368 Shares 2390 views

teatr muzyczny, Krasnodar repertuar, adres, obwód hala

Krasnodar teatr rozpoczął swoją działalność w 1933 roku. Pochodzące z repertuaru operetki, ma długą drogę w ponad 75 lat, podczas których firma twórczo przekształcających, pięć razy zmieniła swoją nazwę.

Pojawienie się nowych gatunków

W 1997 roku, Krasnodar teatr otrzymał status muzyki, która pozwoliła rozszerzyć granice kreatywności i zawarte w repertuarze głównych gatunków, takich jak opery i baletu.

Główny choreograf Vladimir Pak zbierane Ballet Company, która dwa lata przyniosły do życia osiem baletów, takich jak "Księga tysiąca i jednej nocy" (F. Amirov), "Don Kichot" (L. Minkus), "The Moor za Pavane" (G. Purcell), "Bravo, Figaro" (kompozytor George. Rossini) i inni. Od tamtej pory, trupy został uzupełniony przez młodych i utalentowanych śpiewaków i tancerzy, wśród których Vladimir Bulatov, O. Silaeva, M. Shulga, Kuzniecow.

Masters zaproszenie

W 1998 roku rozpoczął się nowy etap w rozwoju kultury Kuban, jest to związane z pojawieniem się nowego dyrektora artystycznego D. Saetovicha w którym teatr muzyczny (Krasnodar) wzrosła do jakościowo nowy poziom. On podniósł poprzeczkę dla profesjonalnych i zaprosił do współpracy jasne osobowości: dyrygent Teatru Bolszoj Fuat Mansurov (Ludowy Artysta Rosji) i dyrektor Borisa Tseytlina, który nie mógł nie wpłynąć na poziom wydajności.

„Złota Maska” – w Teatrze Muzycznym (Krasnodar)

Repertuar dodano oper „Kamień gość” kompozytor Dargomyzhsky „fryzjera sewilskim” (. Rossini kompozytor) „Faust” (kompozytor Gounod) „Violet Montmartre” (I. Kalmana). Festiwal „Złota Maska 2000” uczestniczyło operetkę „Ponownie, kwiaty akacji” kompozytor Dunayevsky, to umieścić B. Zeitlin. wydajność kapitał spotkała się z zainteresowaniem. „Złota Maska” został wyróżniony dyrektorem muzycznym spektaklu G. Averin.

Jako część GTC „Premiere”

Nowy kamień milowy w historii teatru zaczęła się z decyzją terytorium Administracji Krasnodar, który w styczniu 2002 roku ogłoszono jej wejście w GTC teatralnej „Premiere”, której dyrektorem generalnym jest L. G. Gatov (Artist Ludowej Rosji).

Od tego czasu rekonstrukcji dużą skalę budynku. Naprawa nie trwała długo, już w dniu 31 sierpnia, Teatr został otwarty dla publiczności. Poprawa potrzebna głównie przez głośniki kina domowego, zostały zatem starania w celu zwiększenia orkiestry, został całkowicie przeprojektowany audytorium. Zastąpione oświetlenia w scenie, w salach baletowych zbudowane naprawione w pokoju aktora budynku, odrestaurowanym holem z fasad budynków, krajobrazowy okolicę. To właśnie w tym, zaktualizowane, dzisiaj widzimy teatru.

Premiera musicalu Krasnodar

rekonstrukcja dużą skalę budynku nie zapobiec zbiorowej pracy teatralnej nad nowym repertuarem. Przekształcony teatr został otwarty z premierą baletu „The Golden Age” D. Szostakowicza. Tydzień później, publiczność doceniła premierę opery „Carmen” G. Bizeta złożonej przez reżyserii A. Stepaniuc (St. Petersburg) i dyrygent Vladimir Ziva. Następnie, 14 dni później, na dworze Krasnodar dano kolejną premierę – opera „Eugeniusz Oniegin” przez kompozytora P. I. Chaykovskogo, dyrektor Dmitry Bertman (Honored Artysta Rosji), głównego dyrygenta Orkiestry Symfonicznej – V. Ponkina (Artist Ludowej Rosji ).

działalność organizacyjna

CEO L. G. Gatov zaproszony na stanowisko dyrektora artystycznego i naczelnego dyrektora teatru odnawiane laureata Nagrody Państwowej Rosji Władimir Ziva. Wspólnie pracowali nad nowym repertuarem, przyciąga do tego nowych muzyków, piosenkarzy, choreografów, artystów, znanych reżyserów. Ich pionierska praca była liczne projekty edukacyjne, które zostały wniesione znanych muzyków i artystów, takich jak Denis Matsuev, Sergey Yursky, Andrew Diev, Pavel Lyubimtsev, Lubow Kazarnovskaya i innych.

