254 Shares 9642 views

Moscow State Variety Theater, gra "Kysya": krytycy i widzowie

Słynny dom na skarpie rzeki Moskwa, gdzie State Theatre Moskwa, widzieliśmy wiele intrygujących przedstawień i genialnych ról. Wśród nich jest sztuka „Kysya”, przeglądy, które są ze sobą sprzeczne. Główną rolę w nim wykonuje słynny aktor komediowy Dmitry Nagiyev.


Roman "Kysya"

Ulubiony gatunek prac pisanie dla Władimira KUNÍN było fantastyczne. Dlatego w swojej pracy „Kysya” autor nie odbiegają od ulubionych przedmiotów. Wszystkie prace z serii „Kysya” (5 książek), napisany z dużą dozą humoru, ironii i zawierać kilka fantastycznych chwil.

Mówią o przygodach kota Martin, który jest właścicielem hipnozy i teleportacji. Mieszka w dobie restrukturyzacji w Federacji Rosyjskiej oraz w trudnych latach dla innych krajów. Sama postać ma filozoficznego kolej umysłu, niepowtarzalny urok, który sprawia, że jest nieusuwalny Casanova. Martin dostaje się do trudnej sytuacji, wypełnionej przestępczości, intrygi i tajemnicy. Ale po jakimś czasie wciąż znajdzie wyjście z każdej sytuacji, co więcej, jest zbadanie wszystkich przypadków z podziwu pomysłowością.

Pierwsze wykonanie produktu V. Kunin

W 2001 roku, po raz pierwszy publiczność widział spektakl „Kysya” do Nagiyev. Opinie nie długo czekać. Artyści nie wątpić w powodzenie tej produkcji. Inscenizacja zaangażowany trzech przyjaciół: Igor Lifanov, Aleksey Klimushkin i Dmitry Nagiyev. Zdecydowali się współpracować, a wybór padł na dzieło Vladimira Kunina. Występ okazał się sukcesem ze społeczeństwem.

Przez długi czas aktorzy przylegać do tradycji samodzielnego zagrała w jego wydajności, ale po 7 latach Alexey Klimushkin oligarcha zaczęła grać w serialu „UniVer”. Ze względu na niezdolność do łączenia aktywności teatralnej i zatrudnienie w serii, został zmuszony do opuszczenia play „Kysya” do Nagiyev. Uwagi dotyczące tej sytuacji było inaczej, każdy miał opinię o opiece Aleksieja ze sceny.

Zdarzenie to miało wpływ na przyjaźń towarzyszy. Do dziś nie wiadomo, co dokładnie obraził Nagiyev i zachowanie Lifanova Alexis. Pozostaje jednak faktem, że ich życie i działania rozeszły.

Rise "Kysi"

To stwierdzenie nazwano najbardziej pieniężnych w ciągu ostatniej dekady. Niesamowita popularność spadła na spektaklu „Kysya” Game Review Nagiyev, Lifanova i Klimushkin były na pierwszych stronach gazet petersburskich. I rzeczywiście, trudno jest wyobrazić sobie, trio na scenie i bez uprzedzenia.

Pierwszy trupa touring z show

Później koncertował firma teatr zaczął podróżować do miast w Rosji i za granicą.

Odwiedziła:

 • Kazan;
 • Moskwa;
 • Saratowie;
 • Soczi;
 • Perm;
 • Nizhnevartovsk;
 • Czelabińsk;
 • Surgut;
 • Wołgograd;
 • Anapa;
 • Nowosybirsk;
 • Krasnojarsk;
 • Nowe Urengoy;
 • Kijów;
 • Charków;
 • Odessa;
 • Ryga;
 • Tallin i wiele innych miast.

aktor Filozofia

Dmitry lubił odgrywać rolę Martin uważał, że Kysya cierpią te same choroby jak ludzi. Dlatego obraz podglądu przyjdzie dużo ludzi, i powinny być interesujące do oglądania spektaklu „Kysya” do Nagiyev.

Nawet użycie wulgaryzmów miał moment. Kot Martyn – zabawny i ironiczny charakter, który zachowuje się jak maniak seksu i lubi filozofować. Specjalna przyprawa działka daje czas, w którym rozwój wydarzeń. Trudne czasy restrukturyzacji wpływa Martin, a to sprawia, że nawet bardziej interesujące grać „Kysya”. Recenzje były niepokojące, a wiele lubił wydajność i spełnienie ról. Trudno znaleźć kogoś, kto mógłby powiedzieć, że aktorzy nie są w pełni rozplanowane na scenie. Nawet najbardziej utwardzone sceptycy byli zadowoleni z oglądania spektakli.

