260 Shares 3631 views

Prysznice z sauny: fotografie, opinie, rozmiary. Prysznic z sauną z rękami

Prysznic – cudowny wynalazek, a gdy okazało się, porośnięta z dodatkowymi funkcjami, to już przypomina salonie spa w domu. Teraz można wziąć prysznic ze strumieniem deszczowym, skorzystać z masażu, zorganizować aromterapiyu i wiele innych przyjemnych i pożytecznych procedur. Idealnym uzupełnieniem stał się sauna. Marzenie stało się rzeczywistością, aby rozgrzać się, że nie trzeba używać przestrzenie publiczne – prysznice z sauny może być zainstalowany w każdym wieżowcu w każdym mieszkaniu.


Rodzaje kabin prysznicowych z sauny

Strukturalnie, do tej pory, są 2 rodzaje kabin:

  • kabina prysznicowa z efektem sauny.
  • Prysznic, pokój z sauną.

Jakie są powszechną formą struktury i odmienne wizualnie, można zobaczyć w sklepach instalacyjnych. I pierwsze wrażenie nazwa: kabina prysznicowa z sauną. Technologia zdjęcie jest w katalogach producentów, na pierwszy znajomy wystarczy zbadać część teoretyczną, a następnie podjąć decyzję dotyczącą tego modelu. Każda jednostka ma swoje wady i zwolenników. Warianty różnią się zasady aparatura i osiągnąć efekt.

Prysznic z korzyści generator parowy

kabina prysznicowa z efektem sauny o standardowych wymiarach i różnią się od zwykłych wbudowanych w kabinach parowych. Temperatura w tym urządzeniu nie może przekroczyć 50 ° Celsjusza, która nadaje się do podgrzewania przez dzieci, jest to maksymalna wartość temperatury komfortu dla skóry. Kilka kropel aromomasla lub wywary z ziół dodawanych do wydajności generatora pary, zapewniają aromaterapii, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia przeziębień w zimie, pomaga uspokoić nerwy po ciężkim dniu pracy lub, wręcz przeciwnie, rozweselić rano, w zależności od składu.

Zaletami urządzenia stosuje swoją zwartość – wymiary odpowiadają standardowym prysznicem, który nie wymaga dodatkowej przestrzeni i dodatkowe warunki dla użytkowania i montażu. Kabina dopasowanie do wymiarów łazienki nawet w Chruszczowa, ważne jest, aby wybrać małą wielkości model jest wyposażony w generator pary, i korzystać ze wszystkich przywilejów domowym spa.

Aby połączyć się z siecią za pomocą standardowego gniazda zasilania 220 woltów. Oprócz efektów uzyskanych osobiście dla własnej przyjemności, dodatkowy bonus dostajesz wszystkie miejsca aromatyzacji w domu, bo jeśli wyjść z budki i otworzyć drzwi, rozprzestrzenianie zapach po całym domu, który jest zawsze dobry wpływ na ogólną atmosferę w domu. A mnóstwo rodzin z priorytetów poprzez zmianę kanalizacji powinny prysznic z sauną. Informacje zwrotne od użytkowników tych urządzeń najbardziej korzystnych. I pomimo pewnych wad w systemie.

Prysznic z generatora pary: nowości technicznych

Wiążąc warunki skuteczne działanie maszyny, to instalację filtrów do uzdatniania wody, co zapewnia stałe ciśnienie wody w rurach. System zaopatrzenia w wodę w naszym środowisku jest daleki od doskonałości, a tylko o jakość, a nie mówić. Oczyszczanie wody jest potrzebna w celu eliminacji sztywność dyszy, gdzie para szybko zatkany osadów i stać bezużyteczne. Niskie lub galopujący ciśnienie wody w rurach nie można zapewnić stałej normalnej pracy generatora pary pary po prostu nie.

Ponadto w związku z tym wymagana jest instalacja pompę i filtr do oczyszczania trzyetapowy do nieprzerwanego użytkowania urządzenia. Filtry montowane sens w punkcie wejścia do zaopatrzenia w wodę do mieszkania. Tak więc, nie tylko sprzęt będzie bezpieczny, ale również własne zdrowie będzie mniej narażona na ryzyko.

natrysk, dwa w jednym: zalety

Dla tych, którzy korzystają z fundamentalną ogrzewania całego ciała z pełnego efektu terapeutycznego pobytu w saunie, wskazane jest, aby zainstalować urządzenie trójwymiarową. kabina prysznicowa połączeniu z saun, jest powszechnym polu dwie części: jedna jest wyposażona w prysznic, w drugiej części danej mocy sauny podczerwieni. Przejście ze strefy grzewczej do strefy pomyvochnaya odbywa się przez drzwi.

