie – jest wart trzy razy tańsze niż Apple iPhone, ale ma prawie taką samą funkcjonalność – doskonały aparat, nawigację GPS, Wi-Fi, duży ekran dotykowy, a nawet do dwóch paneli w komplecie – biały i czarny. I są jeszcze bardziej czubate urządzenia z Androidem, które są jeszcze lepsze niż iPhone.

Więc liczba smartfonów Android w naszym kraju rośnie, a są tacy, którzy są szczęśliwi, aby zdobyć to. Niestety, to pragnienie jest oparte na oszustwa użytkowników urządzeń z Androidem. Schemat „krótki numer” next – zobowiązują programy dla systemu Android, które nie są oficjalnie do pobrania za darmo z Android Market. Programy te sprawiają, że specjalny instalator podczas instalacji SMS wysłanej na krótkie numery – to może kosztować 5 rubli do 1000 rubli. Trzeba zrozumieć, że ludzie, którzy robią to najprawdopodobniej chcesz uzyskać bezpłatną miłośników sera jest trochę więcej. Przykładem takim przypadku odpis pieniędzy z konta telefonu komórkowego i postępowanie z operatorem telefonii komórkowej, można spojrzeć na ten link.

Jak oszczędzać

Jak uniknąć tych kosztów? Całkiem proste – nie instaluj oprogramowania ze strony trzeciej źródła smonitelnyh, kommenatrii przeczytać o konkretnej aplikacji, należy użyć metody prawne przygotowanie aplikacji do telefonu – je pobrać z Android Market – proszę mi wierzyć, nie ma wiele przydatnych wolnego oprogramowania dla każdego smaku.

W przypadku zainstalowania takiego programu – pamiętać, że po zainstalowaniu dostaje ostrzeżenie, że będą mieli dostęp do płatnych usług!