Sam Dmitry Nagiyev nie lubi kotów, więc byłem zadowolony z faktu, że nie znajdują się na scenie. Kysya postać – tylko wytworem wyobraźni autora powieści, rodzaj metafory. W rzeczywistości, aktorzy grając ludzi, ale koty zdjęć – tylko urządzenie artystyczny. W tym preparacie pokazano pilnych problemów społeczeństwa podczas pierestrojki, a zwłaszcza charakter, myślenie ludzi, którzy żyli wtedy.

Choć w grze, jak i genialnego aktorstwa, to humorystyczny charakter, jednak akcja tragedii w nim występuje. Po tym wszystkim, bez względu na to jak zabawa i ciekawe może być życie Martin, koniec jest nadal smutny. Kysya interweniował, zawsze i we wszystkim, i niesprawiedliwość świata zabili. Można powiedzieć, że wydajność „Kysya” do Nagiyev derzhet aktora na grze, a nie na skręconej fabuły.

„Kysya” w Jałcie

Martynov Dmitriya Nagieva twarz zawsze wyglądał brutalny, bezczelny i imponujące. Jak wspomniano powyżej, wydajność pokonać wszystkie rankingi popularności, aktorzy podróżował do miast w Rosji i krajach WNP, aw 2008 wszedł do Jałty miejscu.

W 2008 roku był 6 lat od play „Kysya”, którego opinii rozprzestrzenił się poza Federacji Rosyjskiej, po raz pierwszy udał się na wycieczkę. W Jałcie, istnieje hala „Jubileusz”, ma około 2000 miejsc siedzących. Kiedy Nagiyev dowiedział się tylu widzów, że jest zdezorientowany. On powiedział: „Jestem wdzięczny, że miałem okazję wystąpić na tym etapie, ale nie każdy popularny, hiper artysta może sobie pozwolić na luksus …”.

Dmitry Nagiyev – żywym przykładem pracowity utalentowaną osobą. Był przez całe życie dowodzi, że nie tylko trafić w świat show-biznesu, jego droga była trudna i drażliwy. Fakty te wskazują, że nawet osoba najbardziej zwyczajne bez pieniędzy lub połączeń może osiągnąć sukces w życiu.

Po zakończeniu występów w Jałcie był pełny dom oklaski. Spowodował gwałtowne reakcje „Kysya” (działanie). Recenzje nim przekroczył wszelkie oczekiwania, ale większość słuchaczy docenił wspaniałą grę Nagiyev. Wszyscy zauważyli, że był wielki, jego rola była grana od A do Z.

Petersburg dziewięć

19 grudnia 2009 spektakl był 9 lat. On grał na scenie w Petersburgu. Zostało wyprzedane "Kysya" (PLAY). Krytycy byli podzieleni, niektórzy byli oburzeni, ponieważ mata i bezinteresowny charakter pożądanie, podczas gdy inni zadowoleni z wydajności aktorów.

Nagiyev i jego współpracownicy przez długi czas nie mogła opuścić scenę, bo tłum fanów po prostu nie będzie puścić swojego idola. Oklaski i entuzjastyczne rozmowa – wynik Występy Piotra.

2010 "Kysi"

Ponownie, gra zgromadziła fulla. Zdarzenie to miało miejsce w Kazaniu. Każdego roku Dmitrij coraz bardziej otwarte dla prasy, opowiada o swojej miłości do psów. Mówi, że koty i psy nie należą do jego ulubionych. Ale to nie znaczy, że jest źle traktują je.

Reporterzy próbowali zadać trudne pytania na temat miasta, chciał wiedzieć o jego negatywne wrażenie z wizyty w Kazaniu. Ale bycie człowiekiem rozsądnym i taktowny, odpowiedział, że robi jak miasto piękne, czyste i dobrze utrzymane. Aktor mówił o niektórych projektach, ról w teatrze i kinie.

Po trupa touring w Kazaniu poszedł w Nizhnekamsk, gdzie genialnie grał „Kysyu”. Nizhnekamsk widzowie byli zachwyceni przez premiera, nie ma fulla. Nagiyev rola jest pamiętany przez wielu długo.