W pewnym sensie jest to podobne do budowania się obsypać więcej kabin saun, ale system bezpieczeństwa w kabinę prysznicową w sumie. Oddzielenie duszy jest wyposażony zgodnie z ogólnymi wymogami iw zależności od swoich pragnień: nie może być prosty lub Hydropanels prysznic i wszystkie niezbędne akcesoria. Dział Sauna skromne rozmiary, ale wygodne treści.

Małe sauna tak udalenkaya

Zgodnie z wymogami tradycyjnej sauny fińskie ścian kabiny pokryte są boazerią. Dla poszycia używany sosny, cedru, jodły kanadyjskiej, dębu lub świerku skandynawskiego afrykańskiego. Rasa drzew różnią się niską przewodność cieplną, a to gwarantuje bezpieczny pobyt w saunie: pochylony lub siedząc na drewnianej powierzchni, nie sparzyć.

W połączeniu z prysznicami sauny trzeba oddzielić ogrzewania pilota, najczęściej jest on umieszczony na zewnątrz kabiny. Temperaturę można ustawić w zakresie od sześćdziesięciu do stu dwudziestu stopni Celsjusza. Aby kontrolować sytuację wewnątrz zainstalowany sauny higrometr i termometr, dane wyświetlane na wyświetlaczu panelu sterowania elektronicznego.

wyposażenie do saun

W odniesieniu do elementu grzejnego, prysznice są wyposażone w saunie z paneli podczerwieni. Dziś jest najlepszym rozwiązaniem do zastosowania w tym domu sauna typu. Nawet mały prysznic z podczerwieni opinii sauny jest bardzo pozytywna, do tego stopnia, entuzjazm. Środowiska ogrzewanie na podczerwień nie działa, ale z wnętrza kabiny, jesteś w pełni rozgrzany, dostać swoją część ciepła, relaksu i regeneracji.

Ponadto, zgodnie z teoretyków, ciepła podczerwieni podobne do ciepła słonecznego, a tym samym gwarantuje dobre samopoczucie i zdrowie przez cały rok. Podjęciem decyzji o zakupie cud-maszyna, zbadać jego zużycie energii i rozważyć plusy i minusy.

Montaż i podłączenie

Kabina prysznicowa z sauną ma różne rozmiary, zanim wybierze opcję apartamentów, wszystkie są dokładnie mierzone, a dopiero potem iść na zakupy. Instalacja konwencjonalnego prysznicową nie różni się zbytnio od instalacji techniki w połączeniu. Wymiary sauny z prysznicem i trochę więcej niż gidroboksom głośności z wanną. Jeśli chodzi o małym mieszkaniu, a następnie dać pierwszeństwo do prysznica z generatorem pary – obróbki cieplnej i uzyskać pełne i nie zaśmiecać przestrzeni łazienki.

Podłączenie do kanalizacji kabina prysznicowa wymaga uwagi dotyczące szczelności wszystkich elementów i pre-test jakości związków do końcowego montażu skrzynki. Przyłącze wody jest standardem i nie wymaga dodatkowego sprzętu.

zapobieganie wypadkom

Prysznic z sauną z rękami ustanowionych z myślą o bezpieczeństwie. Przede wszystkim dotyczy to wodoodporne, kontakt nie powinien nawet między okablowanie, a woda jest. Musi być uziemione każdą część połączonej boksie, aż prysznicem obudowie metalowej ramie, wymaga również uziemienie wszystkich urządzeń metalowych w łazience.

Dział Sauna jest podłączony do źródła zasilania poprzez odrębnie określonych kabli energetycznych, zapewniając ochronę oraz dwubiegunowy avtovyklyuchatelem w nagłych przypadkach. Nawet jeśli jesteśmy pewni swoich umiejętności, konsultacji i udziału ekspertów w pracach montażowych zaleca się działań amatorskich.

W odniesieniu do sekwencji montażu samej konstrukcji, pierwsza część ma zamiar wziąć prysznic, a następna część saunie. Przed rozpoczęciem pracy należy zapoznać się z instrukcją, a nawet lepiej powierzyć zadanie profesjonalistom.

Prysznice z sauny będzie jednym z najbardziej udanych przejęć dla domu i cała rodzina będzie cieszyć.