314 Shares 9499 views

Dlaczego jego żona mnie nie chce? Dlaczego jego żona nie chce seksu?

Sex – jeden z najważniejszych aspektów życia rodzinnego. Ale czasami nie przychodzą do sytuacji, w której jest on rzadko występuje, albo nie ma wcale. Oraz fakt, że nie ma takiej odległości od siebie, są pod wpływem wielu czynników. Ale te czynniki mogą być skorygowane, jeśli jest to pożądane, a wspólne życie będzie poprawić. U mężczyzn często pojawia się pytanie: „Dlaczego żona mnie nie chce?” Więc na co zależy od takich okresów w życiu prawie każdej rodzinie?


zmęczenie

Brak snu i zmęczenie – to główne czynniki, które mogą mieć wpływ kobiecej seksualności. Mało żona, wyczerpany pracą, wszystkie „nerwów”, będzie dobrym partnerem. W tym stanie, myśli o konfliktach w biurze dziecka w zespole szkolnym, na co ugotować na obiad, a jak tylko iść spać, aby trochę odpocząć. Ona jest bardzo trudne, aby przełączyć na bliskość, jeśli myśli są różne, a siły seksu często po prostu nie mają, odpowiednio, i pragnąć zbyt.

diety

Lekarze stale ostrzegają, że nie każda dieta może przejść do konkretnej osoby. Wszyscy ludzie są unikalne i muszą być selektywne i dieta bardzo ostrożnie, tak aby nie zaszkodzić organizmowi. Wiele diet może zakłócić równowagę hormonalną. Dlatego, że kobiety zaczynają wyczerpują się z powodu niedożywienia, często są mężowie, którzy pilnie pokazują małżonków od ich wielkości. To odpowiedź na pytanie, dlaczego jego żona nie chce seksu, to jest dość oczywiste: zaczyna się wstydzić swojego nagiego ciała. Ponadto, panie, próbując wyrzucić znienawidzonych kilogramów, często wyczerpując swoje ciało z niedożywienie lub nawet głód. W rezultacie – napiętych nerwów i spadek pożądania seksualnego prawie do minimum.

ciąża

Jest to najczęściej okres, kiedy nie jest dokuczliwy pytanie: „Dlaczego żona mnie nie chce?” Kobiety w pozycji często zaniedbane seksu tak często obawiają się, że może on uszkodzić dziecko. Niektóre przerażające, ponieważ proces kopulacja odbywa się w bezpośrednim sąsiedztwie płodu – i nagle będzie odczuwał coś? I staje się niewygodne. Zdarza się, że kobiety po prostu wstydzi się swojego ciała i wielki brzuch.

bierność

Seksowna kobieta pod wieloma względami zależy od jego aktywności w łóżku. Często nadmiernie męża opieki prowadzi do tego, że przestaje się coś zrobić, w ogóle polegać na jego opinii. To jest silne odzwierciedlenie w seksie. Żona staje się bierny, nieciekawe mąż. Pieści trwa leniwie, prawie nie dając nic w zamian, a tylko na doświadczeniach w rachubę. Oczywiście, ludzie nie lubią tej sytuacji.

gimnastyka

Uwaga na jego ciele – to warunek konieczny do seksualności. A jeśli nie dają dodatkowy ciężar bezpiecznie, bez duszności, aby wspiąć się po schodach na 5. piętrze, a także w łóżku, gdzie spędzić ogromną ilość energii, zapobiegają one jeszcze bardziej. Odmawiając seksu z mężem, czasami żona wybiera wygodną egzystencję, bez stresu dla organizmu. Niektórzy po prostu zawstydzić siebie. Zwłaszcza, jeśli są one w ostatnim czasie znacznie szczuplejsza sylwetka. W tym przypadku może pomóc sportu.