Teatr Muzyczny (Krasnodar) poprzez działania L. G. Gátova zaczął zbierać najlepsze sił twórczych w kraju. Pracować na produkcjach:

  • Dyrektorzy – Roman Wiktiuk, Dmitry Bertman, Walerij Merkulov Vadim Milkov, Aleksey Stepanyuk Cyril Strezhnev;
  • dyrektorów artystycznych – Andrei Klimov, Swietłana Logofet i Olga Reznichenko Igor delikatny, Anna i Anatolij delikatny, Igor Grinevich, Wiaczesław Okuniew, Tatiana Tulubieva.

Czczony artystów

Teatr Muzyczny (Krasnodar) jest nie tylko bogaty młody personel, ale także oferuje doświadczony personel, w tym ludowych i utytułowanych artystów: Natalia Kremensky Anatolij Borodin, Anastasia Podkopaev Yuri Drozhnyak. Czołowi aktorzy teatru są Marina Shulga, Karina Petrovskaya, Oksana Silaeva Władimir Kuzniecow, Vladimir Gadalin Tatiana Zagozha Vladimir Bulatov. Niezależna jednostka jest coraz chór teatru, jego głowa jest główny dyrygent Igor Shvedov.

W 60. rocznicę wielkiego zwycięstwa chóru, solistów i orkiestry pod kierunkiem widza Ziva zaprezentowane oratorium „Russian Requiem” A. Czajkowski, została napisana specjalnie dla teatru (na jego wniosek).

nowe projekty

Teraz na czele Związku stoi Twórczej Tatiana Gátova – Honorowy Artysta Rosji. To jest bezpośrednio zaangażowany w tworzenie nowych produkcjach, dzięki dzisiaj jej teatrze może pochwalić nowy repertuar różnych gatunków. Uwagę widza prezentowane są:

  • Balet „The Road”, „Czarno-biały kino” – dyrektor naczelny choreograf A. Matsko;
  • opera "Aleko";
  • operetka „Silva” i „Zemsta nietoperza”;
  • wykonanie utworów muzycznych i operetek „Brawo! ! Bravissimo „, który zbiera fulla;
  • opera dla dzieci "Little Longnose", "Kopciuszek"; Premiera „Małego longnose” Efrema Podgaytsa odbyła się w Krasnodarze i był ogromny sukces, opera stała się interesująca zarówno dla dorosłych i dzieci, to otworzył nowy artystów teatralnych.

Twórcza atmosfera w zespole, pomogły programistom przynieść ciekawy pomysł. Teatr Muzyczny (Krasnodar), przedstawił program publiczność cztery cyklu „Sceny z rosyjskich oper.” Uczeń miał wspaniałą okazję cieszyć się wspaniałą wydajność najbardziej popularnych i lubianych utworów z wielkich oper w jeden wieczór. Te koncerty są wyjątkowe, nawet w teatrach stołecznych często nie słychać jak słynne opery arie pisane dla nielicznych głosów.

Ogromny sukces, z którym koncerty i pragnienie społeczeństwa, aby zobaczyć ponownie ulubione numery zmusił kierownictwa dokonania wyboru najbardziej żywe chwile i zorganizować koncert galowy, nadając jej tytuł „Russian opera. Best of the best”

Podbój wysokościach

Urodziny takich miastach jak Krasnodar, teatru muzycznego, którego adres – ul. Czerwony, 44, powiedział, że długo oczekiwana premiera – „Dama pikowa” P. I. Chaykovskogo opera Inscenizacja słynnej i dużych pracuje mówi, że trupy teatralnej zdobyty szczyt i jest teraz na poziomie stolicy. Wystawiając sztukę należy Olge Ivanovoy – następcę słynnego reżysera Boris Pokrovsky.

W 2012 roku dyrektorem artystycznym staje Andrey Lebedev – zasłużony pracownik sztuk na Kubań.

Dziś Teatr Muzyczny (Krasnodar, Czerwony, 44) znajduje się na etapie, który sprawia, że na pewno powiedzieć, że kultura muzyczna Kubań ma dość wysoki poziom rozwoju.