297 Shares 4336 views

Wybór najtańszego telefonu

Jeśli jedziesz do jednego z największych sklepów sprzedających sprzęt, znajdziesz na półkach duży wybór urządzeń przenośnych na każdy gust. Nawet jeśli potrzebujesz najtańszego telefonu, otrzymasz szeroki wybór produktów, od najbardziej znanych marek i kończąc na chińskich kopiach popularnych marek.

Należy zauważyć, że maszyny budżetowe niekoniecznie są złe, jak twierdzi większość konsumentów. Wszystko zależy od funkcji, jakie zawiera, a także od parametrów technicznych, takich jak moc nadajnika radiowego, jakość dźwięku, czas ładowania akumulatora itd.

Jeśli chcesz kupić najtańszy telefon dotykowy, to tutaj będziesz miał duży wybór. Na przykład nie tak dawno temu firma MTS wydała telefon z systemem operacyjnym Android – MTS 960, który został uznany za "najtańszy guglofon". Jego średnia cena to 2800 rubli. Należy również zauważyć, że to urządzenie działa tylko w sieci jednego operatora.

Ale MTS nie jest jedyną firmą, która udostępnia swoje urządzenia mobilne. Firma "Megaphone" posiada również własne telefony przeznaczone do komunikacji w sieciach społecznościowych.

Firma Fly jest prawdopodobnie znana wśród osób, które używają tanich urządzeń mobilnych. Jeśli chcesz kupić najtańszy telefon marki Fly, to powinieneś zwrócić uwagę na modele E154 i E133. Należy zauważyć, że ten ostatni model ma dwie karty SIM. Cena tego urządzenia jest tak niska, jak sama.

Samsung S3650 Corby – najtańszy telefon, umieszczony w młodości. Niezwykły przypadek z jasną tylną pokrywą jest całkiem dobry w ręku. Dostępne są wszystkie niezbędne funkcje zapewniające wygodne połączenie.

Jeśli ten tachfon wydawał się być zbyt jasny i frywolny, możesz zwracać uwagę na Samsung GT-C3300 – mały i schludny, z najbardziej wymaganym wypełnieniem funkcjonalnym. Cena tego telefonu zmienia się w wysokości 2700 rubli.

Jesteś fanem produktów firmy Nokia? Następnie można korzystać z telefonu Nokia 5230 – najtańszego telefonu komórkowego z ekranem dotykowym. To prawda, że urządzenie nie obsługuje Wi-Fi, więc nie będzie działać przez sieć publiczną lub domową.

Alcatel OT-708 jest innym niedrogim urządzeniem dotykowym o pięknym wzornictwie i wygodnym korpusie. W tej kategorii cenowej znajduje się wiele funkcji, ale nie ma też obsługi Wi-Fi.

Tak więc, aby wybrać najtańszy telefon z ekranem dotykowym, musisz dowiedzieć się, jakie funkcje potrzebujesz. Jeśli jest to dość standardowe, możesz wziąć najtańsze dostępne, co najważniejsze, jak mówią "zadzwonić".

Jeśli potrzebujesz Internetu, warto mieszkać na droższych modelach, które mają obsługę Wi-Fi (jeśli aktywnie używasz). W innym przypadku wystarczy wsparcie GPRS.

Nie zaleca się wybierania chińskich kopii znanych marek z dużym zestawem funkcji (w niektórych nawet telewizorze) za niską cenę. Z reguły takie urządzenia są bardzo, bardzo krótkotrwałe, a zazwyczaj nie ma gdzie indziej zwrócić się do napraw gwarancyjnych.