rzadki spotkanie

Jeśli występują rzadko stosunki seksualne, odpowiedź na pytanie „dlaczego jego żona nie chce mi” leży właśnie w tej kwestii. Żona przyzwyczaja się do tego, że mąż jest zawsze zajęty. I obowiązki evening „jeść” ostatnie godziny przed snem. Jak seks, ale to tylko jedna z połówek jest zajęty przez cały czas, a wskutek chęci osłabienia, jak ognia blaknięcie. Para zacznie odstąpienia od siebie, a kobieta przestaje mieć orgazm, ponieważ człowiek w takiej sytuacji skończy się szybko. A ponieważ seks z mężem przynosi jej radość, ona stara się unikać intymności.

zapomnienie

Jeśli nie jest to pytanie: „Dlaczego żona nie chce mi” – że jest konieczne, aby szukać przyczyny w sobie. Tak jak często w tym przypadku mąż jest winny. Po raz pierwszy od kilku miesięcy i lat, on zapomni wykonać żądania małżonków, aby dać kwiaty i prezenty, aby pokazać uwagę jako kobieta. A oto wynik: żona zaczyna myśleć o tym, czy kontynuować związek, jeśli nie ma żadnego zainteresowania nim. I seks staje się tylko kolejnym obowiązkiem, nie przynosząc radość.

szorstkość

Jeśli małżonek – despotą, kobieta trzęsie nerwy, a nawet wtedy, gdy rozpuszcza się za ręce, a potem winę jest to, że pociąg seksualny zniknęła, miał do siebie. Mało kto czuje się jak gdyby w łóżku czeka na swojego najbliższego tortur. Lub w przypadku, gdy jej mąż zaczął wywoływać niesmak na zachowanie żony.

wygląd

Nie tylko kobiety, ale mężczyźni powinni spojrzeć schludny. Od czasu do czasu ktoś jak ogolony, pachnący pot, niedbale ubrany mężczyzna. A brzuch piwo nie podniecać każdą kobietę. Mężczyźni pytają: „Dlaczego żona nie chce się całować?” Odpowiedź jest prosta: jeśli nie wziąć prysznic lub umyć zęby po pracy, przed pójściem do łóżka, zapach jest nieprzyjemny. A jeśli nie jest lekki opar, tu żona szybko powstać obrzydzenie, niż chęć pocałować.

Dlaczego jego żona nie chce seksu: diagnozę – henpecked

Kobiety często pragną znika, jeśli okaże się, w czasie małżeństwa, człowiek nie może podjąć samodzielne decyzje, i staje w rodzinie dominującym pół. W efekcie stracił pożądania seksualnego, gdyż zaczyna postrzegać ją nie jako partner, ale jako dziecko.

Dlaczego znika pożądanie seksualne u mężczyzn

Wszystkie te przyczyny mogą być traktowane i silnego podłodze. Jeśli kobieta nie troszczyć się o siebie, zawsze zmęczony, infantylne, nie jest zdania, i tak dalej. E., jest, aby zrozumieć, dlaczego jej mąż już nie chce to żona jest łatwe. Może on również życzymy przepaść, zwłaszcza jeśli wzrok – wielu z płci pięknej, która jest o wiele bardziej interesujące i atrakcyjne.

Bardzo często, po ślubie, kobiety już nie dbać o siebie, swoją sylwetkę, wygląd. Człowiek instynktownie chce cieszyć się pięknem dnia, chce jego żona była seksualną. A gdy chodzi o starą kobietę w brudnym szlafroku, z rozczochranych włosów i ciała nie ogląda, a potem, oczywiście, że przestanie ją ciągnąć. Panie często są winni, że rzucają one: trzeba stale podgrzewać zainteresowanie mężem do niej, w przeciwnym razie będzie on kieruje swoją uwagę na innych.

Dlaczego kobiety zmienić

Nie istnieją sytuacje, gdy żona zaczęła się zmieniać. A potem człowiek rodzi się pytanie: „Dlaczego moja żona chce drugiego?” Okazuje się, że ona ma wiele powodów do zdrady:

