889 Shares 8637 views

Teatr Tańca „Temptation”: pokaz w deszczu. widzowie gości

północnej stolicy Rosji uwielbionego Teatru „Temptation”, ma w swoim repertuarze wielkie show w deszczu. Opinii o nim wskazać, że składa się on z cudownym spektaklu tanecznego, powodując wiele uczuć, specjalny entuzjazm i szczere impuls. Oryginalna choreografia doskonale połączone z akompaniamentem muzycznym. Dlaczego to się nazywa show w deszczu? Opinie mówią, że podczas prezentacji na tancerzy ze strumieniem wody. Aktorzy świeci energiczny taniec, wykonując skomplikowane ewolucje w czasie, gdy wylewa deszcz.

Krótko o teatrze

Teatr Tańca „Temptation” objeżdżać kraj i za granicą, miał pełne domy wielbicieli. Ten zespół Petersburg jest członkiem show „Najlepsze projekty Rosji”. Chłopcy zostali nominowani w nim przez trzy lata (2009-2011). Teatr zaproszony jako ozdoba wielu działań z udziałem rosyjskich piosenkarzy pop. Członkowie teatru często otwarcia wielu festiwalach, koncerty charytatywne. Po Valentin Yudashkin zaproszony personel „Temptation” rozpocząć pokaz mody.

Co jest wliczone w show

Spowodowane przez ulewny deszcz lub powodzi ustalenia na scenie jest możliwe. Podbijając jego eksperymenty pokazują, "Dancing in the Rain" ( "Temptation"). Recenzje spektaklu sugeruje, że hala na pojęciu nie ma wolnych miejsc. Widzowie interesują się pytaniem: „Gdzie woda na scenie i dokąd idzie?”

Na reżyserem spektaklu, istnieją pewne tajemnice. We Włoszech został specjalnie zamawiane urządzenia do 40.000 euro. Na scenie, założyliśmy system deszczu. Głównym celem było nie tylko woda wlewa się od góry, ale również, że nadszedł czas, aby wyczyścić scenę. Wszystkie te operacje przeprowadzane są specjalne systemy i pomp.

Wszystko co dzieje się na scenie wygląda bardzo oryginalnie. Wiele jak Teatru Tańca „Temptation” (pokaz w deszczu). Recenzje wdzięczny nie tylko za swoją grę aktorską, ale również imponujące efekty. Do widzenia wykorzystuje pół tony wody, kilka kilometrów węży i rur, setki stacji dokujących. Wszystko to w celu osiągnięcia niezapomniany efekt – real ulewny deszcz na scenie.

Technologia ta może być wywołana wyzwaniem. Ale zadanie jest doskonale opanowane teatru tańca „Temptation”. Pokaż w deszczu otrzymał w większości pozytywne opinie. Zgodnie z jednym z przewodów woda wznosi się na wysokość 15 m, to jest rozłożone na całym obwodzie rury. Po kontakcie z wodą towarzyszy niezrównany scenie magiczne akty.

unikalne efekty specjalne

Artyści uznał, że taniec w zimnym deszczu nie jest łatwe. Wszystkie występy oni przyzwyczaili się do zimnej wody, ale od wypadków na mokrej podłogi nie są doskonałe. Czasami urazy stało, to nie da się uniknąć całkowicie. Dzieci muszą czuć się bardzo subtelną równowagę, scena, aby zachować jej przyczepność. I to wszystko – pokaz w deszczu. Opinii nie może być ujemna.

Aktorzy w plusk wody, wykonać skomplikowane akrobacje, bieganie i skakanie przez kałuże. Widzowie w pierwszym rzędzie pozostają suche do zakończenia składania. Etap pokryto specjalnie powlekane i pozostaje całkowicie suchy, a jako audytorium.

Ale nie wyrafinowana technologia nie powoduje takie reakcje, jak kilkudziesięciu nagich ciał męskich. Dlatego wiele osób uważa, że show w deszczu – tylko dla kobiet. Recenzje płci powiedzieć, że są bardzo zadowoleni z wyników. Niektóre attend pokazuje wiele razy.

