199 Shares 2330 views

Kobieta – zagadką, wezwanie tajemnicą. Jak stać się tajemnicza kobieta?

Niektórzy ludzie uważają, że kobieta powinna być tajemnicą, że by się nie domyślił człowiekowi przez całe życie. Stereotyp ten najprawdopodobniej został przywieziony z dzieł sztuki literackiej, w której kobieta tajemnicy często pojawiały się jako jeden z najjaśniejszych i najbardziej barwnych postaci. Oraz liczne badania i analizy wskazują, że na poziomie gospodarstw domowych, jest to „tajemnicze” ludzie nie potrzebują. Bo cenią w pierwszym swoim towarzyszem wszystkim niezawodność, wierności i przewidywalności, które w żaden sposób porównywalny do „tajemnicy”.


Woman of Mystery – fikcja czy prawdziwy charakter?

Skąd w głowach dziewczynek nie myślałem, że na pewno musi mieć tajemnicę? Po pierwsze, uważają, że jest to magnes dla mężczyzn. Faceci są głęboko przekonani, że znowu, to nie wynika z szczepione, nie tolerują „zwykły” panienki – „bardziej skomplikowane” Daj im kogoś

Po drugie, ktoś od dzieciństwa nałożyć matka i babcia, kobieta tajemnicy ma większe szanse na udane małżeństwo, a w wyniku udanej i dostatniego życia. Inne tego rodzaju instalacji dziewczyny wyciągnięte z magazynów i stron kobiecych że tylko trąbienie fakt, że kobieta jest zobowiązany do puzzli, które będą w stanie rozwikłać jedynego prawdziwego mężczyznę.

Taka propaganda opiera się na instynkcie łowieckim silniejszego teorii płci sprawia, że ich cały czas „działa” w poszukiwaniu czegoś nowego i świeżego. Trwałe rozwiązanie jedna dziewczyna zniechęcać chęć rozejrzeć: co, mimo wszystko jest jeszcze przed nami jako nowe i nieznane!

Co ludzie chcą w rzeczywistości?

Woman of Mystery – to na pewno dobre i egzotyczne, ale tylko jako kochanka lub dziewczyną, która nie brać poważnie. To przykre, ale tak jest w większości przypadków, ludzie są adekwatne do „tajemnicy” kobiet. Jako żona lub towarzysza, wolą zobaczyć zbilansowana, rozsądnych, przewidywalne i niezawodne panie. Dlaczego? Ponieważ „tajemnicy kobiecej” i normalnego życia rodzinnego jest po prostu niezgodne.

Zwykle ludzie potrzebują, aby w domu było dobre jedzenie, świeże i czyste ubrania, karmione i zadbane dzieci. I tak powinno być zawsze, nie tak że dziś jest, a jutro, nagle na zachcianki żony, to nie będzie. Poczekaj na stabilnym życiu tajemniczą kobietę – utopii, jak to jest wzajemnie wykluczające się zjawiska. Dlatego normalny człowiek w swej żony wziąć kobietą „zrozumiały” i godnej, koncentruje się na budowaniu silnej rodziny, a nie obracając go w piłkę tajemnicy i intrygi.

Kobieta powinna być tajemnicą. Dlaczego ten stereotyp?

Nie połysk (nie ma znaczenia, drukowane lub wirtualnych), w którym jego twórcy poinformowali swoich czytelników, aby być proste, przystępne i przewidywalne dziewczynki. Wręcz przeciwnie, płeć piękna jest nałożony na pomysł, że powinny one być suką bez wyjątku, kusicielka, kusicielka, przebiegły i trudne specjalnego, przygotowuje ich sieci dla mężczyzn połowów. To replikowane na pomysł, że kobieta powinna być „tajemnicą” dla ludzi wokół niej. W tym kontekście cała oferta na szkolenie „Jak zostać tajemnicą?”

I to wszystko opiera się na fakcie, że człowiek jest o wiele bardziej interesujące z kobietą, i że nigdy nie zostały oddane. Ale jak już mówiłem, to nie ma żadnego związku z rzeczywistością.

Na słowo „tajemnica” i „tajemnicy” na poziomie podświadomości są automatycznie kojarzone z czymś niestabilnym, nierzetelne, można powiedzieć, nawet z oszustwa. Ale nikt nie chce żyć jak na beczce prochu, kiedy nie wiem, co czeka na Ciebie w domu, a czego oczekiwać od żony. Tak, że „nie działa” jest w prawdziwym życiu – w jednym z nich mieszka zwykłych ludzi, a nie ten, który istnieje na łamach kolorowych magazynów.

I wszystko tak tajemniczy …

Ale istnieje wystarczająca liczba kobiet, które chcą stać się „tajemnicza”. Jednak często nie są w stanie zrozumieć: to pragnienie przyniósł i narzucone z zewnątrz lub faktycznie należy do nich? W końcu, to nie ma znaczenia, bo są zainteresowani pytaniem, jak stać się kobietą, tajemnicą i jest to w ogóle możliwe do zrobienia, jeśli są z natury proste „jak drzwi.”

W razie potrzeby, można być każdy, nawet odwrócić się od szarej myszki w jasnym i agresywnej lwica. Inną kwestią jest to, jak długo mogę odgrywać rolę, która jest ci obce przez naturę. Kiedy widzisz te ostatnie-Day „tajemniczej” panienki, czuję się tak, jakby powiedzieć: „Nie mogę w to uwierzyć”

Dziewczyna, po przeczytaniu tych czasopism i ich zalecenia, starają się jak najlepiej udawać femme fatale, która jest jego tajemnica walczy na miejscu ludzi i zachować je przy nim prawie całe życie (aż znudzi, oczywiście). Widząc owoce tej transformacji, wiele z nich zatrzymać „stwarzać” od siebie Kleopatrę i Semiramis, podczas gdy inni pozostają w tej roli dalej, szczerze nie rozumiem, dlaczego ich życie osobiste i nie sumują się.

Kobieta – tajemnica, wyzwanie, tajemnica

Cała sprawa jest to, że prawie wszystkie dziewczęta lub nie rozumieją sens takiego zjawiska, jak kobieta tajemnicy, albo z powodu narzuconych stereotypów, interpretować to jest fundamentalnie błędne.

Po tym wszystkim, kobieta sama w sobie jest tajemnicą natury. Ponieważ każdy jest wyjątkowy, zarówno pod względem fizycznym pięknem i urządzenia wewnętrznego świata. Można go porównać z odległej niezbadanej planecie, rozległym i przytłaczającą przestrzeń, osobnym wszechświatem, w którym nie różni się od wszystkich systemów życiowych, priorytetów i wartości. Ta kobieta nie wymaga się specjalnego tajemnicą, dla niego, a więc świadomość jego wyjątkowość i nie trzeba, aby udowodnić, że ma pewne metody daleko idące.

Lub kobiece mistyka?

Prawdziwa kobieta zawsze będzie „tajemnica” do swoich ludzi. I to nie ma nic wspólnego ze śmiertelnym i tajemniczej piękności poradził stać efektowne czasopisma.

To kobiecość – jest to jedyna cecha, która zawsze cenione i będą wyceniane przez normalnych ludzi. Być może wiele dziewczyn po prostu tęsknię za nią albo uważają, że tajemnica i mistyka – są synonimem kobiecości.

Jest to zarówno prawdziwe, a nie w tym samym czasie. Ta kobieta wszystkie te właściwości mają inny pytanie, gdyż ich „prezenty” do człowieka. Tutaj jest to, co odróżnia je od tych, którzy starają się być śmiertelne panie naprawdę chcesz znaleźć prawdziwą kobiecość.