 • Monotonia. Najczęściej żona w tym przypadku „używane” jako robota domowego , a nie jest już nawet poczuć się jak kobieta. Ona myje, gotuje, sprząta, dba o męża i dzieci, a jednocześnie udaje się nadal pracować. Jak wszyscy w rodzinie dobrze. Ale teraz stracił wiele z tego, co jest ważne dla kobiety. Na przykład, prezenty, uwagi, rozmowy telefoniczne, przyjemne niespodzianki, gorący seks i romantycznej. Dlatego, chcąc inny, wygląda na to, co ona tak brakuje męża.
 • problemy rodzinne. Jest to przede wszystkim częste kłótnie, skandale i braku zrozumienia siebie. Obejmuje to również zniewagi i upokorzenia z mężem.
 • Wczesne małżeństwo. Ona może być rozczarowany, jeśli żonaty jeszcze młody, nie znając dobrze swojego przyszłego męża. A w czasie, mieszkając z nim przez jakiś czas, zdaje sobie sprawę, że nie jest jej ideał.
 • Nowa miłość. Czasami uczucia znikną, jeśli mąż nie jest w stanie zapalić więcej niż żona czy pożar nie zwracasz na to uwagi. A ona potrafi kochać drugiego.
 • Odwołanie. Jeśli mąż zatrzymał się na monitorze, to nie dziwi, dlaczego żona chce zmienić. Ta kobieta oczy z konieczności przebywania na który starannie ubrana i dba o siebie.
 • Pieniądze. Jeśli małżonek nie spełnia potrzeb materialnych kobiet z powodu niskich płac, czy chciałaby droższe prezenty. W tym przypadku, może wyglądać na bardziej zabezpieczonych praw.
 • Kariera. Często jest to z powodu jej kobieta zaczyna związek z mężczyzną, który pomoże jej wspiąć się po drabinie kariery.
 • Niezadowolenie z seksu. Jeśli mąż nie doprowadzić ją do orgazmu, i chce spróbować czegoś nowego, a to nie będzie eksperymentować.
 • Nadmierny popęd seksualny. Żona, mąż po prostu w stanie sprostać.
 • Z zemsty. Za to można znaleźć wiele powodów. Na przykład, jeśli żona dowiedziała się, że jej mąż się zmienił, i postanowił odpowiedzieć w naturze.

Dlaczego wrócić po odejściu żony

Dzieje się tak nie tylko z ludźmi, ale także z kobietami. Istnieje kilka powodów, dla których powrót do wcześniejszych relacji. Więc, dlaczego jego żona chce wrócić?

 • Przede wszystkim dzieci (jeśli występują). Jest to najczęstsza przyczyna. Prawie połowa małżeństw według statystyk ponownie nagrany z powodu obecności wspólnych dzieci.
 • Gen. Co dziwne, to może nie tylko oddzielić, ale ponownie zgromadzi małżonków. Często zdarza się, że znudzony monotonią codzienności staje się przyczyną opieki do drugiego. Ale z czasem przychodzi zrozumienie, że jej mąż lepsze, droższe, a życie z nim jasne i znane.
 • Pasja często ekscytujące, a kobieta liści. Ale to uczucie szybko mija, a jego oczy otworzyły się ponownie, a następnie chcę, aby powrócić do poprzedniego stabilnego związku.
 • Aspekt finansowy jest również ważna. Kiedy kobieta przechodzi właśnie Nigdzie, może brakuje wsparcia, które pomagała mężowi wcześniej. Albo kiedy opuściła go dla innego, w błędnym przekonaniu, że mógłby dać jej więcej w kategoriach materialnych, a nowy człowiek nie może poradzić sobie z jego wymaganiami.
 • Wspólny biznes, co sprawia, że często zobaczyć, a czasem pomyśleć o tym, co to może być warto spróbować zacząć od nowa.
 • Zazdrość. Kobiety, podobnie jak mężczyźni, mają silne poczucie własności. A jeśli, po jej odejściu byłego męża nagle pojawia się nowa pasja, to jest w stanie ożywić pozornie martwego miłość.
 • Kłopot, smutek – wszelkie negatywne wydarzenia w życiu. Są one w stanie nie tylko oddzielić, ale także wzbudzić chęć wrócić.
 • Kochać. To nie przejdzie, jeśli uczucia są silne. Czasami rozdzielenie pomaga zrozumieć kobietę, jak kosztowne jest to mężczyzna, a ona była chętny do powrotu do niego.