Dyrektorzy są bardzo zadowoleni z jego rozwojem. Wierzą, że jeśli byli w stanie poradzić sobie z deszczem, będą podbijać siłą i innych elementów. Kreatywne pomysły rodzą wiele, czasami za nimi nie ma maszyny czasu. Niektóre platformy są źle dostosowane do takich śmiałych eksperymentów.

Kilka produkcje serialu

Choreograf Teatru Tańca „Temptation” – ambitny i młody Rustam Nadyrshin. Od 2009 roku przyczynił się do promocji 4 łazienki produkcjach. Chwała szybko przyszedł do zespołu, a nawet orkiestra symfoniczna pod dyrekcją A. Miedwiediewa towarzyszył koncert w Ice Palace. Z biegiem lat, uczniowie przedstawili następujące oświadczenie: „deklaracją miłości”, „Między tobą a mną”, „tylko dla kobiet”, „Ja wam oddychać”.

Taniec pomaga wyrazić miłość

Zbiór najbardziej znanych utworów muzycznych zgromadził pokaz w deszczu „deklaracją miłości”. Liczba widzów lewo smaczne. Dzieci włączone do repertuaru numerów tanecznych wielu stylów, w tym klasycznych melodii. Szczególnie zadziwiają widzów akrobacje.

prezentacja plot „Deklaracji Miłości” jest również bardzo ekscytujące. W całej grze rozwija unikalną historię miłości i pasji. Wszystkie fantazje i emocje pokazują uczestnicy reprezentują język tańca. Korpus z tworzywa sztucznego, szlifowane ruchy aktorów ukazują głębokie objawienie i wyjaśnienie niezapomnianych uczuć. Opady deszczu, który idzie na scenie sprawia, że opowieść wyjątkową miłość. Burza emocji, energii, niezwykłej kombinacji muzyki i tańca, morze uczuć – to co trzyma show w deszczu ( „Temptation”). Recenzja o „deklaracją miłości” wskazują Głównym punktem reprezentacji – ciało wody spada na aktorów.

Jak zrozumieć swoją ukochaną

Ulubiony i ukochany. istnieją nierozwiązane tajemnica między nimi. Teatr Tańca „Temptation” przedstawił niezwykłą przypowieść w tańcu „Między tobą a mną”. To pojęcie miłości i samotności wyrażona gra aktorów, muzykę, światło, taniec harmonię.

W środku lirycznego bohatera, który spadł, ale pozostaje niezrozumiany ukochanej. Rutyna życia razem zainspirowany ulubionych wzajemnych obelg, oskarżeń i separacji. Bohater stara się rozwiązać problem pojawił się rozczarowany i powrót magii w związku. Umiłowani nękały sprzeczne emocje, nie w pełni zrozumieć naturę swojej pani i próbując zrozumieć, co się dzieje.

Bohater z pomocą tańca opowiada publiczności czasami śmieszne i irytujące momenty ich miłości i odnajduje się myśląc, że nie wyobrażam sobie swoje życie bez tej dziewczyny. Fabuła jest uzupełniony przez występy różnych gatunków muzycznych: Pop styl, rock and roll, jazz i kompozycji rockowych.

Widzowie gości o wystawie

Nie pozostawi nikogo obojętnym pokaz w deszczu. Recenzje wskazują swoją popularność nie tylko w Rosji, ale także w Białorusi, Niemiec. Artyści są zawsze towarzyszy fulla a nawet stadiony. Najbardziej lojalni fani kolektywu są Petersburgers którzy są ściśle monitoruje repertuaru teatru. Każda nowa wystawa odbywa się przy pełnej sali.

Zwłaszcza widzowie lubił aktorów teatralnych, w głównej składa się z 10 unikalnych wykonawców. Niektóre z nich klasyki tańca, niektóre hip-hop, break. Niektóre odgrywać rolę wykonawców akrobatyczne ewolucje, gimnastyka pokoju. Wszystkie z nich są nie tylko tancerze, ale także wielkich aktorów, którzy są na etapie wiele emocji. Nawet widzowie ostatnie rzędy czuć mocny, niekończącą się energię.