469 Shares 3105 views

Takie popularne kąpiel sztucznego kamienia

Dzisiaj rynek nowoczesny węzeł sanitarny może zaoferować szeroką gamę wanien o różnych kształtach, materiałach i funkcjonalności. Może być tak „radzieckiego” kąpieli żelaza, wykonane w standardowej postaci i łaźni, sztucznego kamienia, marmuru, itp Każdy z nich ma swoje zalety i wady.


W ostatnich latach, jest on często stosowany wanny stalowe wykonane ze sztucznego kamienia. Wynika to z wielu przyczyn, przede wszystkim z zalet tego materiału. Główne pozytywne cechy kamienia sztucznego są wysoką plastyczność i ciągliwość podczas przetwarzania. Wszystko to pozwala na stworzenie dowolnego kształtu, indywidualny i niepowtarzalny wygląd każdego produktu.

Kamień sztuczny (jak to nazywa „lanego marmuru”) to materiał kompozytowy, wykonana przez specjalnej technologii Spray granitu (co w tłumaczeniu oznacza „rozpyla granit”). W rezultacie, kąpiel składa się z konstrukcji wzmacniającej, na które działa się powłokę o grubości 1,5-2 mm. Wygląd, materiał jest nie do odróżnienia od naturalnego granitu. Powłoka charakteryzuje się wytrzymałości i trwałości, tak, że wyrób zachowuje oryginalny wygląd przez dłuższy czas.

Jak wspomniano powyżej, sztucznego kamienia charakteryzuje plastyczności. Ale w tym samym czasie materiał ma wysoką wytrzymałość i niezawodność. Uszkodzenie produktu jest trudne. Ale jeśli jeszcze pojawił się na powierzchni każdej usterki, to po prostu wyeliminować, wanna wykonana ze sztucznego kamienia można łatwo przywrócić.

Istnieje więcej zalet tej kanalizacji. Obejmują one niską przewodność cieplną, dzięki czemu woda zostaje wylana ciepło przez długi czas. Materiał ten jest odporny na zmiany temperatury, to można wlać do wody z lodem spoconą powierzchni.

Wanna wykonana ze sztucznego kamienia jest przyjazny dla środowiska. Ponadto, wysoka odporność na pękanie, wykruszanie eliminuje możliwość gromadzenia się bakterii patogennych w tych zmian.

Ze względu na wysokie właściwości dźwiękochłonnych jest prawie niesłyszalny szum po napełnieniu łaźni wodnej.

Wanny wykonane z kamienia sztucznego wykonywane są w różnych kolorach i kształtach, które pozwala wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. A jeśli przed wyborem niestandardowych form była mała, na przykład, wanny akrylowe asymetryczne, ale teraz może być i hydraulika ze sztucznego kamienia.

Produkt może mieć różne konfiguracje. To tak podstawowych modeli standardowych formularzy i jacuzzi, które mają najbardziej korzystny wpływ na organizm człowieka.

Kąpiel kamienia sztucznego ma gładką powierzchnię, która jest odporna na różnych mediów korozyjnych (kwasy, zasady). Dla wyrobu łatwe w pielęgnacji wystarczy przetrzeć gąbką z detergentem. Gdy materiał ten jest odporny na działanie chemikaliów gospodarstwa domowego, która pozwala na korzystanie z typowych środków czyszczących.

Ogólnie można powiedzieć, że kąpiel z kamienia sztucznego łączy w sobie wszystkie pozytywne właściwości związane z akrylu, stali i żeliwa.