Jubileuszowy rok „Kysi”

W 2011 roku, w rocznicę spektaklu „Kysya”. Recenzje wystawił rozrzuconych po całym kraju. W pokoju nie była pusta przestrzeń, atmosfera była entuzjastyczna i inspirujące. „Kysyu” łatwo można wywołać zapis na wyprzedanym teatrze. Który rok to grać pełne domy, popularność Dmitriya Nagieva jako aktor teatralny rośnie. Niektórzy ludzie odwiedzić Double Play „Kysya”, przeglądy takich entuzjastycznych fanów przyciąga coraz większą liczbę widzów.

Główne role są jeszcze aktorzy Dmitriem Nagievym i Igorem Lifanovym. Nie tylko to, co inscenizacja można porównać z „Kysey” popularność, liczba widzów w hali i przyjemnych wrażeń z tego, co widział.

Kot Martyn rasy Don Juan pobije rekordy znanych bohaterów radzieckich, prowadząc aktor Dmitrij Nagiyev, będzie zupełnie inny w ciągu całego wydajności. Aktor przyzwyczajeni do roli tak bardzo, że trudno sobie wyobrazić, jeśli ktoś może twierdzić, że „Kysyu”.

Reset "Kysi"

W 2012 roku nastąpiła zmiana niektórych aktorów i sceny, nowe odcinki, które zostały dodane. Niektóre przyjemne niespodzianki czekają na widzów w tym roku. Performance „Kysya” tylko forma zmienia się Nagiyev zawartość pozostała taka sama. Teraz, podstawowa idea tego działania jest: „Spokój panuje miłość!”

To miłość między ludźmi, zwierzętami, wszystko, zamiast pożądania. Podstawowym założeniem było nacisk na miłość. Występ przyszedł syn Dmitry – Kirill Nagiev. Mimo młodego wieku, Cyril już domagać się w kręgach teatralnych.

W 2013 roku „Kyse” miał 12 lat. Jest to określenie dla każdej produkcji teatralnej. Ale dzięki wykonywaniu innowacji nie tylko utrzymuje się na powierzchni, i porusza się z prędkością przelotową. Dopóki nie jest zmiana i genialny działania, urzeka publiczność spektakl „Kysya”. Recenzje w 2014 roku był nadal dodatni, publiczność kocha tę grę i zabawę do odwiedzenia.

„Kysya” w stolicy

Sztuka została wystawiona w Moskwie nie jest to pierwszy raz, więc widzowie, którzy wcześniej uczestniczyli w teatrze, wiedziałem, że będzie to pełny dom. Wspaniała gra Nagiyev i jego zespołów, dialog i dodatki, aktorów i świeże rozwiązania przyniósł nową uroku otoczeniu „Kysya”. Recenzje spektaklu w 2015 roku były entuzjastyczne. Widzowie twierdził, że produkcja była ogromna, i podziwiałem wydajności aktorów.

Co jeszcze można powiedzieć o sukcesie skalowanie wydajności, bez względu na to jak entuzjastyczne reakcje widzów? Dzięki właściwej obsady i kierowanie produkcją rośnie i staje się bardziej szlachetny kształt, nie można powiedzieć o niektórych występów naszych czasów. Typowo, każda innowacja w formułowaniu postrzeganej wrogości i publiczności i obsady. Dobrze, że teoria poszła po stronie Play „Kysya” w Moskwie (2015). Jak zawsze były pozytywne, wszystko lubił opinii wydajności, a każdy ładunek dodatni.

Pojawienie charakter zmienił się na przestrzeni lat zmieniły Kot ubrania, stał się bardziej poważny, a włosy pozostawione na głowie, ale charyzma, talent i wewnętrzną siłę, jest widoczny z daleka. Nagiyev – najlepszy aktor za rolę, zrobił Martin, ukształtowane na obraz swojego życia. postać żałosna i brutalny Kysya zatopiony w duszy każdego, kto kiedykolwiek był na sztuce. Jest nie do pomyślenia, że przyjdzie czas, i Dmitry przestać grać koci Martyn.

Jak wiadomo, najbardziej rozległy obszar i teatry znajdują się w dużych miastach. Pierwszą główną metropolią jest nasz kapitał, faktycznie umieścić play „Kysya” w Moskwie. 2016 opinii z pewnością również przynieść pozytywne, ponieważ ludzie są już przesiąknięte charakteru i swoich doświadczeń. Trudno znaleźć kogoś, kto nie wiedziałby o tym niesamowitym otoczeniu z Dmitriem Nagievym rolach głównych.